piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZGUBIONO DOKUMENTY!!!!!!!!!

W noc sylwestrowa zgubiona czarna saszetke z dokumentami (prawo jazdy,dowod osobisty,dowod rejestracyjny itp )
Uczciwego znalazce prosze o kontakt badz zaniesienie dokumentow do najblizszej jednostki policji... bylbym badzo wdzieczny... jezeli ktos slyszal ze ktos znalazl itp to prosze o napisanie tutaj
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO DOKUMENTY!!!!!!!!!

ja ci proponuje zglos kradziesz bo zagubienia na policji nie zglosisz, to po to zeby uniknac problemow na przyszlosc!! ktos moze chetnie fiuknac ci cis na raty i w sadzie niestety nie wygrasz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO DOKUMENTY!!!!!!!!!

Mój kumpel jak zgubił dokumenty i poszedł zgłosić na Policje, to Panowie w mundurach powiedzieli, że oni już się czymś takim nie zajmują ;) I nie przyjmują takich zgłoszeń ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGUBIONO DOKUMENTY!!!!!!!!!

zajmuja sie kradzierzami, zagubienia zglasza sie w odpowiendich urzedach, czyli kazdy dokument tam gdzie sie go wyrabia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org