sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Agresja na Iran

c3po: najwyraźniej już mojego wpisu nie przeczytałeś, on sie tyczy między innymi takich ludzi jak BUNKIER, czyli typowy napinacz, który pewnie nigdy w życiu nie był na stadionie i na niego nie przyjdzie, bo w realu sie boi. Ty oczywiście kojarzysz go z tzw "pseudokibicem", czy inaczej "szalikowcem". Znając życie to jak by taki Bunkier spotkał ciebie to by szybciej uciekał...
Ja bym zmienił tą twoją definicje bunkra jako pseudokibica na bunkra jako pseudoNETkibica!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

Zgoda jestem za tym ażeby na Starówce powstały ogródki ,ale wcale się nie dziwię władzom że stawiają wysokie warunki (finansowe) to ma być coś ciekawego a nie kolejna pijalnia piwa w centrum. Teraz do Jamez'a - nie tylko babciom przeszkadza głośna muzyka czy rozmowy niekoniecznie kulturalne i to pod samym oknem. Mieszkasz tam że wypowiadasz sie w taki sposób , gdybyś tam mieszkał zmieniłbyś zdanie - okna mojego mieszkania wychodzą na plac Starówki więc wiem coś o tym. Co ty na to gdyby przed oknami Twojego mieszkania rozstawiono powiedzmy 3 namioty z piwem i kolesie śpiewaliby do 22 a po 22 tak do 3 nad ranem rozmawialiby niekoniecznie cicho pod samym oknem - ile byś wytrzymał - 3 dni może tydzień ale nie od maja do października- więc zrozum też innych.
Ty przyjdziesz na Starówkę na godzinkę lub dwie wypijesz piwko i wracasz do domu a my musimy wysłuchiwać tego i patrzeć na nieciekawe sceny. Jest jeszcze jedna sprawa - łazienka - po dłuższej posiadywce przy piwku matka natura wkońcu wezwie, ...resztę sobie sami dopiszcie ja powiem jedno - uważajcie o którą ścianę na Starówce się opieracie.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

Są tam Spoko Ludzie :D:D

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

Już dawno nie działa!! przeczyny są takie że mieli jakieś problemy z dyrekcjo teraz jest ich radio www.radiomix.pl :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

21 milionów złotych taką kwotę zapisali łomżyńscy radni w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym przy pozycji modernizacja stadionu miejskiego. Poprawkę do planu wprowadzono wczoraj. Kwota wynika z kosztorysu jaki właśnie został sporządzony do przygotowanego pod koniec ubiegłego roku planu modernizacji stadionu przy ulicy Zjazd w Łomży. Plan modernizacji obejmuje m.in. przebudowę płyty głównej i bocznej boiska piłkarskiego, budowę budynku obsługi zawodów, wykonanie urządzeń lekkoatletycznych i budowJę kortów tenisowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

W głównej mierze władze Łomży modernizację stadionu chcą sfinansować z dotacji ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, ale także z pieniędzy z Totalizatora Sportowego. Wnioski o dofinansowanie łomżyńskiej inwestycji mają być złożone niebawem.
Po zmodernizowaniu stadionu będzie spełniał on wymagania obiektu piłkarskiego, umożliwiającego rozgrywki na poziomie II ligi. Ale prace zostaną zakończone najwcześniej pod koniec 2006 roku. Gdyby ŁKS Łomża wcześniej wszedł do II ligi działacze sportowi są przekonani, że obecny stadion do tych rozgrywek zostanie dopuszczony warunkowo.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

Ostanio Ptyś nie zawsze sie pojawia,
czy przygotowuje sie do matury,
czy z wiosną wypłynął na łono natury?
A może ma okres godowy, (bo Ptyś to ptak)
lub poszedł po rozum do głowy?
Zanim skończymy na temat Ptysia nasze dywagacje
to przyjdą letnie wakacje.
Ptyś weźmie na plecy swe plecak i gitarę
a na odchodne zaśpiewa:,,Cano cantare.............
..................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

tylko ciekawie kiedy się zaczną te prace modernizacyjne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

OOOOOOOOOOOOOOOOO narobilo sie :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

marta50,
Nie uczylas sie tam wiec nie masz pojecia co ta za szkola.Ja jestem jej absolwentem, jesli jestes lalunia ktora lubi sie malowac itp, to wybij sobie z glowy ta szkole.Jesli lubisz sie uczyc to nie bedziesz miala problemow,tak jak Ci ktorzy narzekaja....Rygor Pani Baginskiej istnieje nie od dzis.A to jakie beda kierunki ksztalcenia dowiesz sie z dniem kiedy odwiedzisz szkole podczas dni otwartych.Technikum Telekomunikacyjne jest rowniez dobre jak Teleinformatyczne,jesli sie zdecydujesz na ta szkole to sama sie przekonasz ze sa to najlepsze klasy w Mechaniaku.Ja konczylem Mechaniak w 2000r kiedy jeszcze nie bylo LO,podobno teraz jest tam troche inna atmosfera,ale o tym dowiesz sie z pewnoscia od kogos kto tam sie uczy badz niedawno ja skonczyl.
Pozdrawiam i zycze powodzenia!!!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

kaschia niewiem nic na ten temat :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

Jakiego Radia słuchacie przez internet ? nazwe i link radia :) ja słuchałem radiomix www.radiomix.pl ale coś nie działa :(

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

Plus dla admina za refleks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

na polowej, na przeciwko urzędu skarbowego w podwórku! Polecam!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

To stanowczo jest za mało kasy by cokolwiek zaczynać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

wszędzie są naciągacze
!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

Ps. To mój dopiero 99 post. Do Ptysia brakuje mi 1604 posty.
Czy ja go kiedykolwiek dogonię???

Wątpię......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

Jako ze mechaniak jest dobra szkoła powinno swiadczyc wiele punktów napraw samochodów itp w Łomzy.Jako ze jest ich mnogo top nikt nie jest w stanie podac dobrego mechanika lub elektryka w Łomzy.Mechaniak jest o tyle zacofany ze kazdy sie boi polonistki(w mechaniaku!!!)a przedmioty zawodowe to szczegól.Grunt zeby mechanior dobrze po polsku mówił ,a reszta to sie sama zrobi.Za moich czasów jak ''piotrus''sie pojawił w drzwiach ubikacji to było hasło:KIEDY PIOTRUS W DRZWIACH ZABUJA ,RZUCAJ PETA,ŁAP ZA H..JA.Nie daj Boze ,zeby cie scignał,bo mimo wołodyjowskiego wzrostu,to był gosc ,ze pani Baginska mogła by mu z reki jesc.Dzieki Bogu,wtedy ksiazki z technologi i elektromechaniki były wazniejsze niz abecadło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

Uważajcie na partacza z "Autotrans" na placu POMu! Szczerze odradzam.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Agresja na Iran

Oj, no ale co tu pisać w tym temacie: żenada i już! Zabrakło wyobraźni i kropka. A co? Mamy im zorganizować szkolenie z kształtowania wyobraźni? Ciekawe ilu chętnych by się znalazło...:(

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org