czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: PiSlamski Duduś ma nowego rywala...

Witam :-) ja takze oczekuje przyjscia na swiat maluszka mojego i takze kompletuje juz wyprawke. Znam wszystkie sklepy wymienione wyzej i moge powiedziec, ze sklep Fartlandia choc dobrze wyposazony jest bardzo drogi jedynie pampersy mozna kupic w atrakcyjnej cenie, sklep Bajka tez fajny i dosc dobrze wyposazony nawet w miera maja tam tez ceny chociaz ja osobiscie polecam zakupy z allegro ;-) niedawno zakupilam praktycznie wszystko poczawszy do pieluszek tetrowych,flanelowych, wacikow, chusteczek, smoczkow, szczoteczek ,termometrow i innych przygwizdow i drobiazgow dla malenstwa :-)Mozna porownac ceny naprawde warto :-)
tak jak np
pieluszki tetrowe allegro 1,77- sklep 3
p. flanelowe 3,5- 5
chusteczki pampers- 4,5- 6
butelki tomme teppee 2 szt- 32zl- skl 50zl

no i tak dalej.................... nie chce mi sie wymieniac naprawde ale na allegro warto, no i oczywiscie lozeczko materacyk, wozek nawet tez oplaca sie na allegro. Wybrany przeze mnie model wozka w fartlandii kosztuje 1000zl, a na all 550zl, takze jak widac roznica jest ogromna :-)
Pozdrawiam i zycze udanych zakupow :-)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 PiSlamski Duduś ma nowego rywala...   
paplik 12-02-18 17:38 
 Re: PiSlamski Duduś ma nowego rywala...   
Jerzy K. Kmicic 12-02-18 19:03 
 Re: PiSlamski Duduś ma nowego rywala...   
abracadabra 12-02-18 21:15 
 Re: PiSlamski Duduś ma nowego rywala...   
abracadabra 12-02-18 21:21 
 Re: PiSlamski Duduś ma nowego rywala...   
paplik 12-02-18 21:26 
 Re: PiSlamski Duduś ma nowego rywala...   
Kalipso 12-02-18 21:34 
 Re: PiSlamski Duduś ma nowego rywala...   
paplik 13-02-18 06:58 
 Re: PiSlamski Duduś ma nowego rywala...   
Kalipso 13-02-18 14:40 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org