poniedziałek, 30 marca 2020 napisz DONOS@
200324103053.gif
170302011643.gif

Dopisany do listy z koronawirusem

Foto: Dopisany do listy z koronawirusem
cz nie, 29 marca 2020 21:31

W niedzielę wieczorem służby wojewody oficjalnie potwierdziły zajarzenie koronawirusem u „mężczyzny w sile wieku z Łomży”. To, o czym informowaliśmy w południe, pracownik szpitala w Łomży. Jest to formalnie 11 potwierdzony badaniami laboratoryjnymi przypadek Covid-19 w Łomży i powiecie łomżyńskim oraz 28 w województwie podlaskim.

Koronawirus wśród pracowników szpitala w Łomży

Foto: Koronawirus wśród pracowników szpitala w Łomży
cz nie, 29 marca 2020 12:36

Jeden z pracowników łomżyńskiego szpitala, który pracuje także w kilku innych miastach, m.in. Warszawie i Grajewie, jest zakażany koronawirusem. Po stwierdzeniu zachorowania także w szpitalu w Łomży rozpoczęto czynności epidemiologiczne dotyczące osób, z którymi miał kontakt.

Nowy przypadek koronawirusa z powiatu zambrowskiego

Foto: Nowy przypadek koronawirusa z powiatu zambrowsk...
cz nie, 29 marca 2020 11:53

Do 27 wzrosła liczba osób, u których potwierdzono zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. W niedzielny poranek badania laboratoryjne potwierdziły zachorowania na Covid-19 u starszego mężczyzna z powiatu zambrowskiego. Niedawno wrócił do kraju ze Stanów Zjednoczonych.

Pożar łąk i trzcin w Narwiańskim Parku Narodowym

cz nie, 29 marca 2020 21:36

Pożar jest bardzo trudny do opanowania i jeszcze nie wiadomo nawet, jaką zajmuje powierzchnię. Podlascy strażacy walczą z pożarem łąk i trzcin w Narwiańskim Parku Narodowym.

Analizują wnioski w sprawie przebiegu linii kolejowej przez Łomżę

Foto: Analizują wnioski w sprawie przebiegu linii kol...
cz pt, 27 marca 2020 16:48

Około 33 tysiące wniosków elektronicznych z całego kraju wpłynęło do spółki Centralny Port Komunikacyjny w ramach konsultacji przedstawionego w lutym Strategicznego Studium Lokalizacyjnego. Dokument wskazał wstępnie korytarze dla linii kolejowych, których budowa jest związana z realizacją CPK. Jeden z tych korytarzy miałby przebiegać przez Łomżę. Przedstawicie rządowej spółki nie podają ile ze złożonych wniosków dotyczył jej przebiegu przez środek miasta, ale zapowiadają, że raport z konsultacji powinien być gotowy do końca czerwca.

Kawałek Poznańskiej zamknięty całkowicie

Foto: Kawałek Poznańskiej zamknięty całkowicie
cz pt, 27 marca 2020 11:13

Zamknięto całkowicie ruchu na fragmencie ul. Poznańskiej. Z ruchu wyłączono odcinek od skrzyżowania z al. Piłsudskiego do wjazdu do marketu Mrówka w okolicy Browaru Łomża. Zamknięcie ulicy ma związek z uszkodzeniem wodociągu, do którego doszło dziś rano. Woda miała podmyć jezdnię. Początkowo odcinek ulicy od Wojska Polskiego do ronda na skrzyżowaniu z ulicami mjr. Stanisława Cieślewskiego i Mała Kraska zamknięto tylko dla ciężarówek, a samochody osobowe mogły przejeżdżać ruchem wahadłowym, ale około godziny 13. okazało się, że konieczne jest całkowite zamknięcie ruchu na fragmencie podmytej jezdni ul. Poznańskiej.

Nie dajmy się zwariować

Foto: Nie dajmy się zwariować
cz nie, 29 marca 2020 12:02

„Obłożony książek kupą... – jak się uczę podczas kwarantanny?” - to temat konkursu fotograficznego jaki dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży wymyślili kreatywni nauczyciele. Konkurs „Nie dajmy się zwariować” miał uatrakcyjnić uczniom pobyt w domu i dla pole do popisów...

Niemiłe wiosenne widoki

Foto: Niemiłe wiosenne widoki
cz pt, 27 marca 2020 15:45

- Każda wiosna przynosi nowe życie, ale bardzo często przynosi też śmierć – mówi Mariusz Sachmaciński, dyrektor Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Wskazuje, że w ostatnim tygodniu odnotowano na terenie Parku upadki łosi – młodych, rocznych osobników.

 
200212091655.png
191115091651.gif

Ogłoszenia płatne

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę