czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

WITAM
CHCIAŁABYM ZROBIĆ ŁADNE KUTE OGRODZENIE
KTO W ŁOMŻY SIĘ TYM ZAJMUJE
POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

w ogrodniczym na wojska polskiego

pozdrawiam papatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

odradzam spaw-met na nowogrodzkiej!! partacze jakich mało. a wogóle po co Ci kute metalowe? to są spawane gotowe elementy odlewane na gorąco i się ładnie nazywają kute:P a tam nikt nic nie kuł:P badziestwo jakich mało:) widziałem w okolicach ulicy Chętnika ładne i nowoczesne ogrodzenie z drewna:) naprawdę ładna robota i nie trzeba malować co roku takiego ogrodzenia

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

Apróbuj skontaktować się z p. Romanem Kowalewskim, Rycerska 2/31, telefonu nie znam, ale jest kowalem - wykonuje również ogrodzenia kute.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

zaklad Springer, ulica Strusia, osiedle Kraska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

a ten na spaw-met na nowogrodzkiej co z nim nie tak bo wydaje mi sie ze nieźle robio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

właśnie wydaje ci się a to różnica Spiero:) uwierz mi,że partacz jakich mało

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

W Mątwicy pod Nowogrodem jest zakład zajmujący się kowalstwem artystycznym. Może tam robią płoty? Trafisz tam skręcając od Łomży w lewo!!

mój świat - moja muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

polecam zakład na starej Łomży Wiejska 9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

na Krasce chyba robia i slyszalem ze dobrze, robi tez jakis facet na Kwadratowej ponoc dobrze i tanio



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

na przeciwko sklepu goska pod szyldem zakład slusarsko spawalniczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

witam
ja robiłem ogrodzenie na ul. Łąkowej 1 (za ogrodomem)
szybko i niedrogo, jestem bardzo zadowolony, tel. 692-148-426 do tego zakładu, facet nazywa się Dariusz Pijanowski

daniel mycak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

Moje ogrodzenie wykonała firma Dariusza Pijanowskiego. Również jestem bardzo zadowolona.Idealne wykonanie,ciekawe wzory do wyboru,ceny konkurencyjne a co najważniejsze bardzo miłe, indywidualne podejście do klienta. Naprawdę warto.POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

W Mątwicy masz kute nie żadne odlewy i tym podobne.Przyjedź i zobacz jest duza wystawa.

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

A jeśli potrafisz spawać to po prostu kup sobie części w http://www.kute24.pl/ i sam zaprojektuj optymalne ogrodzenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

Do autora mania 7208 chcesz zrobić reklamę mężowi na forum pewnie brak ci roboty i dostajesz głupoty <<<<

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

na ulotki nie stac to reklame robia na forum nic w tym zlego


kuj zelazo poki gorace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

Walduś spójrz na datę założenia tematu...

To już prędzej gutek00 odkopał temat po 5 latach żeby wstawić reklamę.

Myślą że dając reklamę jako odp w starym temacie to wszystko jest git.
Bo nowy temat z reklamą jest automatycznie kasowany, a tu odkopie i jest super?

Gdzie jest Admin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

Skąd on to wykopał po tylu latach fakt data jest jak piszesz ok sorry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

Polecam od siebie ogrodzenia kute z powodu wytrzymałości. Może cena nie jest aż taka niska ale za to wynagradzają jakością. Polecam poczytać ten artykuł jeśli ktoś nie jest pewny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

Odradzam zakład P.Pijenewskiego na Malej Krasce. Bardzo opóźnia sie z robotą, nie powinno to byc kowalstwo a ślusarstwo. Jedna wielu chała, brygada montujaca pod wpływem alkoholu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

W Mątwicy? Ceny jak z kosmosu za niedbałą robotę, wzory jakby kto badyli nawsadzał miedzy szczeble.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

Oprócz dobrego wykonawcy ogrodzenia duże znaczenie ma też wybór producenta. Jeśli chcemy być pewni, że ogrodzenie będzie się odpowiednio prezentować i długo wytrzyma, to musimy wybrać sprawdzone elementy. Inaczej brama nawet kilku miesiącach będzie wymagała napraw... W moim przypadku wybór padł na firmę http://postal.pl która zajmuje się produkcją elementów kutych do bram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

Ja akurat robiłem ogrodzenie w Szczecinie - u Pana Przemysława Szymańskiego. Zostawiam link do jego strony, jakby ktoś chciał przypadkiem skorzystać albo poczytać więcej na temat ogrodzeń kutych - https://kowalstwo.com.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGRODZENIE - GDZIE MOŻNA ZROBIĆ

http://domosia.pl/murki-ogrodzeniowe/ To ciekawy blog na którym bez problemu można znaleźć wszystkie niezbędne informacje do budowy nowego ogrodzenia, lub naprawy starego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org