piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gry na automatach... w maszyny :)

Kurde ale miałem farta. objeździłem kilka punktów w Łomży i gdzie nie zajechałem to coś wygrałem. na rysi, na dworcu, u Zdzisia, a najlepiej to w fortunie przy blaszaku. włożyłem 5zl. a jak zaczęła mi dawać i zwiększyłem stawkę to wyjąłem okolo 2000 hee... poco tu pracować jak w jeden dzień zarobiłem tyle co w 2 miesiące zarabiam :)) Pozdro dla wszystkich

Adaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

a przez kolejny tydzien przegrasz 5000 Pozdro dla ciebie

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

To se trzymaj hajs a nie wydawaj na kolejne gry ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

Jeszcze nie widziałem takiego który byłby na plusie na maszynach.
Chodzi mi o graczy,z tego co ty piszesz jesteś jednorazowym praktykantem jakich raczej mało więc jak miałeś takiego farta to ciesz się kasa a dalej nie graj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

Chlopak sie ucieszyl ze wrzucil 5 zl wyjal 2 tysiace i teraz bedzie chcial znowu wygrac, tylko ze tym razem nie wrzuci 5 zl tylko np 500 zl i pozniej tak w kolko:P
Myslisz ze Ci co graja w maszyny dlaczego graja, bo tez za 5 zl wyjeli grubsze pieniadze :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

czy wy nie widzicie ze to reklama fortuny przy blaszaku ?? interes nie idzie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

tak tak idzcie i wrzócajcie po 5 zł a napewno wygracie. powodzenia.....

bossss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

Z odrobiną zdrowego rozsądku, można na takowych grach naprawdę ładnie zarobić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

możesz wyjąc 5tysi ale jak włożysz 6tysi:)

bossss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

To, że ktoś napisał tekst (prawdopodobnie reklamowy: bo także z podaniem miejsc, w których CHCE, aby grano) nie oznacza, że to prawda...

Nie twierdzę, że to, co pisze Rafał, to wierutna głupota...ale NIE MA też takiego gracza NA ŚWIECIE, który by (grając losowo: bez obserwacji czy znajomości maszyny, jej błędów programowania czy ustawień itd.) w odpowiednio długim okresie czasu wygrał choćby dolara czy złotówkę (choć na krótkim dystansie: jest to możliwe)...to brednia - prawo wielkich liczb jest nieubłagane...i niekorzystne dla grających...

Jeśli maszyna jest ustawiona na wygrywalność np. 80% (niezwykle wysoki: bo zwykle właściciele maszyn chcą szybko się wzgogacić, muszą opłacić różnego rodzaju daniny, eksploatację maszyny itd...) to z dużą dozą prawdopodobieństwa można orzec, że wrzucając milion w dowolnej walucie - wygra się tylko około 800 tysięcy...i każda następna odpowiednio długa tura losowań będzie nam zjadała ok. 20% wrzuconej kasy...

Nie wszystko na tym świecie może się toczyć bez Twojego udziału.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

za tydzień napisze, że mu wszystko wessało i czy ma ktoś pożyczyć, żeby się odegrać :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

jak nie będzie za co kupić LPG to napisze, że maszyny przy blaszaku są podkręcone i nic nie dają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

Mój znajomy niedawno przegrał ponad 4000zł jednego wieczora, oczywiście pijany jak świnia, następnego dnia nic nie pamiętał, skojarzył jak uświadomił sobie, że jest bez grosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gry na automatach... w maszyny :)

wasil juz reklamuje blaszak heeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org