czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
opinie na temat sal weselnych

Witajcie:-) chciałabym się dowiedzieć co uważacie na temat sal weselnych w Łomży i okolicach, jak jedzenie, obsługa itd. którą salę polecacie, czy był ktoś z Was na weselu w Wenecji??? z góry dziękuję za każdą opinię:-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

śmierć w Wenecji ;P dobry film ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

Ja ostatnio byłam na weselu, gdzie przyjęcie odbywało się w Wenecji. Sala bardzo fajna, jedzenie bardzo dobre, miejsca do tańczenia sporo. Jedyne co na minus to wejście i klatka schodowa (sala znajduje się na piętrze). Za salą znajduje się ogród, można sobie posiedzieć :).

Bardzo przyjemna sala to Amadeus (w Okruszku). Sala nowa, pięknie urządzona, wbrew pozorom sporo miejsca do tańczenia, jedzenie też bardzo dobre :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

Ja mam wynajętą sale w Wenecji na 2011 rok :) i mam nadzieje ze bede zadowolona... :) Boję się tylko tych schodów ;p Ale mam nadzieje ze bedzie dobrze ;) Sala Amadeus Śliczna, ale mało miejsca do tańczenia no i sliski parkiet.. tancerze nie raz na nim leżeli ;) pozatym uwazam ze reszta to kwestia gustu.. Kazdy ma inny i kazdemu co innego sie podoba :)

Co masz zrobić dziś, zrób jutro. Będziesz miał dzień wolnego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

w 2007 bawilem sie na swoim weselu w wenecji. I generalnie bylo zajebiaszczo pod kazdym wzgledem. Nie wiem jak teraz jest ale nie załuje;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

podzielam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

ja polecam Jedrusiową Zagrodę w Piątnicy, szczególnie latem, sala wielka śliczna i do tego duży ogród gdzie można posiedziec latem a i zdjęcia plenerowe u nich fajne wychodzą, miałam tam wesele rok temu i nie żałuje, jedzenie super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

Jędrusiowa Zagroda, bardzo urokliwe miejsce, bawiłam się tam na studniówce 3 lata temu, jedzenie bardzo dobre(dużo zależy od funduszy, wiadomo jak ktoś po kosztach to jedzenie będzie takie jak cena) , miejsca do tańca może nie było za dużo(ponad 200 os) ale ogólnie parkiet nie jest mały. Może orientujecie się w jakich granicach w tym roku są ceny za os? Był ktoś na weselu w Karczmie Rogiński w Zabielu? Proszę o opinie na temat tego domu weselnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

ja polecam korone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

Polecam Pasjonate w Nowogrodzie. Konkurencyjne ceny o dużo atrakcji np.Gril, pluszowy królik, kurpie itp

Piękna kobieta
to raj dla oczu,
piekło dla duszy
i czyściec dla kieszeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

Dwór czarneckich polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

W Wenecji na weselu byłam raz i mam dobre zdanie o tej sali ;) Faktycznie, dość uciążliwe jest wchodzenie po schodach, ale sala ma swój urok, jedzenie jest dobre i miejsca do tańczenia nie brakowało. Parkiet nie jest śliski ;)

Pandto dobrze wspominam wesela w mniejszej sali na Fadomie.

Sala weselna w jędrusiowej jest śliczna i pod względem estetycznym jest wg mnie najlepsza w okolicy. Tylko parkiet jest dość śliski:/ I warto dodać że właściciel sali jest człowiekiem bardzo uprzejmym, co zdarza się zawsze :)

W konopkach, "Pod Topolami" również polecam. Przed sala są ławeczki i parasole, także jest gdzie posiedzieć, urządzona ładnie i przytulnie ;) Większa sala jest naprawdę duża, tylko denerwuje słup pośrodku :P

Na każdej z tych sali w obsłudze są najczęściej młode dziewczyny które sobie doskonale radzą z roznoszeniem jedzenia i obsługą.

Co wiedziałam- napisałam :)

Kukułka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

Znajoma miała wesele w enecji to mówiła, że było nawet fajnie jedzienie oki tylko że było trzeba wchodzić na piętro.

Ja miałam wesele w Janowie około Łomży sala była tak udekorowana że nie było trzeba nic robić, z jedzieniem to się z właścicielem można było dogadać i też jak ktoś chciała to tort zamawiał że nie było trzeba z tym latać po cukierniach.

"Była piękna ciemna noc kiedy poznałem ją..."
Czy zna ktoś może autora i tytuł tej nutki byłałym zwdzięczna
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

Polecam Wenecję, bo jedzenie smaczne i wystrój też robi wrażenie, fakt minusem są schody, ale do przeżycia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinie na temat sal weselnych

ja ostatnio bylem w sali Wenecja na mala kraska 3. mega polecam smaczne jedzenie. fajni właściciele wytłumaczą wszystko co i jak. doradza przy wyborze menu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org