piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DEVO-meble kuchenne

Witam czy korzystał ktoś z usług tej firmy?
1.ładnie robią meble?
2.Czy doraczą,podpowiedzą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

Witam.
Słyszałam że są ok. Ja osobiście polecam Emka kuchnie, jestem zadowolona z obsługi i mebli. Baaaaardzo duży wybór, fajne rozwiązania, projektant na miejscu, a z mebli jestem naprwdę zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

Meble robią ładne ale są cholernie drodzy!!! Np. mojej mamie wycenili kuchnie na ok 20 tys. Stolarz z kupisk zrobił jej te samą kuchnie za 7 tys.

mamusia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

he nie polecam tej firmy gdyż robią szajs i nie trzymają się tego co w umowie zostało zawarte !!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

Autor: mamusia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07-02-12 16:22

Meble robią ładne ale są cholernie drodzy!!! Np. mojej mamie wycenili kuchnie na ok 20 tys. Stolarz z kupisk zrobił jej te samą kuchnie za 7 tys.

mamusia


Resztę mamusia w naturze płaciła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

20 tyś. i przebitka na 7 tyś ? nie uwierze. Zielińscy lub osieccy,tzawalich(wszyscy z kupisk) nie zrobiliby kuchni z taką przebitką. ciekawe jakie zmiany w akcesoriach i materiałach zaszły żeby zejść z ceny. opinie o wszystkich są różne. porozmawiaj ze znajomymi kto im robił kogo by polecili. doradzić powinien każdy (ale niestety to już różnie bywa). Kuchnia w bloku, w domu jednorodzinnym? Cena uzależniona jest od tego z czego ma być ta kuchnia( i nie tylko kuchnia) oraz akcesorii (mam na myśli bajerów typu Blum, peeka ) jest to wygodne nie powiem ze nie ale nie wszystko jest praktyczne. przejdz sie do Center- mebel tam jest dosyć bogato zaaranżowana wystawa w te akcesoria, ale koszty są już różne (najgorzej jak z poza standardowej kolekcji) lub do Okleiny tam jest skromniejsza wystawka ale i cena płyty niższe częściowo. Jak masz czas pokręć sie tam (C-M otwarte do 17 a Okleina do 16).
Powodzenia i udanej decyzji.

marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

Oczywiście, że przebitka z 20 tys na 7 tys to bzdura, a już napewno nie przy zastosowaniu identycznych materiałów i akcesoriów... nawet z zamiennikami tańszych firm jest to mało prawdopodobne. Jak rozglazałam sie za stolarzem, który wykonałby kuchnię do mojego domu, zrobilłam tzw. pielgrzymkę po różnych zakładach. Wszędzie tylko mówią, że co pani bedzie chciała to zrobimy... zero własnej ekspozycji, a jesli już to dwa, trzy zestawy. Ja jestem z tych co wolą dokładnie zobaczyć co i jak, z wyobraźnią u mnie słabo, dlatego jak zobaczyłam ekspozycję w Devo to mnie zwyczajnie poraziło, maja tam ok 20 zestawów kuchennych na ekspozycji, mozna sobie zobaczyć jakość wykonania, zwyczajnie pochodzić i pooglądać, nikt z pracowników firmy nie nagabuje aby to właśnie tam zamówić meble, a co mnie denerwowało u innych stolarzy... Wycena mebli była dla mnie atrakcyjna i dlatego zdecydowałam się zamówić meble właśchie u nich, polecam za jakość wykonania, atrakcyjne ceny, kulturę obsługi.

anitek i spółka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

poprawka,

prosze przeslac informacje na jnowak9898@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

ja mam łazienkę z DEVO, doradzili, zmienili swoje standardy i dostosowali wysokość mebli do moich potrzeb, co często bywa problemem w innych zakładach. Cena dość wysoka, ale po pewnym czasie użytkowania stwierdzam że jakość mebli jest dobra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

za kuchnie w Emce zapłaciłam prawie 9 tys., ale jest dosyć duża. Nie żałuje bo mam to co mi się najbardziej podobało, wszystko to lakier, połysk i jeszcze była promocja i mam dobrą zmywarkę gratis :) Jak narazie jestem bardzo zadowolona, jak będzie dalej do zobaczymy.
W Łomży jest wielu stolarzy oraz sklepów meblowych więc jest wielki wybór, ale niestety trafić na dobrego to trzeba mieć szczęście. Ja osobiście z daleka omijam Pana z Kupisk. Zrobił kuchnie mojej siostrze, owszem kuchnia jest ładna, ale niestety Pan jest bardzo nie słowny, nie dobiera telefonów- na 2 szafki i uchwyty czekała 8 miesięcy. Szafki na buty nadal nie ma, choć mineły 2 lata. No i siłowniki w szafkach niestety poszły... Nie mam dobrego zdania o nich. Poza tym to nie oszukujmy się, wszyscy stolarze mają te same płyty :) więc wystarczy mieć takiego co naprawdę jest solidny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

Przepraszam pomyłka. Pomyliłem posty.

Radcap,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

uważaj !!! , trochę za dużo powiedziane!!!!

mogą cię pozwać, - dobra rada -

projekt na papierze, specyfikacja materiałów, terminy ... i koszty

póżniej bez " papieru" mnie w d...ę pocałuj .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

Jestem zadowolona z wykonania mebli w firmie DEVO. Bardzo mila obsługa. Profesjonalne doradztwo, projekt, wycena. krótki termin realizacji. Dostałam pisemną gwarancję w przeciwieństwie do innych stolarzy. Cena adekwatna do jakości mebli. Po ponad 2 latach użytkowania mogę stwierdzić, że warto było zapłacić większe pieniądze. Szczerze wszystkim polecam tą firmę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

Mi kuchnię robił Jankowski i jestem zadowolony. Profesjonalna robota.
Tel. 606 356 222
Polecam.

GRUNT TO SIĘ NIE PRZEJMOWAĆ PIĆ PIWO I OBSERWOWAĆ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

W związku z „ostrzeżeniem” użytkownika forum „ostrołęczanin12” z dnia 31-10-2013 ja, Jerzy Karwacki jako dyrektor i właściciel firmy Devo wyjaśniam, co następuje:
Inwestycje indywidualnych klientów realizujących zabudowy meblowe w mieszkaniach nie są proste zarówno dla nich , jak i dla firm wykonujących te zabudowy. Dlatego najlepiej zwrócić się w tych sprawach do firm znanych i doświadczonych. Zdarza się jednak, że nawet najlepszym firmom nie udaje się spełnić wszystkich oczekiwań klientów. Dlatego w tych sprawach powinna występować współpraca między inwestorem i wykonawcą. Nie zawsze jednak ma to miejsce.
Firma Devo w swej 23-letniej historii była tylko jeden raz pozwana do sądu – właśnie w Ostrołęce. Dnia 14.10.2013r. odbyła się rozprawa przeciw Devo z powództwa Pana J. Zakończyła się ugodą „wyczerpującą wzajemne roszczenia z tytułu zawartej umowy na wykonanie kuchni w domu powoda”. Więc o co chodzi?
Chodzi o to, że Pani J., żona Pana J. nie zgadza się z ugodą, a należy do tzw. trudnych klientów, którzy wyznają zasadę przedstawioną w filmie „ Sami swoi” : Sąd sądem, a racja musi być po naszej stronie… Devo zrobiło wiele, żeby Pani J. czuła się z realizacji u niej zabudowy kuchennej zadowolona, lecz nie zostało to przez nią docenione.
I to prawdopodobnie ona wszczęła proces dyskredytacji firmy Devo, bo męża, który podpisał ugodę zdyskredytować nie może. Całe szczęście, że Pani J. trafiła z zabudową kuchenną do Devo, gdzie umowy i wszelkie uzgodnienia są czytelne i zawierane są na piśmie, bo gdyby trafiła do tzw. szarej strefy, to by dopiero było…
Jak widać, nie wchodząc w szczegółowe sprawy związane z realizacją zabudowy, argumentacja powoda stającego w sądzie z pomocą adwokata nie wystarczyła na wygranie sprawy z samotnie stającym właścicielem Devo, dlatego ugoda była najlepszym rozwiązaniem.
Wiarygodność firmy Devo najlepiej uzasadnia jej historia. Gdyby Devo postępowało tak jak opisuje „ostrołęczanin12”, to na pewno nie utrzymałoby się na rynku przez 23 lata. Devo ma w swoich zasobach grubo ponad sto tysięcy zadowolonych klientów w Polsce, w całej Unii Europejskiej, a nawet poza nią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

jesli chodzi o dobrego i niedrogiego stolarza to szczerze polecam : 504878121 umeblowal mi cale mieszkanie i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

sam zaprojektuj sobie kuchnie, dobierz materiały , okucia. Wykonaj rysunek techniczny zaprojektowanej kuchni . Wyszukaj wykonawcę i zlec mu wykonanie kuchni według twojego projektu z twoim wyborem matriałow i okuć. proste

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

ja polecam firma Korpus - wykonali kucnie według mojego projektu. Pomysł i wykonanie powala swym perfekcjonizmem każdego kto tą kuchnie widzi.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

A o czym warto jest pamiętać projektując kuchnię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEVO-meble kuchenne

Z własnego doświadczenia NIE polecam
1.) Nerek w szafkach narożnych
2.) Wielkich okapów nad kuchenka.
POLECAM za to
1.) Szuflady w cokołach (przy mniejszych kuchniach jest to zawsze kolejne miejsce do przechowywania
2.) Blat drewniany
3.) Pochłaniacz w szafce. Super jak by był zintegrowany z płytą indukcyjna (jeśli takowa ma być).
4.) Szuflady w szafkach dolnych.
5.) Przemyśleć sobie gdzie będą trzymane sprzęty np mikser, blender, sokowirówkę itd i zrobić jedna szafkę na sprzęt tego typu.
6.) Nie robić zewu pod oknem!! Chlapie na okno, problem z otwieraniem okna albo zakup specjalnej baterii, przy zmywarkach naprawdę że zlewu korzysta się mniej więc warto to miejsce przeznaczyć na blat roboczy bo łatwiej się prac ;)

Jesli zależy Ci na oszczednościach polecam samodzielnie złożyć kuchnię, wszystkie potrzebne akcesoria dostaniesz tutaj https://uchwytymeblowe24.pl/nozki-meblowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org