środa, 17 lipca 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lech Kaczyński a środowiska gejów i lesbijek.

Na stronie internetowej www.prawy.pl pod linkiem: http://prawy.pl/czytaj.php?id=3714&dz=felietony przeczytałem bardzo ciekawy artykuł Roberta Wyrostkiewicza pt. "Kaczor Lambda".
Oto poniżej przedstawiam treść tego artykułu.

" Kaczor Lambda

Prezydent Lech Kaczyński finansuje propagowanie zboczeń, dewiacji i zgorszeń! Teza, zdawałoby się, zakrawająca na ohydne pomówienie.

Nic podobnego, fakty mówią same za siebie, a jak głosi stara łacińska maksyma: non argumentum contra factum. To szokujące, lecz rokrocznie Prezydent Kaczyński dotuje stowarzyszenie "Lambda" znane z dewiacyjnej działalności i organizowania m.in. "Parady Równości" (sic!).

Od miasta do miasta biegnie wieść: "Kaczyński homofob!". To niby zrozumiałe, gdyż wedle homoseksualistów (z pewnością nie wszystkich!):
- Prezydent Warszawy bezprawnie zabronił przemarszu "Parady Równości"!
- Prezydent Warszawy dyskryminuje homoseksualistów!
- Prezydent Warszawy tworzy nowe getta dla osób o odmiennej orientacji seksualnej!

Mało tego. Tęczowe szajbusy (nazifoby?) porównują Kaczyńskiego do samego Furera. Oto cytat z oświadczenia organizatorów "Parady Równości" wydanego 24.05.2005r.:"Obawiamy się zapowiadanej przez polityków Prawa i Sprawiedliwości "czarnej nocy", która ma spotkać gejów i lesbijki. Historia nauczyła nas, że holokaust, pogromy i zbrodnie nienawiści wydarzają się tam, gdzie niektórzy zaczynają się uważać za lepszych, bardziej moralnych albo bardziej aryjskich od innych. Nie dopuśćmy do tego, aby politycy "PiS" traktowali nas jako tych "gorszych" i pokazywali, że w Polsce nie ma dla nas miejsca."

Tego typu radosna twórczość mogłaby przekonać osobę niezorientowaną albo obcokrajowca do konkluzji, że aryjczyk Kaczyński dybie na życie prześladowanych pedałów i lesbijek. Dla polepszenia humoru dodam, że w ww. oświadczeniu organizatorzy "Parady Równości" powołują się na takie wartości jak uczestnictwo Polski w strukturach wspólnoty europejskiej oraz... na naukę społeczną Kościoła Rzymsko - Katolickiego. Pozostawiam to bez komentarza. Czynienie z siebie męczenników za taką sprawę oraz forma argumentacji mówi sama za siebie.

Wróćmy jednak do postawionego przeze mnie oskarżenia. Otóż tak, Lech Kaczyński będący symbolem prześladowań gejów i lesbijek jest jednocześnie sygnatariuszem Zarządzeń dotacyjnych dla tychże samych środowisk. Już w 2003 roku Prezydent Warszawy obdarowuje stowarzyszenie "Lambda" (współorganizator "Parady Równości") zasobną sumą pozwalającą na rozwój działalności tej organizacji (w tym przypadku pod pozorem prowadzenia akcji zapobiegania zakażeniom HIV/AIDS)!!! Oczywiście wiarygodność mojego zarzutu czytelnik może sprawdzić na stronie internetowej Urzędu Miasta Warszawy, gdzie zamieszczane są Zarządzenia Prezydenta Kaczyńskiego (dla przykładu w Zarządzeniu Nr 501/2003 przekazuje się Lambdzie 8.000 złotych).

Co ciekawe pierwszego wniosku "Lambdy" nie rekomendowała uprzednio Komisja Uzależnień i Patologii Społecznych Rady Miasta Warszawy. Jak wynika z informacji Lambdy, przewodnicząca Komisji Joanna Fabisiuk argumentowała, że projekt, realizowany przez osoby homoseksualne, może przyczynić się do propagowania homoseksualizmu wśród objętej nim młodzieży. Tak więc Komisja wystawiła opinię negatywną co do wniosku stowarzyszenia. Przychylając się do wniosku "Lambdy" Prezydent Lech Kaczyński postanowił zgoła inaczej, pomimo, że wielu radnych proponowało przekazanie tych pieniędzy Polskiemu Towarzystwu Psychologicznemu. Stowarzyszenie "Lambda" od razu zapowiedziało, że dotacja przeznaczona będzie na edukację i prewencję HIV/AIDS w grupie gejów i prostytuujących się mężczyzn. Wolontariusze projektu udzielali więc porad (nawet nie chcę wiedzieć jakich...), rozdawali ulotki i prezerwatywy (no to sobie Kaczyński wziął do serca nauki Jana Pawła II a propos antykoncepcji, nie ma co!).

Przypomnę, że "Lambda" wsławiła się również m.in. takimi wyczynami jak oprotestowanie podręczników szkolnych do przedmiotu "Wychowanie do życia w rodzinie". Wg stowarzyszenia ta i wiele innych pozycji godzi w mniejszości seksualne i potęguje homofobię. Lambdzie nie podoba się już sama nazwa "Wychowanie do życia w rodzinie", która "jednoznacznie przekreśla możliwość szczęścia i satysfakcjonującej samorealizacji bez zakładania rodziny, a tym bardziej w związkach nieformalnych". Stowarzyszenie ma lepszą nazwę...."Wychowanie seksualne". Oczywiście "Lambda" kryje się za wieloma akcjami utrwalającymi w świadomości społeczeństwa obraz homoseksualizmu nie jako chorobę, dewiację, zboczenie czy pewnego rodzaju kalectwo, ale coś odmiennego (lecz normalnego), tolerowalnego, a czasami wręcz lepszego niż heteroseksualizm (spotkałem się z debatami, gdzie przedstawiciele "Lambdy" śmieli twierdzić, że osobnik heteroseksualny ma więcej skłonności pedofilskich niż homoseksualny).

Dodam jeszcze skąd pomysł na napisanie niniejszego artykułu. Otóż niedawno trafiło w moje ręce zaproszenie dla terapeutów na szkolenie poświęcone pracy terapeutycznej z homoseksualistami. Tezy stawiane na szkoleniu wyraźnie odbiegały od tradycyjnych norm moralnych. Organizatorem szkolenia było stowarzyszenie "Lambda". Impreza została sfinansowana z udziałem środków Urzędu Miasta Warszawy, a miało to miejsce około tygodnia przed osławioną paradą. Zgrozo!

Jedno jest pewne, Kaczyński nie może z czystym sumieniem uchodzić za człowieka prawicy i katolika, a z drugiej strony dofinansowywać wrogów cywilizacji opartej nie tylko na prawie rzymskim, ale i na religii chrześcijańskiej (cywilizacja łacińska). Czy Prezydent stolicy Polski nie wie naprawdę co robić z publicznymi pieniędzmi. Czy nie ma stowarzyszeń zajmujących się hospicjami, szpitalami, różnego rodzaju akcjami charytatywnymi, pomocą najuboższym itp.?

Na zakończenie ośmielę się postawić pytanie: co powodowało Lechem Kaczyńskim, kiedy forsował dotowanie organizacji szerzącej zgorszenie i zacierającej granice pomiędzy dobrem a złem, moralnością a niemoralnością, porządnością a obsceną. Motywy takie jak cicha solidarność z tymi środowiskami, tudzież zwykła nieświadomość nie wchodzą w grę. Pozostaje jedynie zwykłe polityczne cwaniactwo. Po spektakularnych akcjach takich jak odmowa wydania pozwolenia na "Paradę Równości" Kaczyński powiększył swój prawicowy elektorat. Jednak gdyby raban był większy, a straty w wyborcach wykazałyby polityczny bilans ujemny Prezydent Warszawy zawsze mógł wyjąć z kapelusz królika o nazwie "dotacje na Lambdę" i uwiarygodnić się, że nie tylko nie jest homofobem, ale i wspiera finansowo środowiska, bądź co bądź, homoseksualnej międzynarodówki. Sprytne, ale jakże perfidne i dwulicowe! "Do beztęsknoty i do bezcierpienia / do tych co mają tak za tak, nie za nie / bez światło-cienia / tęskno mi Panie" (C.K.Norwid).
(...)

Robert Wyrostkiewicz "

Po przeczytaniu tego teksu postanowiłem wejść na stronę internetową Stowarzyszenia "Lambda" i przeczytać informację o jego misji. Na stronie internetowej Stowarzyszenia "Lambda" czytam m.in. , że misją tego stowarzyszenia jest budowanie pozytywnej tożsamości lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów oraz kształtowanie wobec nich akceptacji społecznej.

Podyskutujmy o tym tekście Roberta Wyrostkiewicza. Jaki jest prawdziwy stosunek Lecha Kaczyńskiego do środowisk gejów i lesbijek? Czy on je popiera? Co łączy Lecha Kaczyńskiego ze środowiskami gejów i lesbijek?Niech Lech Kaczyński odpowie na te pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Lech Kaczyński a środowiska gejów i lesbijek.

Tu musi być jakiś haczyk... Ja bede głosował na Kaczyńskiego, gdyż jest jedyną osobą, która może zrobić w tym kraju porządek!!!!! Ale przerażają mnie ostatnie sondaże, gdzie Cimoszewicz prowadzi :/ czy ten Naród jest aż tak głupi???? byłem przekonany, że po ostatnich rządach komuchów lewica przez wiele wiele lat nie bedzie miała szans rządzić ludzie, opamiętajcie się!!!!!!!

To nie naród jest głupi, ale Kaczyniak! Ten destruktor nadaje się tylko na barykady, a tu trzeba budować! Poza tym po cichu popiera "Lambdę' , aby się nie narazić braciszkowi (podobno niepewnej orientacji). Poza tym nie słyszałem o żadnym znaczącycm dokonaniu tego obiboka. Już Wałęsa wczesnie sie na nich obu poznał.
No i sprawa: ... "Przypomnę, że "Lambda" wsławiła się również m.in. takimi wyczynami jak oprotestowanie podręczników szkolnych do przedmiotu "Wychowanie do życia w rodzinie". Te podręczniki rzeczywiście urągają wedzy współczesnej i rozumowi. Poczytajcie je sobie.
Pozdrawiam.

Zbych

Dzięki za komentarz. Jakby coś, ktoś wiedział (albo miał ciekawe sugestie) co do orientacji drugiego Kaczorka to chętnie bym poczytał. Autor

Czołem Wielkiej Polsce!

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0