czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

jakie geny taki rap

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Witam, chciałem zapytać, w którym warsztacie wymienię mi te płyny? tylko fachowo. Z góry dziękuję z odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

W moim typie jest emma watson . Kiedyś Cię spodkam;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Jeśli nie ufasz oddawaniu rzeczy przez kogos mozesz jechac tam sam/sama i oddac w konkretne rece ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Fachowo to mi zrobili w bardzo poważnym zakładzie na al.legionów z bardzo poważnym znakiem handlowym znanym na całym świecie. Przy wymianie płynu hamulcowego wyciągnęli tylko płyn hamulcowy ze zbiorniczka i zaleli nowym. 5 minut roboty nie wnoszące nic do układu hamulcowego. Zaworki na zaciskach nietknięte. Zapłaciłem za to łącznie 90zł. Tak samo z płynem do wspomagania, doleli tylko nowego do zbiorniczka z 100-150ml a policzyli za 1litr i wymianę, łącznie 90zł. żaden zawór czy wąż nietknięty, płyn nawet nie zmienił zabarwienia. Jaki był taki i jest, czarno-żółty. A mieli zalać zielony. Zostałem oszukany na 180zł. Pieniądze pieniędzmi, nie oddadzą - będzie reklama. Ale chodzi o auto, trzeba to wymienić te płyny. I trzeba zrobić to dobrze, nawet w mniejszym zakładzie ale fachowo i uczciwie. Jechałem do tego zakładu, bo myślałem, że jak pod tak poważnym logiem zrobią mi dobrze, a okazało się odwrotnie. Czasami myślę sobie, że lepiej byłoby robić to wszystko samemu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

czym się ta firma zajmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Mógł chłop nie jeździć.... ale urwał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

polecam Darka z Piątnicy, zrobi Ci to fachowo i nie zedrze kasy wiem bo sam wymienialem jakby co moge podac numer telefonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

vorarbeiter to wiedziales o tym wszystkim i odebrales takie auto? Tak dokladnie to wszystko opisujesz a mysle, ze nawet nie poszedles do warsztatu, zeby komukolwiek to powiedziec. Trzeba bylo dac upust emocjom na tym kto Ci odwalil taka fuszere. Jak bys ochrzanil to chwila moment by latali robic od poczatku jak nalezy i trzeba przypilnowac. Kolejny krzykacz na forum. A takie rzeczy zrobi Ci kazdy warsztat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

jezeli chcesz konkretna osobe to podjedz na sosnowa 3, tam Ci fuszery nie zrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://smierc.org
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

każdy umrze co zrobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi


Autor: Andy C (---.net) - autor czy autorka ?

jesteś sama czy sam ???
masz ciekawe typy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi


:-) Zapraszam na Czwartkowe spotkania z muzyką w wykonaniu silnej grupy pod wezwaniem :-) " Bluszu Po godzinach ". Zespół wykonuje stylistycznie zróżnicowaną muzykę (chciało by się powiedzieć, że dla wszystkich. Ale to było by duże uproszczenie. A nie chciałbym Was wprowadzać w błąd, bo technicznie jest to nie możliwe aby grać dla wszystkich). Tak więc poszukujemy ukojenia „bólu duszy" w Blue'sie , Rock and Rollu, Reggae a skrajnych przypadkach nawet w Bossanovie. Nie stronimy od tematów żeglarskich i nurtu związanego z „Zieloną Krainą Łagodności".
Projekt ten nie jest nastawiony na precyzyjne wykonanie z kosmiczną dokładnością raz już przecież zagranych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej. Raczej chodzi nam o radość jaką niesie żywe muzykowanie oraz spontaniczne spotkanie z publicznością w czwartkowy wieczór.
Z tego też powodu, nie nachalnie :-) Zapraszam w imieniu własnym i "Bluszu Po Godzinach" w Czwartek o godz. 20 do „Piwiarni Wareckiej" przy ul. Al. Legionów 54D (dawny Avans). (jeśli wybieracie się większą grupą pomyślcie o rezerwacji stolika) Miłej zabawy do Zobaczenia raczej Usłyszenia :-).

YANIU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

502362119 tak wymienialem plyn hamulcowy i wspomagania ale nie bylo takiej chały ze tak powiem jak opisales, w ktorym zakladzie mniej wiecej tak orientacyjnie byles? zeby go omijac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Witam ! czarnasukaczarna

młody wykrztałcony coś kręci, chciał chłopakom podprowadzić parę puszek to i go przegonili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

moze i tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

pilne do pn.do godz.11.00 musze je miec juz odbite

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

hehehehehehehe ale jazda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

hmmmmmmmmm.................

a ja już po zabieguuuuuuu.............................

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

to czego?


chorzy i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi


no widzicie, trzeba tylko chcieć a pieniądze leżą na ulicy ( dokładniej w śmietniku ).

no i można się dorobić !

fajans dobra rzecz, za fajansem dobrze biec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

właczyłem sobie nute az na rozluznienie
http://www.youtube.com/watch?v=MZyA5ohtYp0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Andy C

a bo nie możesz się zdecydować, ja już nie łapię, raz tak , raz siak ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

to pod nastepny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Do czarnasukaczarna aby krzywdy nikomu nie zrobił a taki debil ma więcej szczęścia niż rozumu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

dzwoniles na swoj nr?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

czarnasukaczarna

Zaucha, to był taki śpiewak który skończył marnie z ołowiem w głowie,



młody wykrztałcony

to ty uwodzisz żony Francuzów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

jak sie rozlozyl to nikt go nie bedzie skladal wroc sie szukac go w czesciach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

ale rodzina debili


a to idzie w miasto......................................................


cala prawda o narkomanie zlodzieju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

do Andy C


Ty masz racje teraz wiadomo czego u starego niby powtarzam niby pracuje

jak on nic nie robi przejedzie sie zeby ludzie mysleli wiesz o co chodzi


dokladnie nie wiecej niz 1tys

czaje

a nie pomyslalam o tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

dokladnie kto bedzie z nim ryzykowal?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

dobrze maz zrobil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi


a ja to bym tą myszkę pokrył a nie zakrywał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

zaparkuje tu tam z papierami bez


a ludzie mysla ze to niewiadomo co

jak to bagno jak on nic nie robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

widziales Andy C ćpuna w pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

tak wróciłem i szukałem ale bez skutku, ktoś mógł już go znaleźć lub został rozjechany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

po tych kopertach czy wogole?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Do czarnasukaczarna wystarczy jak wyjdę na ulice małolatów naćpanych widzę starczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

zablokuję oczywiście
a może wiecie co jest potrzebne aby zrobić duplikat karty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

corpse chyba tylko umowa starczy jak masz na abonament

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

na duplikat dowod jak na karte i 25 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

on nawet nie ma nic w rozporku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

andy c ale to nie jest dziecko

to stary cpun

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

z info wiem ze cpun zmienil sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi


... biedroneczki są w kropeczki ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

better
3 Wymiar Kebab
3wymiar.tenpub.pl


Skończ pierdoli.ć o tym Twoim kebabie, nachalny i namolny jesteś z tymi reklamami !

Dziadu ! od tego są Działy Ogłoszeń i Reklamy, nie podcieraj dupy szkłem, nie żałuj paru groszy na dobrą, płatną reklamę.

Cwaniaczku z miodem w uszach ! tak lukrowałeś na początku jak otwierałeś tą garkuchnię, tak się chwaliłeś, zachwalałeś swój interes a rewelacji to tam nie widzę.
Jadłem u Ciebie dwa razy i uważam że o dwa razy za dużo. Pierwszy raz, jakoś tak na początku, zaraz po otwarciu, jeszcze w Karnawale 2009, tak pod wpływem Twojej autoreklamy na forum, była kicha !!! pomyślałem - trudne początki, spróbuję jeszcze raz za jakiś czas. Drugi raz, to było w lecie, lipiec-sierpień 2010 , znów powtórka z rozrywki - kicha !
Kebab jak kebab, ludzie mają spaczone poczucie smaku, jak nie jedli naprawdę dobrego, to nie mają odniesienia i uważają że to co im serwujesz to jest właśnie TO. Nic bardziej mylnego.

Rób sobie dalej swoje kebaby ale nie wmawiaj mi że TO coś, to jest KEBAB i skończ pierdoli.ć bzdury na tym forum.

Nie wiem jak jest teraz, ale trzeciej szansy Ci nie dam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Witajcie forumowicze fajny temat :)

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110709/REG20/853321307

...Na razie lepiej byłoby, aby zostało tak jak jest – radzi Adam Wykowski, prezes PKS Łomża. – Marszałek miałby czas, aby spokojnie przyjrzeć się sytuacji.....

A ja mowie tak :
Najlepiej jak przyjrzy się PKS Policja i CBA może w koncu przestaną kraść OLEJ NAPĘDOWY W ŁOMŻY Kolnie i Grajewie (kierowcy )przestaną nas okradać Prezesie A. Wykowski do roboty
PS.
Codziennie rano na bramie od 4;00 do 24;00 ( cała doba )w PKS w Łomży stan Pan i otwieraj wszystkie "kufry i wyjmuj paliwo z nich :skradzione i wywożone do sprzedaży . Aha!!! po zjeździe na bazę PKS niech Pan tankuje wszystkie autobusy systematycznie przez 31dni w miesiacu do PEŁNA mowa o zbiornikach

I od zaraz kondycja PKS się PO prawi -miłej niedzieli dla wszystkich (oprócz kierowców PKS i MPK) w Łomży

Prawo karne/Kradzież
< Prawo karne link; http://pl.wikibooks.org/wiki/Prawo_karne/Kradzie%C5%BC

Pojęcie. Kradzieżą określa się zabór cudzej rzeczy ruchomej w celu jej przywłaszczenia (art. 278 §1 KK). Zabór oznacza wyjęcie rzeczy spod czyjegoś władztwa i objęcie jej we własne władanie. Władztwo nad rzeczą jest stosunkiem faktycznym, a nie prawnym, wobec czego możliwa jest kradzież rzeczy, którą włada osoba nie będąca jej właścicielem (np. posiadacz lub dzierżyciel). Zgodnie z tzw. teorią zawładnięcia, zabór następuje w momencie objęcia przez sprawcę rzeczy we faktyczne władanie. Jest to bardzo rozsądne rozwiązanie, które (w odróżnieniu od uznawanych dawniej teorii dotknięcia, uniesienia lub wyniesienia) pozwala ściśle odróżnić dokonanie od usiłowania kradzieży. Cel przywłaszczenia oznacza zamiar uzurpowania sobie własności przedmiotu kradzieży, tzn. postępowania z nim tak, jakby się było jego właścicielem (włączenia go do swego stanu posiadania, zużycia go, rozporządzania nim etc.)Zabór rzeczy dokonany nie w celu przywłaszczenia, lecz samowolnego użycia (furtum usus) nie jest przestępstwem, a jedynie wykroczeniem (art. 127 KW), chyba że przedmiotem wykonawczym takiego zaboru jest pojazd mechaniczny (art. 289 KK - zabór pojazdu mechanicznego w celu krótkotrwałego użycia).

Przedmiot przestępstwa. Kradzież rzeczy (niezależnie od tego, czy została ona skradziona właścicielowi czy też np. dzierżawcy lub użytkownikowi) zawsze stanowi atak na prawo własności. Jest tak, ponieważ sprawca działa w celu przywłaszczenia zabranej rzeczy, zamierza czynić z nią to, co legalnie mieści się w zakresie uprawnień właściciela.

Przedmiot wykonawczy. Przedmiotem kradzieży może być jedynie cudza rzecz ruchoma.

Rzeczą cudzą jest rzecz stanowiąca własność innej osoby. Nie jest możliwa kradzież rzeczy własnej lub niczyjej (np. porzuconej). Jest za to możliwa kradzież przedmiotu współwłasności przez współwłaściciela. Kradzież taka ma miejsce, gdy jeden ze współwłaścicieli dokonuje zaboru rzeczy stanowiącej współwłasność, uniemożliwiając realizację prawa własności innym współwłaścicielom. Na podobnej zasadzie jeden ze wspólników może dokonać kradzieży mienia należącego do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (mienie spółki jest dla poszczególnych wspólników „cudze”), zaś jeden z małżonków może przywłaszczyć rzecz wchodzącą w skład ich wspólnego majątku. Wystarczy, aby wydobył tę rzecz spod wspólnego władania i rozporządzał nią wbrew woli współmałżonka, nie zamierzając jej zwrócić.

Przepisy dotyczące kradzieży rzeczy ruchomej (art. 278 §1 i 3-4 KK) zgodnie z art. 278 §5 KK stosuje się także w przypadku kradzieży energii i karty bankomatowej. Kradzież energii elektrycznej polega na pozyskiwaniu jej w sposób bezprawny przez podstępne korzystanie z cudzego źródła energii, uszkodzenie urządzenia pomiarowego bądź zmianę jego wskazań. W każdym z tych przypadków dochodzi do przywłaszczenia wartości majątkowej w wyniku pobierania pożytków bez zapłaty. Kradzież karty magnetycznej polega na fizycznym pozbawieniu posiadacza władztwa nad ta kartą, co stanowi zachowanie typowe dla zaboru rzeczy. Ratio legis penalizacji czynów tego rodzaju wyraża się w woli ochrony posiadacza karty przed bezprawnym pobieraniem środków finansowych z jego konta bankowego. Niezależnie od tego, znamiona przestępstwa kradzieży wypełnione są przez sam zabór karty, nawet jeśli sprawca nie zrobił z niej stosownego użytku. Odmienną konstrukcję ma czyn opisany w art. 278 §2, tzn. bezprawne uzyskanie cudzego programu komputerowego. Nie polega ono na pozbawieniu posiadacza programu władztwa nad nośnikiem danych, na którym ów program się znajduje, ale na bezprawnym powielaniu programu. W przypadku zaboru nośnika danych (dyskietki, płyty kompaktowej, całego komputera), uzasadnione jest kumulatywna kwalifikacja z art. 278 §1 i 2 KK, bowiem sprawca bezprawnie przywłaszczył sobie i rzecz ruchomą, i program komputerowy.

Kradzież leśna. Szczególnym typem kradzieży jest kradzież leśna, tzn. bezprawny wyrąb drzewa w lesie w celu przywłaszczenia (art. 290 §1 KK) lub zabór w celu przywłaszczenia drzewa wyrąbanego lub powalonego (art. 290 §2 KK). Wyróżnienie tego typu kradzieży wiąże się ze szczególna ochrona lasów jako dobra narodowego. Penalizacja przewidziana w art. 290 KK dotyczy zarówno zaboru drzewa w lasach państwowych, jak i w prywatnych. Sprawca bezprawnego zaboru drzewa odpowiada jak za kradzież. W razie skazania za kradzież leśną, sąd orzeka wobec sprawcy obligatoryjną nawiązkę w wysokości podwójnej wartości przedmiotu kradzieży. Kradzież jest przestępstwem ogólnosprawczym (powszechnym, może je popełnić każdy człowiek zdolny do odpowiedzialności karnej). Jest to przestępstwo o charakterze kierunkowym, którego można się dopuścić jedynie w zamiarze bezpośrednim w celu przywłaszczenia (dolus directus coloratus).

Kradzież rzeczy znacznej wartości (typ kwalifikowany). Kradzież rzeczy znacznej wartości stanowi kwalifikowany typ kradzieży i jest obarczona surowszą sankcją (art. 294 §1 KK; w tym wypadku sprawcy grozi kara od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności, przy kradzieży zwykłej - od 3 miesięcy do 5 lat). Definicję „znacznej wartości” formułuje art. 115 § 5 KK., zgodnie z którym mieniem znacznej wartości jest mienie, którego wartość w chwili popełnienia czynu zabronionego przekracza dwustukrotną wysokość najniższego miesięcznego wynagrodzenia. Wysokość najniższego miesięcznego wynagrodzenia ustala się według danych ogłaszanych przez Prezesa GUS.

Typ uprzywilejowany: kradzież mniejszej wagi (typ uprzywilejowany). W obecnie obowiązującym kodeksie karnym przewidziany został uprzywilejowany typ kradzieży mniejszej wagi (art. 278 § 3 KK), przewidujący lżejszą sankcję (grzywna, ograniczenie wolności, pozbawienie wolności do roku - jeśli już o tym mówimy). W doktrynie istnieją pewne wątpliwości co do właściwej wykładni wypadku małej wagi. W orzecznictwie stosuje się wykładnię szeroką, uwzględniając nie tylko wartość przedmiotu kradzieży ale także okoliczności i sposób popełnienia czynu oraz motywy, jakimi kierował się sprawca. Kradzież rzeczy, której wartość nie przekracza 250 zł stanowi wykroczenie, o ile sprawca nie popełnił przy tym kradzieży z włamaniem, nie stosował gwałtu ani nie groził jego natychmiastowym użyciem, a przedmiotem czynu nie była broń.

Ściganie kradzieży. Kradzież jest występkiem ściganym z urzędu, chyba, że sprawca dopuścił się go na szkodę osoby najbliższej. W takim przypadku, zgodnie z art. 278 § 4 KK, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Celem podobnej regulacji jest ochrona stosunków rodzinnych. Zdarza się bowiem, ze ukaranie sprawcy mogłoby je naruszyć lub przynieść dodatkową szkodę pokrzywdzonemu.(Katalog osób najbliższych zawiera art. 115 § 11 KK, gdzie wymienieni zostali małżonek, wstępni, zstępni, rodzeństwo, powinowaty w tej samej linii lub stopniu, osoba przysposobiona z małżonkiem oraz osoba pozostająca w trwałym pożyciu ze sprawcą).

Art. 278 KK

Art. 278. § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy
program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do
roku.
§ 4. Jeżeli kradzież popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na
wniosek pokrzywdzonego.
§ 5. Przepisy § 1, 3 i 4 stosuje się odpowiednio do kradzieży energii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

sory nie w te okienko a wczoraj nic nie piłem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Przypominam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

zazywaj duzo witaminy "C"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

około 18-19 będę ruszał. kontakt- 512149278.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Nie, był bez obroży.



Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Witam.W dniu 08.07.2011r. w okolicach ul.Strzelców Kurpiowskich znalazłam pieska-suczkę rasy beagle z kremową obrożą.Suczka ma cieczkę.Jest trójkolorowa (biało-czarno-brązowa),przyjazna w stosunku do ludzi.Właściciela proszę o pilny kontakt telefoniczny pod numerem tel.:500359719 lub kontakt mailowy: marta90k@interia.pl.PILNE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Trudno, ale dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

nie to nie ten w bialym domku czy jakos tak. Do tego zajezdzasz, nie wiem jak wytlumaczyc, od tylu sosnowej. Zaraz przed sklepem, jadac glowna droga skrecasz w prawo w maly wjazd i na pewno zobaczysz po lewej duzy garaz z dwiema bramami. Teraz stawia sie obok drugi, to bedzie ten nastepne dokonczony. Na pewno zobaczysz szylb auto naprawy. Akurat tam sa dwa obok siebie, to nie auto klinika :P juz inaczej nie umiem. Tam oddajemy wszystkie auta od poczatku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Czarna co się stało,że złagodniałaś?Byłaś taka ostra,teraz jak nie ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Słyszał ktoś z was o przedszkolu, które ma powstać na Kazańskiej??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

są pewnie po to, aby nie doszło więcej do nieszczęśliwych wypadków, jakie w tym mieście się zdarzały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Byłem tam ostatnio

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

BH.236.
MOTTO: Piwo, to oczywistość !! *

WIKIPEDIA:
Piwo; najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy oraz trzeci po wodzie i herbacie najbardziej popularny napój na świecie. W znaczeniu ogólnym piwo to każdy napój otrzymany w wyniku enzymatycznej hydrolizy skrobi i białek zawartych w ziarnach zbóż i poddany fermentacji alkoholowej. W węższym znaczeniu pod pojęciem piwa rozumie się zawierający alkohol i dwutlenek węgla napój otrzymany w wyniku fermentacji alkoholowej wody, słodu i chmielu przy użyciu wyselekcjonowanych szczepów drożdży.
Słód używany do produkcji piwa powstaje w procesie słodowania jęczmienia, rzadziej pszenicy lub żyta, który polega na moczeniu ziarna, kiełkowaniu, a następnie wysuszeniu. Efektem zacierania oraz filtracji słodu jest brzeczka, która wraz z chmielem poddawana jest warzeniu czyli gotowaniu, a następnie fermentacji alkoholowej przy użyciu drożdży piwowarskich.

IRL KRAKÓW:
Wymieniony wyżej napój zawsze wzbudza kontrowersje, lecz u Nich liczą się wyłącznie badania. Zawartość tłuszczu w tym napoju to 0%, czyli od tłuszczu nie utyjemy, bo go nie ma. Węglowodany są, ale jest ich bardzo mało i są to tzw. NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu czyli wzrost poziomu cukru we krwi po ich spożyciu, nigdy nie przekracza: piwo jasne do 8% wzrostu. Każdy kto zechce, może sobie te wzrosty sprawdzić własnym glukometrem i nie jest to trudne !!

PROBLEM MOŻE WYSTĄPIĆ, DOPIERO W PRZYPADKU KUMULACJI TOKSYN:
Tj. gdy wypijamy więcej niż 0,5 litra takiego napoju dziennie. W przeciwnym razie przy mniejszym spożyciu nasze laboratorium (wątroba) radzi sobie neutralizując tę małą ilość toksyn SKUTECZNIE. Wobec tego napój ten nie może być ZALECANY, nie musi być ZAKAZANY i dlatego też klasyfikuje się go jako DOZWOLONY. Odnośnie konsumpcji to ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

PUENTA:
PIWO, to napój po którym się nie tyje, czyli biologiczne REALIA !! *

NIEPRAWDY BIOLOGICZNE ORAZ PUSTE FRAZESY:
O piwie i nie tylko o piwie, rozpowszechniają jedynie SPECE od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że nic nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książkę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. OMIŃ !!

GOŁYM OKIEM WIDAĆ, ŻE CI SPECJALIŚCI OD IG, CYNICZNIE I BEZCZELNIE:
Potwierdzają nieprawdy biologiczne, które sami głoszą OŚMIESZAJĄC się przy tym skutecznie.

PRZECIEŻ DO NICH, NIE MOŻESZ ZADZWONIĆ, BO NIE MA GDZIE:
Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego !? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani żadnym naukowym reżimom czyli lekko, łatwo mówią prawdy biologiczne, które zbadali. Warto !!

ZOBACZ TEŻ; NISKIE węglowodany, wg: IRL KRAKÓW.
Książka, pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. ***
Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
ADRES_______: http://www.instytutirl.com.pl/

BH.236.
ENGLISH VERSION_______: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

no Bazyli Miotła przegiełaś pałę czeczeni poszli WON zkąd przyszli.My biedny Polski Naród po drugiej wojnie było w Łomży56%ŻYDÓW daliśmy im radę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

W takim razie szukam dla niego nowego właściciela odbiór jeszcze dzisiaj

Zdjęcia:

http://img197.imageshack.us/img197/9031/p7100184.jpg
http://img844.imageshack.us/img844/3455/p7100183.jpg
http://img824.imageshack.us/img824/3984/p7100182v.jpg
http://img842.imageshack.us/img842/7347/p7100181.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/862/p7100180.jpg
http://img225.imageshack.us/img225/9671/p7100176.jpg
http://img703.imageshack.us/img703/8615/p7100174.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/8907/p7100173.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Omanio :)

A nie tak było ??

:):):)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

tez bym chciała wiedzieć ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

PIESEK JEST SYNA LECZ JA TEŻ SIE PRZYWIĄZAŁAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

A JAK SIE WKLEJA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

ja eż już sam nie wiem... meg...

pogubiłem się...........

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Enya :))))

Odespałaś powiadasz? zazdroszczę!! :)

Koncówke dzis drogi przysypiałam, ale kawa mnie podniosła na chwilę :)

No własnie Enya czy choc na chwilę oczko zmruzyłas poprzedniej nocy ??? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

warto warto bardzo przyjemnie tam jest ogólnie lajcik na prawdę polecam :)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://poznajdate.com
i otrzymałam znów tę datę!
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

36786095 gadu gadu, Napisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

A ile kosztuje sms? 30 zł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

megan - dlatego nawet nie podchodź do takich egzaminów. Nie zdasz.

Nie mówimy ani o jednośladzie, ani o dwuśladzie. Mówimy o przepisach.

W przepisach nie ma terminu "łuk", chyba że myślisz o Ustawie o Broni i Amunicji.

Nie wiem, gdzie mieszkasz ale drogi o dwu pasach ruchu w jednym kierunku są dosyć często spotykane w Polsce.


Żadna z odpowiedzi nie jest prawidłowa w podanym przeze mnie przykładzie. Czego jeszcze nie rozumiesz?

Jak masz takie podejście "to tylko teoria" to nawet nie myśl o jakimś zawodzie związanym z koniecznością przestrzegania przepisów. Przepisy to sama teoria.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

oo no cześć Sun :)
Ciężki weekend, ledwo dziś wróciliśmy, trochę poleżałem i musiałem jechać na rodzinną imprezkę.
Ale warto byłoo, weekend mógłbym podsumować jednym słowem:

http://www.youtube.com/watch?v=Dqf1BmN4Dag hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

jezeli chcesz wrozki zrobic w konia to zawsze mozesz walnac sobie w leb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Pies koło 23 gpodziny był w pizeri gruby benek miał czerwona obroże



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Pragnę zauważyć, że temat jest z maja, dawno nie aktualny. Pewna piękna dama nudząc się w domu odświezyła wątek, bo bardzo spodobał jej się temat, mój nick (pisze go z dużej litery) i chciała się pewnie pochwalić, że czytała w necie o zleceniach stałych w banku.
Może w IST nie są pionierami od zarządzania należnościami, ale całkiem fajni ludzie, lekko się z nimi rozmawia i załatwia sprawy. Trzeba tylko chcieć.

sztywnychlopak: jeśli wkur....ą cię ludzie, których nie znasz to nie jest to problem na forum tylko do odpowiedniego lekarza. Jakiego to ty już napewno wiesz....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Powracając na chwilę do kwestii zatrudnienia dziwi mnie dlaczego ludzie prawie wcale nie szukają pracy poza swoim miastem. Mam na myśli fakt, że w Łomży jest teraz bardzo mało ofert pracy.
Natomiast rozmawiałam z pewnym człowiekiem, który pracuje w Ostrołęce w Stora Enso. Jest to zakład produkujący ekologiczne opakowania - w miejscu "starego" zakładu celulozy. Prowadzony przez spółkę polsko-szwedzką.
Chwalił on, że bardzo dbają tam o warunki pracy, socjalne oraz zapeniają szkolenia i przyzwoite wynagrodzenie. Firma podobno też docenia pracowników, którzy wykazują inicjatywę.
Może warto tam spróbować...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Zależ jk głęboko,ale średnio z zaszalowaniem i ustawieniem słupków ok.20zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Chciałam powitać Wszystkich z rana i być pierwsza przed Tobą i Robciem ;)hehe
Jak jestem w domu to lubię zajrzeć co się dzieje itp
Jak jestem na wakacjach to luz ,mogę żyć bez "cywilizacji ";)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

algeroth
Jak będzie fajna impra to się jeszcze wybierzemy ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Szczególnie w okolicach 1:20, prawda? ;) hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

algeroth
ehe ;) hahaha
Poszłabym na ich koncert , fajnie grają Poparzeni Kawą Trzy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Słucham tego jak jestem w jaskini smoka ,lubię ten kawałek i Jarosław K;)hehe
14.08.2011 w Ostródzie grają na Reggae Festiwal

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

jak maja browarki tam? tylko warkę czy inne tesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

No cześć ekipa ... :)

Jak ja lubię wstać rano,zwinąć rolety i zobaczyć tam taaaaaaaaakie piękne słoneczko :D

biess(pieczny) od razu tygodnia? łoo ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

biess(pieczny) ojjj jaka przyjemna melodyjka taka kojąca :D

enya heja ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

enya hej śpiochu hehe ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Algi no co Ty :)
Ja już daaawno ;-))
Tylko najpierw trzeba było się przebić przez służbiste maile ;-))

ale wiecie co?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

hehe ale moje krakanie sie nie sprawdza ... chyba :D
a jeśli tak to zmieniam zdanie ma byc piekny,ciepły i słoneczny dzień jutro :)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Witam! Wybiera się ktoś może do PWSIiP w Łomży? Chodzi dokładnie o kierunek pielęgniarstwi stacjonarne 2011/2012. Zaraszam na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Witam z kim jeszcze dzisiaj się nie witałam:):):)

*Sun* & enya & biess(pieczny)


*SUN*

Pogoda Super :)
Tęskniłaś troszkę za Nami ? ;)


enya
Cześć Enya:):):)
Spodobało się Tobie nic nie robienie ;) hehe


biess(pieczny)
Witaj :)
Jakoś przetrwamy ,byle do piątku ;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

dziadka kalesony dzień doberek
i cóż za pytanie!! ;))
ja uzależniona od was już i tylko czekałam aż wrócicie z tych wojaży ;))

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

*Sun*

Wróciliśmy z wyjazdowego spotkania i od rana kalisony grasują ;)


enya

Enya to tak jak ja ,coraz ciekawiej się robi ;) hehe
Trzeba korzystać z życia :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi



RAJ ,tu jest raj ...to raj :):):)


http://www.youtube.com/watch?v=Bkb4D-4Re3M&feature=related

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

*Sun*
Fajny mix :)
Potańcujemy w weekend ;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

algeroth

Trzeba ,trzeba ;)


*SUN * & enya


Kalisony będą w następny weekend Królową DISKO ;) hehe

http://www.youtube.com/watch?v=vLU-1fxG20c&feature=related

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Wiesz co no wlaśnie ja sama próbuje sie czegoś dowiedzieć ;) szukalam ale nic nie mogę znależć na ten temat ciekawa jestem jaki jest w tym roku próg punktowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

No właśnie chwalą bo pewnie próg jest wysoki.. A ja nie wiem czy nie ośmieszę się jeśli tam pójdę;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Spokojnie dostaniecie się tam nigdy niema tylu chętnych ile jest miejsc tylko co poźniej z pracą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Algi to Ty może lepiej pij mocniejsze trunki :)
Szybciej pójdzie :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

No wlasnie ja juz sie zarejestrowalam, ale czy bez biologi przyjmą? ja czytalam w rekrutacji że na pielęgniarstwo trzeba biologie + język obcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

trzeba zachęcić nasze władze do podięcia jakiś kroków
żeby i u nas to działało
zbliżają się wybory można ich o to popytać bo może oni niewiedzą
o takim problemie w naszym regionie bo wszyscy pewnie mają
wykupione jakieś pakiety z cyfry i niemartwio się że niebędą mieli
co oglądać

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Była w Łomży amatorska grupa "firedance", ale to jeszcze czasy kiedy na tym forum było normalnie :)
Za to są jeszcze ludzie którzy zajmują się rekonstrukcją średniowiecza i corocznie od 6 lat pod Łomżą organizują dużą imprezę reko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

massimo cool story bro;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

a w tym roku zdawałaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Zawsze możecie iść spróbować. Może wam się spodoba. Ja tylko mówię jak jest. Mi się osobiście podobało bardzo, ale po studiach zaczął mi dokuczać fakt, że pracy dla pielęgniarek w Łomży nie ma. A dostać to dostaniecie się na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

A ja akurat o pracę się nie martwię tylko o to czy sobie poradzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Tak;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

A Ty mieszkasz daleko od łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

to na co jesteś zdecydowana w 100%?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi



Jasiu ,nam strzelać nie kazano ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Nie jest najgorzej;)ale mogloyć lepiej;)ale to tak zawsze;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

No tak. Ale chyba nie obawiasz się że może być ciężko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

A ja dzisiaj udowodniłem, że żaden płyn nie został wymieniony, pokazałem co i gdzie powinno być robione, a nie było nawet tknięte, co sam z początku potwierdził. A pozniej zaczeło się owijanie g.... w bawełne. Psu z gardła pieniędzy nie wydrzesz. Robią ludzi po prostu w ciul.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Pewnie zaboli w sobotę, ale kto by się tam głupotami zawczasu przejmował ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Protagoras

Różne sytuacje w życiu się zdarzają , może nie koniecznie źle wybrały , źli faceci się dobrze kamuflują !
Potrafisz krytykować i szukać winy w kobietach , z tego co piszesz to pasz dziwne poglądy .

Jeżeli się dzieje źle w Domu Samotnej Matki to należałoby się zastanowić jak pomóc , a nie wypisywać bzdury na temat kobiet ,jeżeli nawet źle wybrały to nie nie twoja sprawa , każdy może się pomylić .

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

i plecy też algeroth :D hahahah





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Jeśli nie B-stok i Olsztyn, to do końca roku uruchomią nadajnik w Ostrołęce z mux 2 czyli aktualnie Polsat, TVN, TV 4, TV Puls, TVN 7, Polsat News Sport
jeśli chodzi o mux 3 czyli aktualnie TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia nadajniki mają być uruchomione na 98% terytorium Polski do kwietnia 2014 - źródło: http://www.emitel.pl/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t/harmonogram-wdrazania-mux-3
A czy (teoretycznie) będzie można odbierać proponuję zajrzeć na http://www.dvbtmap.eu/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

nie podeszlam do tematu zbyt powaznie ? Jezdzilam prywatnie do domu samotnej matki zeby dowiedziec sie czego potrzebuja, organizowalam wspolne z nauczycielka i kilkoma osobami zbiorke na ich rzecz, pisalam artykuly na MMlomza o zbiorce... Zanim cos powiesz zastanow sie trzy razy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

algeroth

Głowa jak głowa ,ale nogi na pewno będą kalisony bolały ;) hahaha





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

dwiekratki.94

Dobrze ,że miska345 o tym napisała ,takie sprawy powinno się nagłaśniać .Nie wiem gdzie można zgłosić takie nadużycia o jakich pisze autorka tematu , może Ty wiesz ?
Kto nadzoruje ten Dom Samotnej Matki ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

*SUN*
WOW ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

no tak, zapomnialam dodac ze osrodek wymaga generalnego remontu ...

pozatym mysle ze jesli ktos cos powie ze w osrodku dzieje sie zle i wogle to te matki wogle straca dom nad glowa :( tego sie obawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

jak wkleja się zdjecie to bym wkleiła jak wygląda szczeniak jest bardzo zadbany i ma piękną błyszczącą mięciutko sierść i nie typowie oczy dla psa niebieskie błękitne jak niebo wręcz proszę o pomoc bardzo zależy mi na tym szczeniaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

dwiekratki.94

Nie można tak podchodzić do sprawy i obawiać się ,trzeba działać ,znajdą się dobrzy ludzie którzy pomogą . Tak nie może się dziać !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

wiem wiem że jest dom studenta.. Jednak myślę że nie chciałabym tam mieszkać. Wolałabym coś wynając ze względu na to, że miałabym większy spokój. Tym bardziej że pokoje są trzy-osobowe;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrystus puka do PiSlamskich drzwi

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org