czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Jakie macie pralki i czy jesteście z nich zadowoleni?

Muszę kupić pralkę ale nie wiem jakiej firmy... Mam 3-letnią Wirpool 6th sense i nadaje się już ona tylko do wyrzucenia bo skosił się bęben i stopiły "zawiasy" go trzymające które są plastikowe... ( moim zdaniem powinny być one z bardziej wytrzymałego materiału a nie z plastiku... ) Trochę jest w tym mojej winy bo pralka była ustawiona na najwyższych obrotach i prałam dosyć często ( co drugi dzień ) i się zepsuła...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Ja mam ardo już 8 lat i jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Jak najmniej elektroniki !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

pralka ma na pier da lać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Ja mam Whirpool ładowaną z góry zaraz po zakupie przy wnoszenie opadł z sił pomocnik i puścił ją ze schodów;)10 lat temu opruicz poobijania niema znaku czasu na niej zero usterek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Frania_(pralka)

XD

xxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Polecam hotpoint-ariston, mam od roku, bezproblemowa i cicha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Jestem zadowolony, szczególnie jak się pochyla do prania....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Ja mam Siemensa i jest super mimo ze przy pierwszym uruchomieniu zapomnialam wyjac blokady;p Ale oprocz hukunic sie nie stalo;) Tez piore czesto, pralka ma 2 lata i na razie sprawuje sie swietnie:)

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Bosch 7 lat sprawuje się bardzo dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

kup sobie pralke MIELE W 6749 WPS LiquidWash bedziesz miał ją do konca życia .pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Whirpol wysiadl silnik jak tylko skonczyla sie gwarancja ,dokladnie po miesiacu . Nastepna pralka Bosch fullwypas wysiadl silnik ,dzialala ok 3 lata .Pralka 2000 zl ,silnik naprawa 1000 + naprawa . Teraz jest Amica za 790 zl dziala ok 3 lat . Czyli trwalosc jest miej wiecej okreslona .

kazz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

MIELE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

moja nie MIELE ale pierze ;)

Franczeska się nazywa. Jak nie daje czasem rady to wyciągam tarę...

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Mógłbyś Franczesi chociaż poduszkę podłożyć, pod tarę....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

popieram internaute (kozik ) MIELE to firma z najwyższej półki ,fakt,że sprzet jest droższy niz inne marki nawet wiodace np. jak BOSCH ale zywotnosc jest bardzo dluga, pralka na cale życie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Wejdź na http://www.ceneo.pl/Pralki?=mapa . Czytaj ceny i opinie użytkowników , a na pewno coś sobie dobierzesz w dobrej cenie. Osobiście mogę polecić Electroluxa z możliwością ingerencji w ustawione programy. Masz dużo zajęcia na dzisiejszy wieczór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

bosch

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

...tak, kozioł, wiertarką też można prać.....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Ardo mam 14 lat, jak narazie jedna usterka po 6 latach użytkowania. Koszt 60 zł (był) teraz czasami się przycina i trzeba przekręcić o 1 pole poza tym bez zarzutów. Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Polecam Amice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Ardo lat 13 czyscilem sam 2razy z przedmiotpw ktore przez lata i dzieki dzieciom wpadaly do srodka sypie sie proszek i jazda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Włoszczyzna najlepsza , ale do zupy. Za te same pieniądze kupujesz sprzęt naprawdę dobrej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Ilu piszących tyle opinii. Ja mam lodówkę, pralkę (ponad 10 lat) i zmywarkę (4 lata) firmy BOSCH. Przez tyle lat żadnych awarii. Polecam każdemu!
A pralka Ardo znajomej psuła się regularnie 2-3 razy do roku. Whirpool jest podobno bardzo delikatny. Generalnie, im mniej elektroniki tym lepiej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

mam ardo 8 lat drobne problemy ale spoko i bosch 2 lata narazie bez problemow.Ale jak Cie stac to tylko i wylacznie MIELE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Dzięki za opinie :))
Macie rację - im mniej elektroniki tym lepiej :)
Są promocje na pralki te z okrągłymi drzwiczkami czyli napychane z przodu a nie z góry - napewno nie są gorsze i może nad taką się zastanowię. Jeśli chodzi o firmę to nie Wirpool, tylko Bosch lub te co wyżej wymieniliście :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

A nie wie ktoś gdzie tą zepsutą pralkę można np sprzedać na częsci..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

paplik lecz się człowieku bosch to nie tylko wiertarki

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Już kupiłam - teraz mam problem z tą co się zepsuła..jak jej się pozbyć tzn sprzedać na części.... Aż żal na nią patrzeć bo wygląda zupełnie jak nowa a już do wywalenia...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Trzeba było oddać do sklepu. Przy zakupie nowej mają obowiązek przyjąć. Potem lepsze próbują naprawić i obdarować np. teściową.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

jak nie uda się jej sprzedać na części to zrobię z niej budę dla psa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Dziś nikt nie skupuje niczego na części, bo spada drastycznie zapotrzebowanie na naprawy starych sprzętów agd i rtv, a z częściami na ogół nie ma żadnego problemu. Magazynowanie części na zapas w sytuacji spadającego zapotrzebowania na naprawy i istnienia tak dużej liczby modeli, marek i typów...nie ma większego sensu.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

"Macie rację - im mniej elektroniki tym lepiej :)" Totalna bzdura , Frania ma mało elektroniki idź i kup. Pralka ma mnie służyć pełną gamą wszelakich udogodnień i takie kupuję z bogata elektroniką. Jeden warunek , dobry produkt dobrej firmy.










„Nierozsądnie jest zapłacić zbyt wiele, ale dużo gorzej jest zapłacić zbyt mało.
Kiedy płacisz zbyt dużo, tracisz trochę pieniędzy – i to wszystko.
Kiedy płacisz za mało, czasami tracisz wszystko, ponieważ rzecz, którą kupiłeś , nie nadaje się do celu, w którym została kupiona”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Sprzedam 5 letnią pralkę(działającą) Amica z łożyskiem do wymiany.

kontakt: damianolo15@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Mam 15 letnia pralkę Polar, dotąd działała dobrze, ostatnio zaczęła się sypać, więc poszukuje nowej.
Ma ktoś może pralkę z serii dla właścicieli czworonogów? Rzeczywiście tak ładnie "pozbywają" się futra? I jak z awaryjnością?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

elektrolux inspire [ 5 lat gwarancji na zachodzie] cicha 6 kg solidna szwedzka firma z tradycjami .niemcy nie kupują swoich wyrobów ponieważ większość częsci składowych produkuje się w azji[ za miskę ryżu ]jaka cena taka jakość .co więcej nie za wiele obrotów przy wirowaniu bo ze wszystkiego robi się sucha plisowanka i cały dzień trzeba wszystko prasowac .ma zużywać mało wody itd itd w klasie a

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

popatrz pralki firmy SAMSUNG są ciche i dobre w użytkowaniu



pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Bosch topowy model kicha jak nic psuje się od nowości. Podobnie płyta ceramiczna Bosch po 2 latach się przepaliło się jedno pole. Koszt naprawy taki sam jak kupno nowej płyty. Zmywarka Bosch tej firmy za to super. Ogólnie nie polecam tej firmy bo jest mocno przereklamowana.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

polar przez 15 lat, teraz gorenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Bosh.... Mam już 10lat i tylko grzałkę wymieniłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Candy- 7 lat bezawaryjnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Elektrolux ładowana od góry, cicha, 8 lat użytkowania bez naprawy jak do tej pory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Ja mam pralkę HOTPOINT ARISTON ARTXF 109 ładowaną od góry. Byłam raczej na nią zmuszona ze względu na mało miejsca w łazience, ale okazało się że to świetna pralka, cichutka, wiele programów prania a przy małych gabarytach ma 6kg wsadu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

moja to samsung eco bubble, extra!

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jesteście zadowoleni ze swoich pralek..?

Electrolux Ładowana od góry is the best. Samsung potwierdzam. Ariston to włoszczyzna , bym się bał ryzykować. Ale na razie na forum nikt nie chce pralki kupować. To stary temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org