czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szukam ekipy do grania w nogę

Witam, używam profilu żony bo sie jak dotąd nie logowałem.
Mam ochotę pograć w nogę. Czy ktoś może wie gdzie się spotyka jakaś grupa lub może ma ochotę pograć od czasu do czasu?
Pozdr. Tomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam ekipy do grania w nogę

Wiem że dużo osób gra na boisku przy SP 5, zazwyczaj można ich spotkać popołudniami ale również i w niedzielę, organizują czasem turnieje między sobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam ekipy do grania w nogę

nom sp 5 chodzilem wczesniej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam ekipy do grania w nogę

sp5 mozesz pograc z czeczencami od rana do wieczora zajete nie wiem jak sie z nimi dogadywac, najlepsze boisko ciagle otwarte i zawsze jest z kim pograc to te przy sp7. Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam ekipy do grania w nogę

Przesadzasz z tymi czeczenami. Boisko nie jest przez nich wcale "okupowane". Po pewnych mocniejszych słowach raczej wiedzą gdzie jest ich miejsce w hierarchii społeczeństwa Łomżyńskiego. Teraz jeśli chcą pograć ładnie pytają i są zazwyczaj bezkonfliktowi oczywiście jeśli druga strona jest również w porządku. Jeśli już któryś szuka bójki (zazwyczaj ci młodsi) starsi zazraz ich uspokajają więc nie ma co się bać, spokojnie można grać. My tu w sumie rządzimy nie oni:] Ogólnie dużo chłopaków (czasem dziewczyn) kopie piłe ale barierą do takiego spotkania jakie proponujesz jest raczej nieznajomość drugiej osoby i wielu nie zbierzesz wykluczając grono Twoich znajomych. Jeśli już to musiałoby to być jakoś ogarnięte dobrze zorganizowane raczej w formie turnieju. Ja chętnie bym pokopał ekipę też może bym zebrał. Ale nie chcę się podejmować organizacji bo wiem że mnie przerośnie;]
A jeśli chcesz już po prostu pokopać to idź na boisko przy Skate Parku. Pokopiesz trochę sam w bramkę, zbierze się kilka osób i będzie meczyk jak się patrzy:] A może by tak stworzyć temat zapraszający na "forumowe granie" i spotkać się wieczorem np.jutro pokopać? Dawno nad tym myślałem ale nie wiem jak to by wyszło. Co Wy na to?

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam ekipy do grania w nogę

kasiac napisz do mnie na email nr telefonu to sie zgadamy. czesto gramy, wszysyc powyzej 20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam ekipy do grania w nogę

Może być jutro ok. 19 przy SP5. To jest nas dwóch ;)

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam ekipy do grania w nogę

Też mógłbym wpaść:]

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org