Wygrali Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc

mm śr, 04 października 2023 08:08

Sebastian Rosiński zajął I miejsce z wynikiem 105 kilogramów w kategorii wagowej 67, 5 kg i w grupie wiekowej 18 - 19 lat. Uczeń łomżyńskiej „Wety” zatriumfował w Siedlcach w niedzielę na zawodach Federacji XPC-RAW. - Naszą Łomżę również godnie reprezentował wychowanek Bursy Szkolnej nr 2 Jakub Kotomski, który zdobył I miejsce w kategorii wagowej 100 kg z wynikiem 130 kg w grupie wiekowej 16-17 lat – cieszy się opiekun zawodników Zbigniew Turowski, kulturysta z rekordami, nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca w bursie przy ulicy Stacha Konwy.

Udane starty reprezentantów KS PREFBET-SONAROL

mm wt, 03 października 2023 10:44

Po bardzo wyczerpującej walce Justyna Korytkowska zwyciężyła w Crossie Gołdapskim. Przyznała, że w swojej ponad dwudziestoletniej karierze nie biegała na tak ciężkiej trasie jak w biegu przełajowym w Gołdapi. Reprezentantka KS PREFBET-SONAROL zwyciężyła także w XXVII Crossie Trzeźwości w Suchowoli.

Wyniki HEXABANK CUP

mm nie, 01 października 2023 09:25

Izabela Waldzińska (UKS Returrn Łomża) i Hubert Sosnowski (KT Dzikiewicz Białystok) wygrali Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików (do lat 14) w Tenisie HEXABANK CUP. W deblu zwyciężyli Jowita Rusiecka i Maria Jankowska oraz Artur Modzelewski i Szymon Klewicki (wszyscy Return Łomża).

Barbara Sarna – Tykocka zwycięża w Regatach Architektów

mm śr, 27 września 2023 07:48

- Wywalczyliśmy bardzo zasłużenie pierwsze miejsce w XII Ogólnopolskich Regatach Architektów 2023, w których na Jeziorze Niegocin rywalizowało ponad 120 uczestników na 19 jachtach z całej Polski – opowiada z dumą szczęśliwy łomżyniak doktor inż. Janusz Tykocki, coach Załogi Statku Miłości, który na piątek, sobotę i niedzielę stał się drugim, wygodnym domem dla 7-ki śmiałków z Podlaskiej Okręgowej Izby Architektów. Mieli ogrzewanie, prysznic, lodówkę, kuchnię i humory ze śmiechem na łódce. Wśród Siedmiu Wspaniałych jest żeglarz, windsurfer Barbara Sarna-Tykocka.

Młodzi tenisiści w akcji

mm wt, 19 września 2023 13:38

Aniela Galińska wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek, a Iza Waldzińska zajęła 2 miejsce w kategorii skrzaty w Pabianicach. Z kolei w Białymstoku najmłodsi adepci tenisa RETURN Łomża zdobywali mistrzostwo województwa podlaskiego.

Oświadczenie MŁKS-u po skandalu w Białymstoku

mm pon, 18 września 2023 11:39

"W trosce o zdrowie zawodników nie będziemy uczestniczyć w żadnych ligowych meczach zaplanowanych w obecnej rundzie na terenie Stadionu Miejskiego w Białymstoku" pisze w oświadczeniu Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy (pełna treść poniżej) i żąda stanowczej reakcji Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. To reakcja na skandaliczne incydenty z niedzieli z Białegostoku, gdzie kibice, którzy przyjechali na mecz seniorski wykazali się agresją wobec dzieci.

„Jestem sportowo chciwy”

mm wt, 12 września 2023 17:08

Mija 25 lat jak Andrzej Korytkowski zaczął prowadzić zajęcia z lekkiej atletyki. Dziś trener pierwszej klasy ciągle marzy o olimpijczyku i mocno pracuje, by wysłać wychowanka lub wychowankę do Los Angeles w 2028 roku.

Brąz Mistrzostw Polski dla Dąbrowskiego

mm wt, 12 września 2023 08:15

Przemysław Dąbrowski z czasem 1 godzina 8 minut i 37 sekund zajął trzecią lokatę w 32. Mistrzostwach Polski w Półmaratonie. To już 17-ty medal Mistrzostw Polski w tym 14-ty w barwach klubu z Łomży.

Polacy wygrali w Łomży 4:0

mm so, 09 września 2023 11:44

Reprezentacja Polski U20 wygrała z Portugalią w Łomży 4:0. Polacy po meczu zostali liderem w Elite Leauge, a w poniedziałek (11 września) zmierzą się z reprezentacją Niemiec w Legnicy.

Martyna Krawczyńska z kolejnym rekordem Polski

mm śr, 06 września 2023 08:09

Podczas memoriału im. Zbigniewa Ludwichowskiego tegoroczna absolwentka Liceum Mistrzostwa Sportowego przy AŁ Martyna Krawczyńska ustanowiła swój 4-ty Rekord Polski. Zawodniczka na swoim koncie posiada jeszcze 31 aktualnych, indywidualnych rekordów województwa podlaskiego na 15-tu dystansach.

Biegi z butelką mleka pełne zabawy

mm pon, 04 września 2023 07:56

Adam Szydlik w półmaratonie, Robert Domoradzki na 10 km i Michał Łobacz na 5 km wygrywali w „VII Charytatywnym Biegu z Butelką Mleka”. W niedzielę w Giełczynie rozegrano wiele biegów i zabaw na świeżym powietrzu, jednak najwięcej emocji i zabawy towarzyszyło zmaganiom dzieci.

MJ Cup Tenis 10

mm cz, 31 sierpnia 2023 14:45

Jan Charmas wygrał MJ Cup Tenis 10 w Łomży. W finale turnieju 6/4 pokonał Aleksandrę Waldzińską.

Dobry czas Martyny

mm wt, 29 sierpnia 2023 08:35

Znakomicie zaprezentowała się Martyna Krawczyńska w Ciechanowie. Podczas mitingu otwierającego jesienny sezon zawodniczka KS PREFBET-SONAROL zwyciężyła w biegu na 1000 metrów uzyskując najlepszy w tym roku czas w kategorii U20 w Polsce i trzeci w Europie.

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

mm pon, 28 sierpnia 2023 19:56

Ekipa "Coco Jumbo" z kapitanem Krystianem Rogowskim na czele wygrała Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej. Drużyny rywalizowały na Orliku przy ul. Bernatowicza w Łomży.

Jeden punkt ŁKS-u w Sieradzu

mm pon, 28 sierpnia 2023 09:05

W meczu 5 kolejki ŁKS Łomża zremisował w wyjazdowym spotkaniu z Wartą Sieradz 2:2. Z dorobkiem 4 punktów łomżyńska drużyna zajmuje obecnie 13 miejsce w grupie pierwszej III ligi.

Wojciech Nowicki wraz z trenerką z nagrodami za osiągnięcia sportowe

mm pt, 25 sierpnia 2023 20:07

Za świetny występ i zdobycie srebra w rzucie młotem na 19. Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce w Budapeszcie w piątek, 25 sierpnia Wojciech Nowicki wraz z trenerką Joanną Fiodorow otrzymali nagrody finansowe od Województwa Podlaskiego. Symboliczne czeki przekazali sportowcom wicemarszałkowie: Marek Olbryś i Sebastian Łukaszewicz oraz członek zarządu Marek Malinowski. Młociarz ma także bliskie związki z Łomżą.

ŁKS traci kolejne punkty

mm cz, 24 sierpnia 2023 08:17

Po słabym meczu ŁKS 1926 uległ na własnym stadionie Victorii Sulejówek 1:2. „Sporo rzeczy musimy przeanalizować, pozmieniać, żeby wrócić na dobre tory” - podsumował trener łomżan Hubert Błaszczak.

Izabela Waldzińska i Eric Bartroli na podium w Krakowie

mm pon, 21 sierpnia 2023 18:34

- Zawodnicy UKS Return Łomża wracają do Łomży z sukcesami, jakie osiągnęli na ogólnopolskim turnieju tenisa PZT w Krakowie – informuje z radością i dumą trener Tomasz Waldziński. - Izabela Waldzińska rozegrała cztery pojedynki, zajmując drugie miejsce w turnieju. Natomiast Eric Bartroli Budkiewicz zagrał pięć meczów i uplasował się na dobrym trzecim miejscu. Dzięki zwycięstwom na kortach Krakowskiego Klubu Tenisowego Olsza, Iza i Eric dostali dzikie karty na Tennis Europe.

ŁKS przegrywa z Lechią na Zjeździe

mm so, 19 sierpnia 2023 19:06

ŁKS 1926 Łomża uległ na własnym boisku Lechii Tomaszów Mazowiecki 1:2. Beniaminek III ligi ma na koncie jedno zwycięstwo i dwie porażki.

Medale dla pilotów

mm so, 19 sierpnia 2023 18:21

Na łące nad Narwią rozdano w sobotę po południu medale, nagrody i dyplomy uczestnikom Finału XXV Motoparalotniowych Mistrzostw Polski oraz XXIV Mikrolotowych Mistrzostw Podlaskiego „Kontakty” pod auspicjami Aeroklubu Polskiego.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »