piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panie Admin!

Nie ma mojego postu.naklikalem tysiace literek a ty moich wypocin nie umiesciles, choc nie naruszaly Twojego regulaminu. co w zwiazku z tym Panie Admin zrobisz? Jesli nie masz czasu lub ochoty klikac to moze spotkasz sie ze mna i innymi uzytkownikami na "konferencji" i wytlumaczymy sobie nasze stanowiska. pozdrowka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Admin!

Skoro to były "wypociny" jak to ująłeś, chyba mała strata z nieporadności admina.


Posłuchaj tej piosenki do końca i może będzie Ci łatwiej żyć w świecie gdzie nikt nie Zauważa Twoich łez?

https://www.youtube.com/watch?v=1Gx9AMoeEuE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Admin!

cze jelen
lomzynski jelen ze swoimi tekstami. jesli nie rozumiesz o czym napisalem to nie "tancuj" jak na twoim linku.
sprobuj cos madrego napisac i poswiecic na to jakis czas aby przez niekompetencje jakiegos d....ka to wszystko poszlo psu pod ogon, to wtedy zrozumiesz.
Slowo wypociny " ironizm", oznacza naklad czasu i ochoty na napisanie czegos konkretnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Admin!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Admin!

W sprawach języka polskiego polecam PWN

czyli:
wypociny pogard. «praca napisana z trudem, bez polotu»

W innych kwestiach poruszanych przez Ciebie jestem fanem toku rozumowania Transpondera...masakra i już.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Admin!

hehe
sprawdz jeszcze ironizm w slowniku, a co do toku rozumowania transpondera to bez komentarza to zostawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Admin!

ja tam lubię transpondera :) jego wypowiedź jest przeważnie trafna :) a co do pana Admina to ciężko mu chyba idzie zajmowanie się tym forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Admin!

trudno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie Admin!

oooo widzę że ktoś się za mną stęsknił?
No już jestem, jestem :)
A co do twojego postu konej : były to faktycznie wypociny ,bez polotu ,sensu, ładu i składu.

A ja nie lubie jak ktoś zaśmieca forum i udaje in teligentnego :)

Poprostu było to jak flaki z olejem mało tego , przeczytałem z kolegami z redakcji dwa razy ten bełkot i nikt nie zrozumiał o co w nim chodzi ,dlatego usunąłem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TO SIE POPROSTU NIE NADAWAŁO DLA LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


I RZECZ BARDZO WAŻNA NA PRZYSZŁOŚC !!!!!!!

Nie wystarczy napisać tysiące literek . Te literki trzeba jeszcze ułozyc w logiczną całość :):):)

Pozdrawiam cię konej:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org