sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W MPEC JEST JUZ PROKURENT !

Komentując dzisiejszy monolog prezydenta (nie mylić z rozmową z mieszkańcami) Prezydent oznajmił, że w MPEC szykują się zmiany w postaci wprowadzenia jednoosobowego zarządu. Według nieoficjalnych informacji z innego portalu Paweł Laskowski (kolega z kampanii) ma być przesunięty na stanowisko prokurenta spółki - prezydent tłumaczył to ograniczeniem kosztów wynagrodzeń osobowych. Pragnę nadmienić, że spółka ma już prokurenta :

Truszkowska Elżbieta
Wybierz kontakt:
Kontakt

Główny Księgowy, Prokurent
Adres:
ul. Kopernika 9a
numer pokoju: 23 18-400 Łomża

Email: e.truszkowska@mpec.lom.pl

Telefon: 86 215 28 12


Po co więc rozdzielać tę funkcje i tworzyć nowy etat aby Pan Laskowski miał dobrze płatną pracę. Najracjonalniejszym będzie zlikwidować drugi etat członka zarządu a Pani Elżbiecie jako doświadczonemu pracownikowi, znającemu firmę od podszewki powierzyć opiekę nad finansami spółki. Po co dodatkowo angażować mało doświadczonego pracownika, który dostał niedawno pierwszą pracę i to jako członek zarządu. Chyba, że komuś szczególnie zależy aby Pan Laskowski jednak pozostał na jakimś stanowisku?

DBAJMY O FINANSE MIASTA ! NIE POTRZEBNE JEST DUBLOWANIE ETATÓW.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MPEC JEST JUZ PROKURENT !

Zachodzi pytanie!
Po co powoływać kolejnego prokurenta do reprezentacji spółki. Czym tak na prawdę będzie się zajmował prokurent jeśli rozdzielone zostaną obowiązki ? Prokurent może też reprezentować spółkę we wszelkich czynności sądowych i pozasądowych związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa ale czy jest to zajęcie wymagające wynagradzania dodatkowej osoby ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MPEC JEST JUZ PROKURENT !

Obserwator czemu propagandę siejesz na jakim portalu¿?????? Pokaż bo jak nie to znaczy że wymyslasz historie!!!!!!!dobrze słuchałem podsumowanie i nie było mowy o tym że drugi członek będzie prokurentem!!!!!!jeżeli nie podasz tego artykułu to znaczy że bajki tu sprzedaje z i jesteś zwykłym klamca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MPEC JEST JUZ PROKURENT !

Obserwator już tak ma. Ma problemy ze ze zrozumieniem tekstu oraz wypowiedzi biedak. Jak poprosiłem żeby zacytował dokładną wypowiedź prezydenta dotyczącą możliwości zadawania pytań przez dziennikarzy to nie potrafi. Tylko głupoty potrafi wymyślać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MPEC JEST JUZ PROKURENT !

Bajki ? ja tylko napisałem, że w MPEC jest juz prokurent ;)

Na portalu MYLOMZA był przedstawiony artykuł po monologu prezydenta:

....Z naszych, wciąż nieoficjalnych informacji wynika, że w przypadku MPEC-u na stanowisku prezesa pozostanie Radosław Żegalski, w MPWiK-u natomiast prezesem ma zostać Mariusz Konopka.....

a niżej była informacja, że drugi członek zarządu ma być prokurentem...teraz artykuł jest wymedytowany i o prokurencie nie ma informacji ale poczytaj komentarze i zobacz jakie zainteresowanie wzbudziło ile będzie zarabiał prokurent ;)


Powiedz mi jakie bajki opowiadam ? nie nazywaj mnie kłamcą bo takich słów nie będę ignorował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MPEC JEST JUZ PROKURENT !

Realista...przestań się ośmieszać;) Już Cie podsumowali w innych tematach. Przekaż koledze, że - Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MPEC JEST JUZ PROKURENT !

A prosić to realista możesz szefa z pracy o wyższą nagrodę za klikanie tych durnych komentarzy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MPEC JEST JUZ PROKURENT !

Do internautów:Realista i tomek11111:

Sądząc po treści wpisów internauta obserwator jest zdecydowanie inteligentniejszym od was i myśli logicznie głową, a nie jak wy du..pą. Przede wszystkim winniście nauczyć się pisać poprawnie po polsku jeśli chcecie cokolwiek komentować publicznie, a jeżeli sami nie potraficie, trzeba wrócić do szkoły po nauki.

Obserwator ma racje pisząc, że konkurencyjny portal przekazał informację, iż obecny drugi członek zarządu MPEC zostanie prokurentem. Potwierdzam, gdyż sam przeczytałem tę informację. Okazuje się, iż konkurencyjny portal przeredagował swój tekst w ten sposób, że zniknęła informacja o drugim prokurencie. Powyższe stanowi dowód na ścisłe powiązanie psedo redaktorków konkurencyjnego portalu z kierownictwem ratusza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MPEC JEST JUZ PROKURENT !

potwierdzam,

mylomza jako tuba propagandowa ratuszowych manipuluje informacjami!

w pierwotnej wersji artykułu o zmianach w spółkach BYŁA tam informacja, że drugi członek zarządu będzie prokurentem !

teraz to zmodyfikowali i wykasowali z artykułu hahah

i to się nazywa rzetelne dziennikarstwo:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W MPEC JEST JUZ PROKURENT !

no to beka konkretna. ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org