sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wynajem mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Moja koleżanka przeprowadza się do Łomży. Znalazła tutaj pracę i chce wynająć mieszkanie. Nie stać jej na coś własnego. w necie jest dużo ogłoszeń, a ona pierwszy raz będzie na wynajętym. Na co ma zwrócić uwagę poza stanem mieszkania oczywiście? Przystanki autobusowe, sklepy, bank i takie tam to oczywiste. Znalazłam dla niej poradnik http://www.ihouse.pl/news/poradnik/chce-wynajac-mieszkanie-dom-pokoj/3 i jest tam dużo ważnych informacji. Ale na pewno jest jeszcze coś na co powinna zwrócić uwagę wynajmując mieszkanie w naszym mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Tak, musi zwrócić uwagę na wredne suki, które ciągle coś pozycjonują... Żal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem mieszkania - na co zwrócić uwagę?

musi zwrócić uwagę aby co miesiąc regulowała należność nie spóźniała się z opłatami i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Niech nie bierze na Wojska Polskiego, szczególnie mieszkania od ulicy. O ile zimą może się wyśpi (jeśli będzie miała dobre okna), o tyle latem, jak będzie chciała spać przy otwartym oknie, to tiry mogą jej nie dać pospać.

Jeśli będzie brała mieszkanie gdzieś na nowym osiedlu, to niech patrzy, czy nie jest to ostatni blok z rzędu, czyli w środku pola, bo ogrzewanie może ją sporo wynieść. Wiatr wywiewa ciepło z nieosłoniętych bloków. Tak na prawdę pewnie najlepsze byłoby mieszkanie w starszym, ale ocieplonym bloku, gdzieś może na Osiedlu Konstytucji, albo na Osiedlu Jantar. W miarę blisko do przystanków autobusowych, większe sklepy w zasięgu kilkunastu metrów i w względny spokój i cisza w nocy (przynajmniej w sensie braku ruchu tranzytowego). To tyle co mi przychodzi do głowy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem mieszkania - na co zwrócić uwagę?

czy robaków nie ma i ciepła woda i prąd jest

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org