piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gabinet

Witam. Prosze o opinie na temat gabinetu stomatogicznego który miesci sie nad "Wortelem" Z gory dziekuje za konkretne odp.

****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet

nie polecam!!!
byłam kilka lat temu i był to mój pierwszy i ostatni raz!
brak profesjonalizmu i podejścia do pacjenta, ta pani sprawia wrażenie jakby była tam za karę:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet

polecam stomatologa ul. Długa 21 dr. Antoni Poznalski bezboleśnie bezzstresowo dorośli i dzieci mają wielki komfort . Osobiście byłam mocno zestresowana jeżeli siadałam na fotel.Dr. Poznalski jest nie tylko dobrym stomatologiem ,ale i psychologiem potrafi rozładować sytuacje stresowe i pokazać że leczenie zębów to nie koniec świata i może być beznbolesne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet

A o którym Panu jest mowa? straszym, czy młodszym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet

No łaśnie,o którym? Ato jest gab.prywatny czy i na kasę chorych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gabinet

Ten o ktorym ja mowie to na kase chorych,byłem dzis i wcale miła kobieta,dowiedzialem sie od pacjetki ktora wychodzila ze to bardzo dobry lekarz jest,szybko i bezbolesnie.

****

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org