sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaginęła suczka podobna do Huskiego

Witam!

Dzisiaj ok godz 11.00 przy sklepie K1 (ul. Kołłątaja chyba) zaginęła nam suczka. Jest to mieszaniec, jednak jest bardzo podobna do rasy Husky. Piesek zerwał się z obroży, także nie ma jej na sobie. Szukaliśmy jej jednak nigdzie jej nie było. Bardzo ją lubimy i chcielibyśmy ją odzyskać.. Niestety jedyną wadą tego psa jest to, że jak zerwie się ze smyczy to ucieka przed siebie i nie patrzy na nic :) Każdego, kto zobaczy ją bardzo proszę o telefon pod numer 514412736. Osobie, której uda się ją "złapać" i np. wziąć do domu daję 50 zł znaleźnego. Piesek ma na imie Gabi.

Podaję jeszcze raz nr. telefonu do mnie- 514412716

Z góry bardzo wszystkim dziękuję za jakiekolwiek informacje.


Link do zdjęcia psa:
http://imageshack.us/photo/my-images/198/dsc0156qk.jpg/

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła suczka podobna do Huskiego

....

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła suczka podobna do Huskiego

dopiero co przechodziłem koło blaszaka na jantarze i była taka ładna Husky, dosłownie jakieś 15 minut temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła suczka podobna do Huskiego

mam informacje - ukrywa sie ona na forum 4lomza pod nikami drzewko_szczescia Agatka i martuchna

http://5a2814.mojasonda.pl wez udzial w sondzie "co dalej z fazap"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła suczka podobna do Huskiego

Jeams- jak masz tak pier**lić to lepiej w ogóle stul ryj i nic nie pisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła suczka podobna do Huskiego

Ojechaliśmy cały Jantar, dworzec, strzelincę, okolice torów i nic.... :(

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła suczka podobna do Huskiego

Jakbym wtedy wiedział, że ktoś tego pieska szuka i komuś uciekł to bym wziął, no cóż, szukaj.
Swoją drogą na jantarze ostatnio często widać było "bezdomne" psy bez obroży, które zostawały wypuszczane z bloków przez ich leniwych i nieodpowiedzialnych właścicieli, ale po jakimś czasie wracały te psiaki do bloków i zostały wpuszczane przez tychże właścicieli, myślałem, że to jeden z tych piesków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła suczka podobna do Huskiego

No trudno... Mam nadzieję, że się zjadzie.. W każdym razie dziękuję za odpowiedź..

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła suczka podobna do Huskiego

Jak to był husky to mógł ktoś go sobie przywłaszczyć...ale może jeszcze się znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła suczka podobna do Huskiego

To nie jest w 100% husky... Jest mieszancem ale ma chyba 85% z huskiego.. I jest ładniejsza :):)

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła suczka podobna do Huskiego

Mam nadzieję, że nie boi się petard, bo jak co roku już teraz pełno niecierpliwych gamoni strzela.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła suczka podobna do Huskiego

Znalazła się :) Sama wróciła pod samą klatkę :) Dziękuje wszystkim za odpowiedzi i podtrzymanie wątku :) Pozdrawiam

Anna :)

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org