czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Byłabym bardzo wdzięczna gdyby któreś z Państwa poleciło kogoś kto świadczy takie usługi. Proszę o numery telefonów zaufanych firm przewożących osoby na trasie Łomża- Niemcy .
Z góry dziękuję za fatygę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Witam,wyjezdzam 12.05.2010 do Niemiec,moge zabrac 1-2 osoby do Hanoveru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

np: Expeditif - BUS tel. 503 619 634 (stałe kursy do Niemiec)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Dariusz i Pawel SZablowscy tych panow polecam jezdza w kazda sobote naprawde szybko i bezpiecznie korzystam z ich uslug juz dwa lata tel 862176215 domowy kom 608611628 608778 708 naprawde tania i profesjonalna firma pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Od lipca będzie stałe połączenie dwa razy w tygodniu z domu pod dom , Nowy komfortowy bus do niemiec i belgii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

www.lomzyniak.p polecam jesli masz grupe zorganizowanal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

sprawdz samolot może sie okazadz tańszy i szybszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Autor: Karp30 Co ty wiesz o zyciu jak ty z reklamowek chleba szukasz ,ogarnij sie czlowieku i wez sie do pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Odświeżam temat, bo niedługo jadę do Holandii i zastanawiam się z kim najlepiej się zabrać. Mogą coś państwo zaproponować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

A ja tylko i wyłącznie korzystam z firmy przewozowej Angelika. Jestem na prawdę zadowolony. Jeżeli ktoś chciał by spróbować to zapraszam na ich stronę http://www.przewozy-angelika.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

A ja polecam podróż z EBUS24 :) Tanio, szybko, wygodnie, przesympatyczny kierowca.

www.ebus24.pl

Eve

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Witam.
Zarówno na trasie Holandia jak i Niemcy mogę polecić transport firmy https://gtvbus.pl/ najnowsze busy, niskie ceny i kierowcy z długoletnim doświadczeniem. Co ważne możesz wcześniej sobie zarezerwować bilet i nie musisz się martwić że kierowca cię nie weźmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Na pewno odradzam busa Przemek z lubelskiego: niesolidni, niepunktualni, nieuczciwi, a z takim chamstwem i wulgarnością ze strony kierowcy i szefa, nie spotkałam się nigdy. Omijać szerokim łukiem.

inka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Można też sprawdzić http://twojeprzewozy.pl/ wykonują przewozy osób z Polski do Niemiec i z powrotem:) Co prawda działają na terenie tylko kilku południowych województw ale zdaje się, że rozszerzają ofertę. Warto sprawdzić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Pracuję w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Średnio dwa razy w miesiącu korzystam z busów na trasie Chorzów- Hannover. Po wielu niemiłych przygodach z przewoźnikami na tej trasie trafiłam na firmę Piątka Bus. Jako jedyni oferują tak wysoki komfort podróży w połączeniu z niewygórowana ceną (w dodatku co 6-ty przejazd jest gratis). Podróżowanie busem przestało mi się już kojarzyć ze zmęczeniem, ściskiem i niebezpiecznymi sytuacjami na trasie. Akurat kierowcy Piątki cenią sobie bezpieczeństwo pasażerów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Nie korzystałem jeszcze z tej firmy, a wybieram się niebawem do Drezna. Dzięki za namiary :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Osobiście mogę polecić usługi firmy West Service -> http://busydoniemiec.pl/. Przyjemna i dość tania podróż. Kierowca przyjeżdża na miejsce o ustalonej godzinie i zawozi na podany adres. Szczerze polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Polecam Usługi Handlowo-Transportowe:AUTO RANS przewozy Niemcy,Belgia,Holandia.Polska tel.606859747,500222462,Niemcy:+49/157 71668 282.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BUSY PRZEWOZNICY NIEMCY

Jakie busy do Anglii możecie mi polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org