Taekwondziści z medalami

Medalowi zawodnicy MKS „Medyk” z trenerem Pawłem Remiszewskim

Z medalami powrócili młodzi zawodnicy MKS „Medyk” Łomża z Otwartych Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS Olsztyn w Taekwondo Olimpijskim. Zawody odbywały się w Olecku, a na matach rywalizowało 150 zawodników z Polski i Europy.

Młodzieżowy Klub Sportowy „MEDYK” Łomża reprezentowało 9. zawodników. W kategorii młodzika złoty medal wywalczyli Jakub Zieliński kat. wagowa do 30 kg, Aleksander Skawski kat. wagowa do 38 kg oraz Agnieszka Łapińska kat. wagowa do 34 kg, brązowy medal zdobył Kacper Rakowski w kat. wagowej do 38 kg .
Wśród kadetów bezkonkurencyjny okazał się Przemysław Jadacki i w kat. wagowej do 37 kg . zdobył również złoty medal.
W zawodach startowały także dzieci w konkurencjach sprawnościowych. Jakub Plona zdobył dwa brązowe medale, Bartosza Jadacki, wywalczył brązowy medal, a Aleksandra Walczak zdobyła srebrny medal.

Trenerem zawodników jest Paweł Remiszewski.