czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lech Kaczyński a środowiska gejów i lesbijek.

Zbych dokładnie( jak zwykle) dotyka sedna sprawy. Odpowiedzialni za tę inwestycje urzędnicy mogliby zabrać tu głos i sprostować ewentualne nieścisłości lub wyjaśnić przyczyny takiego stanu. Tego pewnie certyfikat ISO jeszcze nie obejmuje. Szkoda.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński a środowiska gejów i lesbijek.

TRAUMA===> KOKO :D LADA 2107 :D z takimi pieknymi chalogenami :p

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński a środowiska gejów i lesbijek.

..."Zbych - martwisz się marnotrawione pieniądze - ale czy to twoje pieniądze? Czy ktoś się zainteresował tym skąd pochodzą i kto je przeznaczył? Bo już nie mogę czytać tych bzdur o Uni Europejskiej albo UM..."
Otóż przypominam, że WSZYSTKIE pieniądze z budżetu są NASZE i nie pochodzą znikąd. To nie jest prywatna ulica! A na remont starówki są też z UE. To jest wystarczający powód, żebyśmy mieli prawo domagać się porządnego wykonawstwa robót. Licowa powierzchnia tej kostki powinna być przynajmniej wyrównana i ułożona w sensowny wzór- czy to rzeczywiście jest niemożliwe?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lech Kaczyński a środowiska gejów i lesbijek.

Nie wiem co odpowiedziec na takie argumenty ja sie boje poprostu samochodow a zwlaszcza kierowcow co w nich sie poruszaja .Bardzo
intensywnie jedże rowerem wiele kilometrow dziennie i takie pojazdy sa dla mnie zagrozeniem spodkalem sie wiele razy z dyskryminacja ze strony
kierowcow a kilka razy bym nie zyl gdyby nie refleks .Pozatym w zyciu przejechalem minimum 500000 km kilkoma wysokiej klasy blachosmrodami ,
a obecnie nie wsiadlem do samochodu przez rok na znak buntu i protestu
a mial bym do czego wsionsc .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org