wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najtańsze naprawy GSM

Kupilem Nokie E51 z uszkodzonym glosnikiem (od rozmow). Zastanawiam sie do ktorego serwisu GSM ja zaniesc zeby wymienili, a ja zebym nie splukal sie za bardzo z gotowki.

P.s. Tak, tak, wiem, ze bylo juz wiele watkow poswieconych komisom GSM (w ktorych miedzy innymi naprawiaja komorki), ale kazdy byl zajety obrzucaniem g..nem konkurencji itp. wiec teraz prosze o napisanie, ktory wykona taka usluge najtaniej. Jesli co niektorzy znaja rowniez ceny uslugi, prosze o ich podanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsze naprawy GSM

Help GSM naprzeciwko MaxBike na al.legionow , wg mnie najlepszy serwis w łomży , solidnie i w miare tanio.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsze naprawy GSM

Osobiście uważam ,że lepiej głośniczek zamówić na allegro i zamontować samemu , podejrzewam ,że nie ma tam nic trudnego , wystarczy rozkręcić obudowę a głośniczek jest pewnie na styki więc zero lutowania ;)

Cena głośniczka -czas zamontowania (jakieś 10 minut)
podejrzewam ,że w serwisie wezmą za to jakieś 30 złotych .

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsze naprawy GSM

Help gsm,najlepszy serwis w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsze naprawy GSM

Dziekuje Wam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsze naprawy GSM

Help GSM - pracuje tam chlopak z serwisu nokia z ulicy polowej

W kilku przypadkach przedstawial mi najnizsze ceny w miescie!!

POLECAM!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najtańsze naprawy GSM

Naprawde polecam Help GSM Chłopak nie mógł znaleźć w całęj polsce wyświetlacza do mojego telefonu to kupił nowy telefon i wymontował z nowego wyświetlacz. Szacun dla niego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org