czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy rząd pis wyjaśni sprawy wypadków BOR?

mnie w zasadzie ten remont nie przeszkadza ale utrudnienia są faktycznie spore. Najbardziej razi mnie brak odpowiedniego oznakowania i zabezpieczenia ruchu w czasie trwających robót. Mówiąc dosadnie i prosto jeden wielki burdel nad którym w tym zakresie nikt nie panuje. Co jeszcze jest niepokojące to ,że wykonane zmiany wcale nie wskazują ,że będzie lepiej. Brak dodatkowych pasów dla lewoskrętów, skrzyżowanie Piłsudskiego Zawadzka będzie bardziej skomplikowane i zobaczycie tam nie jeden powazny wypadek. Akurat to skrzyżowanie w postaci dotychczasowego ronda było bardzo bezpieczne i nie wiem dlaczego je zmieniono tłumacząc tworzącymi się zatorami. Wystarczyło je trochę poprawić i byłoby dobrze. Panie Karwowski jeżeli Pan idzie takim tokiem myślenia to czemu Pan nie poprawi tych cudownych rond przy teatrze toż to tez Pana pomysł . Nie widzi Pan co tam sie dzieje czy udaje ,że nie widzi.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy rząd pis wyjaśni sprawy wypadków BOR?

Kurde mucha mnie obudziła wrrrrr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy rząd pis wyjaśni sprawy wypadków BOR?

enya

Super miejscówka :)
Kalisony też o takiej marzą :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy rząd pis wyjaśni sprawy wypadków BOR?

JAK NARKOMAN MOZE DBAC O SIEBIE


TY TERAZ DBASZ O DEPRESJE :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org