wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Modlin

Czy samoloty linii lotniczych Wizz latają z Modlina, czy loty zostały przeniesione do Warszawy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modlin

Coś słyszałem że do Łodzi

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modlin

wszystkie z modlina przeniesione do wawy do 8 stycznia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modlin

Potwierdzam.
W niedzielę byłem i wszystkie linie przeniesione na Chopina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modlin

29 stycznie Wizz Air przylatuje tata i ma lądowanie na okęciu.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modlin

RYANAIR tak samo do 8 stycznia sie przeniosl na Chopina... ale podejrzewazm,ze WIZZAIR bedzie dluzej latal z Warszawy...ma same straty w Modlinie no i ten zamkniety pas startowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modlin

7.12.2012 - Wizz Air tymczasowo przenosi loty do Warszawy
Jak poinformował przewoźnik, wszystkie swoje połączenia przenosi do Warszawy na lotnisko im. Fryderyka Chopina. Spowodowane jest to utrudnieniami w ruchu samolotów na lotnisku w Modlinie podczas złych warunków pogodowych, mgły lub opadów śniegu. Z powodu braku systemu ILS większość połączeń przekierowywana jest na inne lotniska, co niesie za sobą straty finansowe. Zmiana ta ma obowiązywać od dzisiaj do 6 stycznia. Przeniesionych zostaje 350 lotów, dzięki którym może polecieć nawet 60tys pasażerów.

Według Wizz Air tymczasowe przeniesienie lotów do Warszawy znacznie ułatwi ruch i pozwoli zoptymalizować koszty, a przede wszystkim pomoże uniknąć trudnych sytuacji w okresie Świątecznym i Noworocznym.

Wizz Air od kilku tygodni skarżył się na brak systemu ILS, bez którego starty i lądowania były poprostu nie możliwe.

żródlo:http://www.lotnisko-modlin.info/

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modlin

Chciałem zamówić bilety na samolot przez internet ale wszystkie odloty i przyloty są w dalszym ciągu na Modlin, czyli co? Mam normalnie zamawiać te bilety, a później będzie wszystko ok i polecę z Warszawy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modlin

Pomoże ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modlin

Moim zdaniem zamawiaj i jedź na okęcie. Przecież wiadomo, że loty z Moldina są przeniesione na okęcie. Nr. lotów czy tam samolotów będą się zgadzać.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modlin

z stony wiiz air -- Niniejszym informujemy, iż od 18 grudnia do północy 6 stycznia wszystkie loty Wizz Air obsługiwane do/z lotniska Warszawa-Modlin będą obsługiwane do/z lotniska Chopina w Warszawie. --- teraz możesz śmiało zamawiać :):)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Modlin

dzięki wszystkim za odpowiedź :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org