czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Witam. Po raz drugi zakładam temat tej samej treści, lecz zmieniam tytuł, ponieważ może więcej osób z tych okolic zainteresuje się i przeczyta. W sobotę zaginął pies ze zdjęcia. Odebrałam dziś telefon od osoby, która dziś po południu widziała identycznego, wszystkie informacje zgodnie z podanymi przeze mnie, około godziny 16 niedaleko sklepu "Natalka" przy Szosie Zambrowskiej, piesek był wyprowadzany przez kobietę. Przypominam że dla znalazcy nagroda.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Wczoraj na szosy zambrowskiej przed rondem niedaleko tej budowy widzialam potraconego psa jak jechalam samochodem. umaszczenie bylo podobne ale nie zauwazylam czy to akurat ta rasa pamietam tylko ze mial ciemno zielona albo granatowa obroze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

z pewnością zauważyłabym, ponieważ chodziłam tamtędy kilka razy od wczoraj, a tego psa (prawdopodobnie mojego) wyprowadzała jakaś kobieta kilka godzin temu. Poza tym mój pies ma czerwoną obrożę, ale dziękuję za podbicie tematu. Przypominam że numery kontaktowe to: 504178647 (Orange) i 792020030 (Play)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Podaj jeszcze raz nr telefonu.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Jeżeli ktoś go skradł, przywłaszczył nie szukając właściciela, będzie to zwykłe skurw...two.
A skąd takie informacje o tej kobiecie? Wiesz w jakich rejonach? Z chęcią popatrzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

drzewko_szczescia cieszę się że nigdy nie byłeś/aś w takiej sytuacji, a co do numerów- w tym temacie podałam raz.

Informacje o kobiecie podała osoba, która widziała psa właśnie z jakąś kobietą obok sklepu "Natalka" przy Szosie Zambrowskiej. Napewno mieszka gdzieś niedaleko, najbardziej prawdopodobne że jest to ulica Kasztelańska. Nie mam 100% pewności, że to mój pies, ale cały opis się zgadza, nawet to, że jego jedno oko jest trochę mniejsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

A co z tym potrąconym psem.Ktoś udzielił mu pomocy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

pauliska ja tego nie napisałam w złej wierze... Przepraszam, po prostu nie zauważyłam tych nr telefonu. Chodziło mi o ułatwienie kontaktu. Byłam w podobnej sytuacji, tylko, że mi psa ukradziono. O dziwo po bardzo długim czasie się odnalazł :) Tobie życzę tego samego, a jako, że mieszkam nie daleko, będę mieć oczy szeroko otwarte.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

W takim razie źle zrozumiałam, jestem wyczulona ponieważ dziś zadzwonił jakiś chłopak i robił sobie żarty, powiedział że ma psa, później że chce pieniądze i zapytał ile mogę mu zapłacić, że zadzwoni później, jednak się nie odzywał i sama zadzwoniłam, okazało się że to kompletna ściema, na bank chłopak stał z kolegami na którymś z przystanków, chciał się popisać a że zobaczył ogłoszenie to zadzwonił ...

Dlatego też rozumiem i współczuję, nie wyobrażam sobie jak można ukraść psa, robiąc jemu i właścicielowi krzywdę, bo inaczej tego określić nie można :(
Dzięki bardzo że okazujecie gotowość do pomocy, mam nadzieję że piesek się odnajdzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

nie wiem co z potrąconym psem, dowiedziałam się z forum. Dziś koło 8 rano i 13 szłam Szosą Zambrowską i niczego nie zauważyłam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Ja tylko jedno powiem, psa to sie na smyczy prowadzi, a "pohasać "przed klatką czy po ogródku sie nie puszcza bo tak to sie konczy .Do posiadania zwierzęcia trzeba dorosnąc.No chyba że uciekł z glodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Nie przesadzajmy od razu. Z tego co czytałam tu to nie ma podstaw sądzić że uciekł z głodu więc nie obrażajmy tutaj pauliska993

Chce zajść w ciąże! Staramy się z mężem od 2 miesięcy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Wczoraj koło godziny 20:30 również widziałem na Szosie Zambrowskiej potrąconego psa. Z tego co zaobserwowałem już nie dałoby rady go uratować. Nie ukrywam, kolor sierści był podobny jednak mogę się mylić. Jak rano jechałem do pracy już go nie było...
Mam nadzieję, że nie był to Twój pies i szczerze liczę na to, że odnajdziesz go całego i zdrowego. Życzę powodzenia i również postaram się pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

"Mam nadzieję, że nie był to Twój pies (...)"

A ja mam nadzieję, że temu potrąconemu ktoś pomógł skoro widziało go tyle osób.

Pauliska czy on miał jakieś bardziej charakterystyczne cechy niż mniejsze oko? Laik akurat takiego szczegółu nie zauważy. Obrożę może zmienić każdy głupi. Poza tym wiek, płeć? Rozwieś jeszcze ogłoszenia w lecznicach, sklepach zoologicznych i przy kościołach (naprawdę - tam przewijają się tłumy). Poza tym jest zakaz oblepiania przystanków...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

wiedziałam, że w końcu znajdzie się równie inteligentna wypowiedź, jak Claro! :) Dla Twojej wiadomości, to nie ja zgubiłam psa. Pies nie był głodny, więc możesz sobie darować te chamskie wypowiedzi, prawdziwy z Ciebie "Lomżyniaczek"- byleby tylko się do czegoś przyczepić.

Jest do piesek, dość wysoki jak na spaniela, bardo przyjazny, ma niecały rok. Posiada krótką sierść, która jest dłuższa z tyłu całych łapek i długi ogon. Podejrzewam że ktoś po prostu go sobie wziął i może być to ta kobieta, o której pisałam wyżej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Nie jestem lomzyniaczkiem. Ciekawe czy pies jest zaczipowany, bo i mandacik odrazu do domu przyjdzie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

mimo wszystko powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

policjantem, czy może pracujesz w straży miejskiej? idź lepiej przed telewizor bo widzę że stamtąd czerpiesz mądrość życiową i przychodzisz chyba tylko po to, żeby kogoś poobrażać. Założyłam ten temat z myślą o ludziach, którzy chcieliby pomóc, nie odwrotnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

ta pani, która wyprowadza identycznego psa jak Twój w okolicach Kasztelańskiej, Rycerskiej i Szosy zambrowskiej ma go już kilka lat i nie posądzałabym jej o kradzież.. jak zobaczyłam zdjęcie to myślałam, że to właśnie ona szuka swojego psa, bo są naprawdę identyczne...
Życzę powodzenia w szukaniu mam nadzieję, że się znajdzie.
Tego potrąconego pieska, a raczej jego zwłoki, podobno sprzątały służby miejskie, może warto tam zapytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

tego claro opuścił bog i wszyscy co za paskudny pesymista

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

potracony pies miał obrożę i był podobnej maści ale zaraz go usunieto z drogi może warto zobaczyć pobocze, jak coś to będę lukał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

nie no nie mówię że akurat ta kobieta ukradła, widziałam w Łomży kilka takich piesków, ktoś mógł go przygarnąć, nie ukraść, źle się wyraziłam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

zdaje mi się że dziś widziałam jak jakaś pani wyprowadzała po 13 takiego pieska na czerwonej smyczy ale nie mam pewności czy to napewno on ;) na ks anny 9

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

lomzyniak a ciebie opuscila mama i obecna cie okłamuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

ok zobaczę tam, dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

na razie nic nie wiadomo, dziś dostałam info że tej maści pies był przy wyjeździe z Konarzyc, pojechaliśmy tam i nic, chodziliśmy i wołaliśmy- ani śladu. Wiem że jest wiele psów o takim umaszczeniu ale sprawdzamy już chyba wszędzie gdzie się da

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

widział ktos takiego rudzika

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Ja bym tego na Ks. Anny 9 sprawdziła. Nie kojarzę takiego psa tutaj ;)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Autor: Harnaś (---.elomza.pl)
Data: 04-10-12 15:53

potracony pies miał obrożę i był podobnej maści ale zaraz go usunieto z drogi może warto zobaczyć pobocze, jak coś to będę lukał...





Jeżeli potrącony pies zgłoszony był do straży miejskiej, to chyba zajął się nim weterynarz pan Rumiński (ul. Mazowiecka - gabinet wet.). Zapytałbym go, czy to nie był ten poszukiwany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

sama nie wiem czy powiesić ogłoszenie na Ks. Anny... Jeśli to faktycznie mój pies i ktoś go wziął, a zobaczy ogłoszenie i wywiezie go gdzieś na wieś, nie chcąc oddać? Pójdę tam najpierw się rozejrzeć i do tego weterynarza, chociaż nie dopuszczam do siebie myśli że ktoś mógł go przejechać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Autor: pauliska993 (---.lomza.mm.pl)
Data: 05-10-12 15:58

sama nie wiem czy powiesić ogłoszenie na Ks. Anny... Jeśli to faktycznie mój pies i ktoś go wziął, a zobaczy ogłoszenie i wywiezie go gdzieś na wieś, nie chcąc oddać? Pójdę tam najpierw się rozejrzeć i do tego weterynarza, chociaż nie dopuszczam do siebie myśli że ktoś mógł go przejechać




Jeżeli chodziłoby o mojego psa, to czatowałbym w aucie pod tym blokiem godzinami. Ogłoszenie ewentualnie zamieściłbym po tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

a jak ten kundel się wabi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Może faktycznie podaj imię pieska, jeśli ktoś zobaczy podobnego będzie można sprawdzić czy reguję na swoje imię i mieć pewność że to ten właściwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Reaguje na imię Czunik. Właśnie gdyby nie szkoła to tak właśnie bym zrobiła, rodzice chodzą tamtędy, szukają ale jak na razie nic nie wiadomo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

ktokolwiek widzialby prosze zawołac imię czunik

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

polecam uwadze

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

??

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

i co? znalazł się?

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

niestety nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

??

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Dalej się nie znalazł?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

niestety nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

? ? ?

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Znalazł się piesek??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

Tu jest spaniel do adopcji :
http://gminachojnice.com.pl/?cid=621



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

jak poszukiwania??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

nadal w toku, mam nadzieję że w tym tygodniu wszystko się wyjaśni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

mój pies jest na jakiejś wsi, położonej około10 km od Łomży, nadal bezskutecznie próbuję to ustalić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

a skąd wiesz? brzmi jak wypowiedz wrozbity Macieja

Zbieram zamówienia na wlasnoręcznie wykonane bombki choinkowe!!

Bombeczkowo@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ul. Kasztelańska, Rycerska i Ks. Anny

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org