czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
warto przeczytać

słyszałam o programie niebieski delfin. Jest to nowa pułapka internetowa dla dzieci. Szuka się tam dzieci i mlodzież mających depresję. kieruje nimi osoba zwana opiekunem i skłania do różnych zachowań i czynności. W efekcie kończy się to próbą samobójczą. W ostatnim czasie w Lomży były dwa przypadki i to jednego dnia.Rodzice obserwujcie swoje dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

co za zryty czerep :)

to jest Niebieski Wieloryb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

To prawda, pomyliłam się, jest to program Niebieski Wieloryb. Na stronach internetowych można przeczytać co to jest jak się bronić, póki jest czas.Rodzice nie bagatelizujcie tego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Masz rację takie coś może być rozprowadzane przez zboków miedzy -narodowych
i to ZBOKÓW których celem jest nie doprowadzanie do samobójstwa ale do uzależnienia
od siebie w dalszej perspektywie porwań i dokonywania rytualnych zbiorowych
gwałtów z uczestnictwem dzieci , Te wypadki samobójstw mogą być takz, wypadkami
przy pracy , po prostu aby przejść na dalszy etap uzaleznienia dziecko jest doprowadzane
do sytuacji bezwzględnego posłuszeństwa i zmiany psychiki i wówczas te dzieci w
których pozostało trochę własnej świadomości nie widzą innego wyjścia niż SAMOBÓJSTWO
a te które przechodzą dalej to potencjalni wyselekcjonowani kandytaci do zaproszeń
i uczestnictwa w jakiś satanistycznych , lub z inną ideologią mszy gdzie uczestnicy
są gwałceni torturowani i zabijani
Ku,,wa ostatnio jakoś dużo jest watków z tymi rytuałami , ten nasz zryty dyplomata
którego materiały PRZERAZIŁY policjantów przeglądających pliki , jego praktyki z
wasną zoną którą zmuszał do uczestnistwa przy pomocy odurzania, potwierdzają
to również wątki związane z Magdą ZUK w Egipcie kobieta była tak przerażona ,że
śmierć Ona była tego pewna WYBAWIENIEM OD okrucieńctw jakie doznała...Ten
wątek narkotykowy w jej stosunku miał na celu uspokojenie jej aby mogła wziąć
udział w czymś od którego włosy stają na głowie i jeszcze ta dezinformacja , portal wirtualna
polska zamieścił tłumaczenie zmanipulowane zmieniony sens i treść rozmowy mam
wrażenie ,że ktoś chodzi i za wszelką cenę zaciera ślady u nas w Polsce bo w Egipcie
to zamiatają bez zmrużenia oka

Dzisiaj protest pod ambasadą od godz12 - 15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Ludzie są nagrane filmy które po obejrzeniu 5 minut wywołały u mnie strach i wymioty
KOSZMAR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Mnie i bez tych filmów włos jeży się na głowie kiedy pomyślę co działo się z tą dziewczyną w Egipcie.Dramat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Te filmy są dla ludzi o mocnych nerwach .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

I co najciekawsze duże serwery w Polsce i Anglii Irlandi są atakowane przez grupy
hakerów usuwających zebrane dane zmienających ich sens , poszukaj ten link co
napisałem do prawdziwego tłumaczenia tekstu rozmowy arabów z głównego kompu
tara wykasowali , ale rozesłałem pliki do USA i Angli i tylko dlatego zostały w Messengerze
Jest dowód na istnienie lokalnych szyfrowanych portali w których odbywa się handel ludżmi
i dostarczanie ich na jakieś obrzędy jest to tak pokręcone ,że są tam wątki ze
wszystkich wierzeń jakie istniały w dziejach ludzkości
Ten spech - weszka nim się nie przejmuj...doczeka się
jedziesz na protest w wa-wie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Sprawę w Polsce prowadzi specjalny zespół międzynarodowej agencji detektywistycznej
Lampart , sporządzili raport do Ziobry i Służb o Handlu ludżmi do celów obrzędowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Wczoraj zaczęli działać... - wykryto skład Tramadolu( tabletek gwałtu ) w Egipcie
Było tego 7,5 miliona sztuk kontener !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Jest nowe info ,że ten atak hakerski w 70 krajach to to co pisałem wyżej - jeden ze
skutków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Jeszcze raz pogratuluję Ci odwagi i determinacji,tak trzymaj. Ludzie gdyby wiedzieli co dzieje się na świecie, i o tym się nie mówi , umarliby z wrażenia. Ja padłam ofiarą przemocy , dlatego chcę głośno tym mówić i ostrzegać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Często powodem ucisku jest wiara. To właśnie dzięki niej dowiedziałam o satanizmie, czarnych mszach, ofiarach składanych z ludzi i zwierząt. Był czas że i ja się bałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Będę wznawiac ten temat, abyście rodzice byli czujni w walce o bezpieczeństwo waszych pociech.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Co wy gadacie tramadal to środek przeciwbólowy. Tramal po prostu. Zresztą średnio mocny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Jak on taki słaby to dlaczego na trzy godziny wyłącza świadomość i pamięć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

I duga sprawa ty mnie poprawiasz nazwę nie piszesz o substancji czynnej ja tobie
napisałem że policja egipska odkryła sład narkotyków i jakby to były tabletki na ból
głowy to telewizji by nie wzywali - to po drugie po trzecie - leki posiadające ten
sam skład chemiczny w różnych krajach sprzedawane sa pod różną nazwą - kumasz?
Nawet u nas ten sam skład a lek ma kilka nazw tu nie ma lipy tylko do narkotyków
wzywają specjalną policję i tv - tak jest u nich i u nas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Tu masz link do apteki do tramadolu ->https://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=4905
Ja nie napisałam że lek słaby tylko średnio mocny, skąd wiem? Sama stosuje przeciwbólowo. Żadnejświadomości nie wyłącza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Moja mama stosowała Kasiu Tramadol przez dłuższy czas na silne bóle, jest to przeciwbólowy środek opioidowy,stosowany nawet przy bólach nowotworowych, bardzo uzależnia, często używany przez młodych ludzi jako środek narkotyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Pozostawię bez komentarza bo nie próbowałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Ok zgodzie się z tym że silny jak ktoś bierze pierwszy raz lub mu wrzucą do drinka(ale pamięci nie kasuje). Ja biorę również tramadol więc wiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Kaska ja u nich kupowałem w aptece penicylynę w składzie leku po łacinie ta nazwa
jako substancja czynna była natomiast nazwa leku była zupełnie inna niż w Polsce
i tak jest i w USA i w Egipcie a to dlatego że handlowcom by się popitoliło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

alkoholu,
a może to był skład nielegalnych leków podrobionych czy też nielegalnie importowanych, przemyconych ?
u nas, też jak odkryję nielegalną fabrykę szlugów czy też kontrabandę , to wołają telewizję !
tego nie bierzesz pod uwagę ?
wszędzie węszysz pijaczyno teorie spiskowe :)

haha przypomnieć, jak trzy dni temu tu pisałeś, że \" araby wchodzą ci w komputer\" i na całym świecie ich hakerzy kasują nagrania dotyczące sprawy Magdy Żuk, np. zapis rozmowy Markusa z Magdą ?
i jak tu informowałeś, że ty już temu zapobiegasz,

...link co napisałem do prawdziwego tłumaczenia tekstu rozmowy arabów z głównego komputara wykasowali , ale rozesłałem pliki do USA i Angli i tylko dlatego zostały w Messengerze... :))))

Gdy tymczasem, hakerzy przeprowadzili atak w co najmniej 99 krajach.
W Wielkiej Brytanii celem stały się szpitale. W Hiszpanii i Rosji sieci telefoniczne.
Cyberprzestępcy domagali się okupu w zamian za odblokowanie unieruchomionych komputerów. Hakerzy żądali okupu w zamian za odblokowanie dostępu do sieci teleinformatycznych lub komputerów.

I ZNÓW NA DURNIA WYSZEDŁEŚ haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Wypełzłeś weszko ozor rozprostować ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Nie mam pojęcia Kasiu czy kasuje pamięć, nie brałam takich leków, ogólnie unikam leków, biorę pastylkę bardzo sporadycznie. Moja mama brała i to długo, potem lekarz kazała odstawić, gdyż jak sama stwierdziła te leki mogą powodować uzależnienie psychiczne i fizyczne, a zresztą po jakimś czasie przestał pomagać mojej mamie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

Ja biorę doraźnie, i dlatego że muszę. To że pigułka gwałtu kasuje pamięci wiem z telewizji, prasy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

https://www.youtube.com/watch?v=du0h1WXkp0A&feature=youtu.be&t=14

relacja i wywiad , mówi pan Andrzej Piotrowski z Łomży
oglądaj również video na portalu Wolność24.pl


http://wolnosc24.pl/2017/05/13/protest-pod-ambasada-egiptu-ludzie-przyszli-zeby-oddac-hold-zmarlej-polce-video/




- piszący na forum pod nickiem Autor: c2h5oh

vede temat :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=395358&t=395358

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: warto przeczytać






TVP odwołuje występ Dr Misio na festiwalu w Opolu z powodu antyklerykalnego teledysku

patrz i słuchaj : DrMisio - Pismo

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dr-misio-nie-zagra-na-festiwalu-w-opolu-z-powodu-antyklerykalnego-teledysku-pismo-tvp-klip-jest-nieemisyjny-wideo





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org