piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
religijne barbarzyństwo

hej:)jak myślicie ...dużo osób idzie na administrację albo na zarządzanie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

najgorzej jest gdy dzieci neostrady wypowiadają się o czymś o czym nie mają zielonego pojęcia

ocieplenie robiłem 2 m-ce temu, po wstępnym rozpoznaniu tematu, telefonach i e-mali do ok. 15-stu lokalnych wykonawców, wybrałem 5 -ciu, którzy na miejscu dokonali wyceny

koszt najbardziej wiarygodnego i optymalnie cenowego : 35 zł. z m2 na gotowo, ( były i tańsze ofery) z moim materiałem, uwaga: materiał najlepiej swój, hurtownia doradzi, obliczy i przywieżie na miejsce a nadmiar można zwrócić , robić tylko w tzw. SYSTEMIE. pozwoli to uniknąć kłopotów z gwarancją, - wykonawcy często aby zaoszczędzić na robocie kupują najtańsze materiały, a liczą za te droższe ,

... a i koszt tzw. boniowania - (obwódki/rowki wokół okien), ok. 25-30 zł. m/b,
... czym ciemniejszy kolor struktury, wyższa cena, na m2 nawet ok. 3-4 zł z m 2,

... robiłem w systemie KABE, tynk silikatowy, kornik 2 mm. , hurtownia Skład Podbielski Łomża, z wykonanej pracy jestem zadowolony

... orientacyjnie, wyszło mi za materiał ok. 48 zł za m2

... dodać należy koszt materiału parapetów blaszanych ok. 25 zł. m/b + 10 zł. szt.- montaż




PS:
wykonawcy nie podaję, żeby nie być posądzonym o reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

biba chciałabyś być właścicielko marki "starbucku" i brać kaskę z franczyzy nawet jak by Twoja kawa nie smakowała;)
Mi chodziło o design i jak produkt jest sprzedawany!!!!!
Przywieś pomyślą z Norwegii stwórz markę i produkt z pomocą Boską może Ci się uda jak jesteś taka oblatana światowa kobieta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

nie nie pracuje he przyjechalam z zagranicy i na szybkiego szukalam salonu by sciac i pomalowac wlosy. I trafilam tam. Nie bylam przekonana ale to byl jedyny salon ktory wcisnal mnie na ten termin ktory chcialam. I powiem szczerze ,ze mam pozytywne odczucia. Obsluga mila, czulam sie jak wsrod kolezanek. W koncu uzyskalam kolor ten jaki chcialam i co najwazniejsze zapłaciłam niedrogo. po miesiacu ponownie przyjechalam do Łomży i wybralam sie po raz drugi do nich. Rezulatat jeszcze lepszy. Pogaduchy, zarty , szybko i niedrogo. Nie znam nikogo kto tam by jeszcze oprocz mnie chodzil wiec postanowilam zapytac tutaj Was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

Konsul2 lepiej zareklamuj swoja czy kolegi firmę rzadko kto chodzi jak mu system padnie do jakiegoś serwisu same mu można to zrobić we własnym zakresie.
A jak podzespół padnie to samemu się lata i do kupuje znam takich co mówią to i to za powiedzmy 2tysie od razu maja jelenia i w środku badziewie siedzi za taka samo cenę można samemu z konfigurować kompa czy kupić laptopa,


http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=181584&t=181584
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=105846&t=105846
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=149069&t=149050&v=t

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

czy wie ktoś z was(może macie już to za sobą) po jakim czasie widoczne są efekty systematycznego biegania 3x w tygodniu po 40 min. proszę o podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

Dziewczyny wyżej wspominały, że trochę czasu jeszcze jest, więc możesz jeszcze na spokojnie rozważyć wszystkie za i przeciw i wybrać kierunek odpowiedni dla siebie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

Chodzę tylko w dwa miejsca (w zależności od tego, kto jest w stanie przyjąć mnie dosłownie za chwilę) i zawsze wychodzę zadowolona. Albo na Księżnej Anny 2, albo do Państwa Włodkowskich na Wyszyńskiego. Polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

do petera

a moze obsługa jest miła dla......... miłych....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

kilka cenymetrów tu i ówdzie mnie i kilka kg mniej o takie efekty mi chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

Uuuuuuuuuuu !!!!!!
To kilka lat poczekasz :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

pati 4 zgadzam się z tobą w 100%.też jestem zadowolona z ich usług i atmosfery jaka tam panuje ,rewelacja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

e tam czytając wasze texty to ja sam nie wiem ja robiłem swój dom i płaciłem 20-30(20zł było za przyklejenie styropianu potem kołki siatka kleje i potem wygładzenie i pomalowali podkładem i na końcu masa struktura)30zł zapłaciłem za m2 ale była bardzo skomplikowana praca masa ozdobień itd.Wydaje mi się że jak to w przysłowiu zalezy u kogo się robi z tego co wiem to krzycza nawet70zł za m2.Jak ktoś jest jeleń to się go wali w rogi.tak samo czesto ludzie kupują gotowe masy strukturalne po 300 albo i 1000za wiadro a wystarczy zeby wziac ten sam produkt biały i dolozyc pigment np u podbielskiego i bedzie 120zl i to bedzie identycznie to samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

A co sądzicie o zespole Atlantik z Łomży??Bawił się ktoś na weselu z ich udziałem i może powiedzieć jak najwięcej o zespole;)
pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

Dobra dieta waszywno-owocowa, mysle ze tez moze byc mieso tylko malo tluste. potrawy powinny miec malo kalori. plus bieganie i mysle ze waga powinna spadac systematycznie. moze nie szybko ale wysilek i upor w diecie i cwiczeniach sie oplaci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

chcę zaznaczyć, iż te układy, które były tańczone, ułożone i nauczone zostały właśnie na tych warsztatach , więc myślę, iż za bardzo nie można krytykować mażoretek, poza tym, to były dziewczyny z różnych zespołów. A co do orkiestry, wszyscy po szkołach muzycznych z tego co mi wiadomo, więc poziom jest;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

kittka701 oj rzadko się teraz że ktoś zwraca na pisownie uwagę no chyba poloniści z wykształcenia;) A jednym paluszkiem piszę na klawiaturze do tej pory bawiłem się w gry jeździłem samochodami itp ;) Mama księdzem chciała żebym został ale nie widziałem u siebie powołania:( Potem mnie swatała na siłę z marnym skutkiem no wreszcie machnęła ręką ;)

Wy klikam zaraz kilka słówek do Ciebie:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

Ja też z czystym sumieniem polecę AM, ponieważ mam porównanie, wcześniej uczyłam się w innej szkole. Teraz mam dwa certyfikaty (fce,cae) a jestem jeszcze w liceum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: religijne barbarzyństwo

:) :) :)


..... a wiesz ,że nie wiem ???? ;)

doszło doszło ;) - masz już odpowiedż :)



I znów śmietnik w temacie ;) ale TU się nie zrehabilituję bo nie mam kompletnie pojęcia gdzie taką usługę można otrzymać! swojego simlocka zdjęłam sama ;) przy pomocy sprytnego programiku ;))




---- bo lepiej należeć do niewielu niż do wszystkich ----

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org