piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co na prezent?

Witam, zbliża się nasza rocznica, a ja jak zwykle nie wiem co sprawić z tej okazji mojej dziewczynie. Chcę, żeby było to coś wyjątkowego. Macie jakieś konkretne pomysły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

murzyna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

Ostre rżnięcie aż dym jej uszami pójdzie:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

toż to proste, wycieczkę Egipt teraz jest 30 stopni :) a i jakieś lasty się znajdą, a może Tunezja tanio na stówe, chociaż wolałbym gdzieś na Kanary np gran canaria

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

Po raz któryś już te pytanie jest zadawane na forum tak więc podam odpowiedź, która pasuje akurat do opcji rocznica. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

komplet garów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

Ja dziewczynie na rocznice kupuje pierścionki i jest mega zadowolona. Ostatnio zamawiałem ten:
http://www.selana.pl/pierscionek-z-bialego-i-klasycznego-zlota-z-krysztalem-swarovskiego-p303-3.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

a gary pozmywa w tych pierścionkach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

kosmetyki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

sfeterek bez plecow



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

Kup łamane Serduszko srebrne to na pewno się ucieszy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

Poszukaj czegoś na aukcjach np. pogrosiku.eu . Jest tam wiele fajnych i tanich przedmiotów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co na prezent?

Zaskocz ją czymś, co ma, co prawda związek z wyglądem i stylizacją, ale o czym sama prawdopodobnie nie pomyśli. Ja bym się cieszyła z lokówko - suszarki. Podejrzewam, że będziesz w tym temacie trochę zagubiony, więc polecam tą http://profit-agd.pl/inkontrahent.php?t=1382&g=0&q=savion&r=0&rg=0&sg=. Możesz też wybrać inny kolor niż niebieski, zależy, jaki Twoja dziewczyna lubi:).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org