Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@
  2017-11-17
w kinie Millenium

Tłumaczenie emocji na obrazy
gdzie: Galerii Pod Arkadami, Stary Rynek
godzina rozpoczęcia: 18:00:00
czas trwania imprezy: do 2017-12-14

Magda Olszewska - Malarstwo

Artystka maluje abstrakcyjne formy, z których dopiero po czasie wyłania się obraz. Najważniejszy jest dla niej kolor, który samoczynnie wyzwala u odbiorcy estetyczne i emocjonalne doznanie. Barwa w jej pracach pełni funkcję symboliczną i emocjonalną. Malarstwo jest dla niej podróżą, w której poszukuje nowych treści w otaczającym świecie. Swoje emocje tłumaczy przenosząc je na abstrakcyjne obrazy. Eksperymentuje z fakturą, niekiedy nadając jej wręcz postać reliefu.

Magda OLSZEWSKA

Urodziła się w 1987r. w Łomży. Malarka, architekt wnętrz oraz projektantka mebli. W 2012 obroniła dyplom na wydziale Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Podczas obrony pracy magisterskiej otrzymała wyróżnienie za aneks z malarstwa u prof. Andrzeja Zwierzchowskiego. Doświadczenie i wiedzę zdobywała nie tylko na polskich, ale i na uznanych, zagranicznych uczelniach, takich jak np. Falmouth University w Wielkiej Brytanii na renomowanym Wydziale Interior Design. Jej prace były prezentowane na corocznych wystawach na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w latach 2006-2012.

zaprasza: Anonimowy donosiciel :)
wystawy, wernisaże  Hkalendarz v. 1.2
 
 

Ogłoszenia płatne

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę