piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyńska młodzież czeka na nowy basen Panie Prezydencie

www.bestenergy.prv.pl najlepsaze są audy DJ' ANDRE najwięcej jest wtedy słuchaczy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież czeka na nowy basen Panie Prezydencie

Jak wiadomo "każdy szalet jest pełen zalet"
Wwydaje mi się iż problem toalet publicznych nie dotyczy jak do tej pory wyższych sfer. I teraz należy zadać sobie pytanie dlaczego? Czyżby wyższe sfery były za wysokie na tak przyziemne sprawy i niedostrzegały wogóle problemu widzianego czasem baaardzo wyraźnie z punktu widzenia "naciskanego od wewnątrz", a może jest jeszcze jakieś inne wytłumaczenie, którego ja jak narazie nie widzę...
Oczywiście najprostrzym rozwiązaniem jest postawienie w każdym z 4 rogów rynku jednej TOY-TOY'ki architektonicznie pasującej do otaczających ją kamienic i problem zostanie rozwiązany.
Tem pomysł jest tak prosty że aż genialny w swej prostocie. A wtedy zniknął by problem brakującej infrastruktury uniemożliwiającej wydanie zezwolenia na ustawienie na rynku ogródka piwnego.

Mam tez jeszcze jeden "genialny" pomysł: wszystkim, którym przeszkadza narastający wieczorami hałas płynący z jaknarazienieistniejącychogródkówpiwnych" proponuje postawić przed oknami ekrany dzwiękochłonne, takie które można spotkać przy trasach wylotowych z miast.... proste tanie i do tego może być jeszcze estetyczne, bo taki ekranik moznaby pomalować w palmy kokosowe, albo w słoneczka i chmurki... a wtedy nasz rynek byłby niepowtarzalny w skali całego kraju a może i Europy. Stałby się także ciekawostką sciagającą turystów do miasta... i kołosię zamyka... przyjażdza turysta bo słyszał o przepięknych ekranach dzwiękochłonnych umieszczonych na wysokości 2 piętra, siada na jedno małe jasne, potem następne i jeszcze jedno, przy okazji zasmakuje naszej przesmacznej kuchni a jak zachce mu się siusiu uda się w kierunku jednego z conajmnije 4 TOY - TOY'ków rozstawionych na 4 strony Świata.

Żyć nie umierać...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież czeka na nowy basen Panie Prezydencie

a znacie moze jakies radio internetowe z jazzem???? jakby co, napiszcie linka...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież czeka na nowy basen Panie Prezydencie

hehe dobry był tanten temat :) prosze o odpowiedzi do tego i tantego Thx z Góry :*

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież czeka na nowy basen Panie Prezydencie

O tak...
Już widze ten tytuł: Ptysiu - Dzieła zebrane...

Pewnie ze 14 tomów się tego uzbiera.
Z wielkim Wieszczem Narodu Rosyjskiego mogłoby się to porównać... w jednym w i drugim takie same, ża tak powiem niepoprawnie politycznie, głupoty...

Ale Ptysiu PISZ!!
Ja już podjąłem pewne kroki, napisałem na numer gg podany na stronie... ciekawe czy się odezwą...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież czeka na nowy basen Panie Prezydencie

Książek jest koło 5 tysięcy, kurator oświaty nam pomógł, książki są z zakresu szkoły podstawowej, FAKTÓW i MITÓW to znaczy ścierwa takiego tak MEIN KAMPF nie wieziemy....

A co do AGENTA22 to bardzo ładnie się popisałeś przypomina mi się SB słowa wyrwane z kontekstu, któreużywane były podczas procesów.... chyba MOSAD cię szkolił albo SZTAZI.... popisałeś się w końcu i ukazałeś nam swoje antydemokratyczne oblicze. Jak mówią geje ten kto się wypiera, że nie jest pedałem w gruncie rzeczy sie ukrywa ( słowa z programu pana Pospieszalskiego). więc Agent a ti ti nie dobry chłopczyku;;;;;;

A taki pan o nazwisku Niemiec lider homoseksualistów to przypadkiem nie brat albo syn jednego z szefów Racji ???
Gratuluję przywódcy :)

już was nie pozdrawiam bo zaraz mnie o przymilanie się do chłopców posadzicie.

Śmieszny temat, Śmieszna RACJA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież czeka na nowy basen Panie Prezydencie

O! Widzę, że Tester ukrócił stosunki... ooops :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież czeka na nowy basen Panie Prezydencie

No, Ptysiu, i tutaj pokazałeś klasę (zaraz powiedzą "klasę I szkoły podstawowej, ale nie o to mi chodziło :)). Brawo!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież czeka na nowy basen Panie Prezydencie

Rzeczywiście, Ptysiu, tuś mnie rozbroił całkowicie...:). Mówie o tym pierwszym komentarzu.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież czeka na nowy basen Panie Prezydencie

Uczciwy, tani i solidny pan Tadek, kiedys był przy stacji paliw Kurpiewskiego a teraz w hali byłego WZGS. Po wjeżdzie na plac, przed lub za myjnią calodobową w lewo, bedzie tam reklama oleju silnikowego bo tam tez wymieniają bezpłatnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńska młodzież czeka na nowy basen Panie Prezydencie

po pierwsze co ty mi tu z jakas partia racji wyskakujesz ja do zednej parti nie naleze i niebede nalezal bo wszyscy zasiadajacy w partiach to nieroby pierd..ne a pozatym niechce mi sie juz z toba gadac bo nic soba nie reprezentujecie chyba ze glupote nadzwyczajna zmieniacie swoje poglady jak choragiewka na wietrze co udowodnilem ci w powyzszych postach poco wwy wogole dzialacie czy ktos was wogole popiera poza czlonkami parti??? bo wsrod wszystkich moich znajomych wywolujecie jedynie smiech i politowanie ze los was tak ukaral poczytaj sobie komentarze z forum i zobacz wreszcie ze wy nikomu tu ne jestescie potrzebni i nie wyjezdzaj tu z gadkami ze robicie cos w imieniu spoleczenstwa bo nikt niechce abys cokolwiek w naszym imieniu robil i tyle to by bylo tak wiec proponowal bym zmienic nazwe waszej partii moze na "GLUPOTY I CZYNY KTORE NICZeMU NIE SLUZA"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org