czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry fryzjer w Łomży

Hej! Chciałabym sie wybrac do fryzjera tylko nie wiem gdzie isc. Czy mogłby mi ktos polecic dobrego fryzjera w Lomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

totalna wiocha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Bardzo polecam Panią Agnieszkę Glinojecką z salonu fryzjersko-kosmetycznego na Alei Legionów 103 A - w domku niedaleko CTO. Według mnie jest to bardzo dobra fryzjerka. Chodzę tylko do niej. Nie polecam z tego salonu innych Pań, ponieważ one się zbytnio nie znają na tym co robią...

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

fiore ja cie na łyso moge ogolić :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Salon Beaty Lemańskiej na Mickiewicza na przeciwko szkoły nr 7
Pani Beatka świetnie doradzi fryzurke i kolor włosów, super wystylizuje. Pani Dorotka i Lidka, które tam pracują również świetnie ścinają i malują. Pani Dorota robi przepiękne koki na różne uroczystości jak znalazł ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

ja polecam pana Mariana na rogu legionów i kopernika świetnie syrzyze i czesze i wspaniale goli kark

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

A ja polecam pana Mariana na Ul.Kopernika.
Ma ceny bardzo umiarkowane.

RUMCAJS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Polecam Panią Ulę Kurpiewską (teraz chyba Brzózka). Ma zakład przy hotelu Polonez

szyszunia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

:) Kiedys tez szukałam dobrego fryzjera i tez weszłam na te forum niby wszyscy zachwalali jakies fryzjerki skorzystałam z usług niby najlepszej ale teraz wiem ze to sciema heh a ludzie ktorzy tym sie sugeruja sa bardzo naiwni tak jak ja kiedys byłam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Może i niektórzy ściemniają np. wykorzystują forum do reklamy własnej lub oczerniania innych, ale są też ludzie którzy szczerze chcą doradzić jeśli ktoś prosi o radę.
Od lat korzystam z usług fryzjerów którzy obecnie pracują w zakładzie na ul. Wyszyńskiego (przesympatyczne Panie - Marta i Ania oraz Pan Adam :-)))
Miła atmosfera, staranna robota, zawsze na czasie trafne rady, bardzo indywidualne podejście do klienta.
Naprawdę polecam, i zapewniam, że nie pracuję w tym zakładzie :-) jestem tylko zadowoloną klientką :-).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

ja polecam studio oliwia na alei piłsudskiego obok alkocholi świata , fryzjerki tam sa świetne, jestem zadowoloną klientka pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Osobiście polecam Panią Agatę K. i Adama z Wyszyńskiego pomiziają po włosach i 120 w kielni mniej :))))))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Ja polecam panią Agnieszkę Glinojecką, przy ulicy Al.Legionów. Jest w tym naprawdę dobra, zawsze doskonale doradzi i wykona fryzurkę jak tylko chcesz. Mam do niej pełne zaufanie i wiem, że wiele osób tez by ją poleciło. Pozdrawiam pa

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Ja polecam p.Magdę z Mazowieckej.Bardzo dobrze maluje,doradzi i nie jest droga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

ja rowniez polecam Pania Beatke Lemańska naprawde warta polecenia

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Witam!
Całe szczęście, że nikt nie poleca MODUS-a....masakra!!!!!Tak mi polecali znajomi i zamówiłam na wesele 6 wizyt!!!!!MASAKRA, wszyscy załamani, włosy na weselu sie rozpadły, a cena?Za upięcie miało być do 80 zł( zdługich włosów)a kazali mi zapłacić 100!!!!!!!!bO ZA BARDZO MARUDZIŁAM.....a dlaczego marudziłam?-bo robią wszytsko na jedno kopyto jak upięcie to kok i tyle można u nich zrobić........tak bardzo żałuję, że tam poszłam....a był to dla mnie taki wyjątkowy dzień!!!


W Łomży powinien ktoś otworzyć salon fryzjerski na zasadach franczyzny(są wtedy regularne szkolenia dla pracowników co daje im niesamowite doświadczenie i możliwości) a nie solarium (gdzies na forum czytałam)żeby można było w tej naszej dziurze ze spokojem poddać się pod ręce fryzjera :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

TEZ POLECAM PANIA AGNIESZKę GLINOJECKą ZNA SIE NA TYM CO ROBI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Ula Brzóska:)
hotel POLONEZ!!!

Pozdrawiam,

zadowolona klientka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

A mi kiedys pan Adam spalił włosy .....to był mój wielki dramat ...i zapłaciłam za to ogromne pieniadze.niestety juz nie zaufam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Polecam salon Fryzjerski na Polnej, niedaleko Sądu Rejonowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Więcej salonów do przejrzenia i to z możliwością rejestracji na różne zabiegi beauty & hair znajdziesz przez aplikację Moment.pl Możesz ją pobrać tu https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.moment.mobile&hl=pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry fryzjer w Łomży

Wiele znanych mi pań i panów uważa że najlepszym i cenowo bardzo umiarkowanym o wiele niższym niż w Łomży jest Z. Majkrzak w Kolnie. Przez lata pracował w warszawskim Marjocie a teraz z żoną czynią podobno rewelacje z włosami pań i panów w swym zakładzie. Uzgodnić wizytę można pod tel. 86 474 01 44.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org