sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
internet multimedia polecacie?

mam tam tv, zastanawiam się nad przeniesieniem tam netu. W domu jest rooter, kilka urządzeń korzysta z netu na raz. Czy multimedia 20mb da radę? Poradźcie proszę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet multimedia polecacie?

To zależy oczywiście od tego jak intensywnie te urządzenia korzystają z tegoż łącza. Jeżeli na każdym przeglądane są jedynie strony i trochę Youtube'a, to te 20 mb/s spokojnie dadzą radę.
Jeżeli natomiast w jednym momencie na urządzeniu X ktoś ogląda film na YT w HD, na Y ktoś ściąga duże pliki, a na Z ktoś przegląda Allegro i ładuje dużą ilość obrazów, to warto zastanowić się nad 30 mb/s albo więcej, by mieć zapas.
Z tego co piszesz masz tam również usługę internetową, więc zapytaj o jakieś promocje łączone - powinieneś ''dostać więcej za mniej''.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet multimedia polecacie?

Miałam nie polecam. Często bywały awarie i nie było neta, czasami bywało że przez cały dzień. Osobiście odradzam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet multimedia polecacie?

Nie wiem jak teraz jest ,ale 2 lata temu zrezygnowałem z powodu częstych awarii,niższej prędkości niż powinna być.
Tak się dziwnie składało,że zawsze wmawiano mi,że to moja wina(wirusy w komputerze itp.
Od czasu jak zmieniłem dostawcę nie narzekam.
Powiedz że chcesz wziąć na okres próbny np.1 miesiąc.Jak będzie pasowało to zostajesz, a jak nie,szukasz innego dostawcy.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet multimedia polecacie?

ciekawe czy się po dwóch latach coś zmieniło :( dobra rada z okresem próbnym, zupełnie o takiej opcji zapomnialam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet multimedia polecacie?

ja też miałam jakieś tam awarie z tym, więc okres próbny byłby dobrym rozwiązaniem, albo wzięcie umowy na jakiś krótki czas :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet multimedia polecacie?

nikt nie ma aktualnie netu 20 lub 30mb?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet multimedia polecacie?

mam z multimedi neta od trzech lat i nigdy zadnej awari nie bylo

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet multimedia polecacie?

Ja miałem chyba jedną przez cały rok (rozwiązaną w ciągu kilku godzin). Również polecam. Mają teraz dobrą ofertę z TV cyfrowa + analogowa + internet za 79 PLN.
Problem z nimi jest jak nie pilnujesz kiedy Ci się umowa kończy. Nie informują o niczym tylko liczą sobie bez promocji dużo większe sumy. Później gdy chcesz rozwiązać umowę to liczą 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet multimedia polecacie?

miło że są również zadowoleni klienci :) kusi mnie ich oferta tv komfort plus net 30mb za 80zl tylko umowa na 3lata...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org