piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bokser pytanie

Witam

Mam możliwość otrzymania rocznego psa tej rasy tylko nie mam pojęcia czy taki pies na przykład w zimie może być na podwórku w ogrodzeniu i w budzie nie mam też pojęcia czy takiemu psu coś nie odbije i nie rzuci się na mnie bez powodu nic nie wiem o tych psach stąd moja prośba jeśli ktoś ma takiego psa i mógłby mi udzielić kilka dobrych rad będę wdzięczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

to nie pies do budy,rzuci się na Ciebie i wybije Ci to z głowy żeby go trzymać w ogrodzeniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

nie są one jakoś specjalnie agresywne,
strasznie sie slinią
i jak dla mnie sa brzydkie

wiecej informacji moze udzieli jakis wlasciciel

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

Bokser to nie pies na podwórko. Jego sierść nie chroni go przed zimnem. Żaden zdrowy pies nie rzuci się na Ciebie bez powodu. Ogólnie jest to rasa spokojna, karna lecz jego zachowanie w głównej mierze zależy od tego jak został wychowany przez poprzednich właścicieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

Fanka bocianka czytaj tekst z zrozumieniem jeśli potrafisz.
HokusPokus co do ślinienia się to masz racje ślini się strasznie i dlatego moje pytanie(bo raczej w domu jego nie chce trzymać) czy taki pies może być na podwórku cały rok z tego co czytam w necie to nie za bardzo bo nie lubi mrozów ale wież jak to jest może w rzeczywistości jest inaczej i dlatego czekam aż może ktoś się wypowie w tym temacie kto już ma takiego psa bo nie należę do osób które biorą psa a potem mają z nim kłopot i gdzieś wywożą, tym bardziej że mam już znajdę która jest w domu ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

ja mam boksera w domu go trzymam bo sa delikatne i madre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

Czrna a jak sobie radzisz z śliną bo ten sie ślini że hoho co mu dajesz jeść,i dziś był u mnie na podwórku i masz racje jest delikatny a jednocześnie silny ale i posłuszny i tak jak MiYu napisał jest spokojny, lubi się bawić 1 raz byłam tak blisko takiej rasy psa i też uważałam kiedyś że te psy są brzydkie ale teraz zmieniłam zdanie żebym miała większy dom to bez zastanowienia się bym go wzięła ale też mam dylemat pracuje i przez 8 godz pies by był sam no może z mim psem domowym jak by go nie zjadł wcześniej ;) Tylko jak MiYu napisał że raczej na podwórko to nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

MÓJ NIE DUŻO ŚLINI SIĘ JAK GRYZIE SIĘ Z PSEM TO WTEDY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

Pies, jeśli przypomina rasowego boksera, czyli nie ma podszerstka, absolutnie nie nadaje się na dwór. Poza tym na podwórku z pewnością otrzyma mniej Twojego czasu i uwagi niż w domu, a bokser to rasa niezmiernie towarzyska. Rzucić się na Ciebie może zarówno york, jak i bernardyn - zależy od psychiki psa, wychowania i Twojego zachowania w danym momencie.
Z drugiej strony jeśli ma wylądować w lesie, przywiązany do drzewa, skazany na powolną śmierć od odwodnienia to już lepiej niech będzie na Twoim podwórku w zimowym kubraczku kiedy zrobi się zimno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

Znów zostałam ochrzczona facetem ;p
Boksery, rottki, dobermany, staffki, wszystkie te i podobne rasy charakteryzują się brakiem podszerstka, co sprawia, że trudno jest im w zimie utrzymać ciepło, tak jak pisała to Ola. Nie miałam takiego psa w domu ale znam ludzi, którzy mają i na ślinienie nie narzekają, więc chyba nie jest tak strasznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

KUPUJ BOKSERA SĄ ZAJ.EBISTE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

Nie bierz tego psa...

Pies nie jest dla każdego. Skoro pytasz ludzi, tzn. nie jesteś zdecydowana. A jak nie jesteś zdecydowana - nie bierz. Pies jest mądrzejszy od większości Twoich kolegów i koleżanek, więc szkoda by go było...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

adamus nie zostawiaj swojej kultury i dobrego wychowania za drzwiami jeśli udzielasz się na forum weź je czasami z sobą posadź na krzesełku obok a one tobie podpowiedzą że jeśli kogoś nie znasz to nie obrażaj , podobno jakim jesteś sam takim postrzegasz innych ludzi.

A pozostałym dziękuje za dobre rady na pewno się przydadzą w podjęciu decyzji pies to nie zabawka którą można wyrzucić jak się znudzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

w zime bd musiał spac z Toba:D
albo pies na Łózku a Ty na ziemi:D
jak nie masz pojecia jak sie nim zajmowac to go nie bierz bo sie naprawde zuci jak go wku**:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

i może podczas snu zgwałcić właścicielkę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bokser pytanie

hmm fanka bocianka chyba miałaś tako sytułacje w swoim życiu bo ja pierwsze słysze o takich rzeczach

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org