piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Reklamacje Euro AGD RTV Veneda

Forumowicze, potrzebuję porady.
Znajdzie się tutaj osoba, która składała reklamację na sprzęt w sklepie Euro AGD RTV w Venedzie? Swoją złożyłam z końcem lipca, cały czas czekam, mija trzeci tydzień a na stronie internetowej informacja, że sprzęt jest serwisowany. Zastanawiam się jak może to długo jeszcze potrwać, gdyż jest to mała pierdoła, że się tak wyrażę i zaczynam żałować, że nie naprawiłam tego na własną rękę. Czy ktoś z was zgłaszał reklamację? Jak długo czekaliście na odbiór sprzętu? Może jestem przewrażliwiona ale jakoś nie podoba mi się fakt, że jeszcze w piątek mój sprzęt (po dwóch tygodniach) leżał w magazynie. Przynajmniej na to wskazywał status reklamacji. Jestem delikatnie wkurzona bo to nie lodówka czy telewizor z dużą usterką.Jaki czas ma sklep na zwrot towaru reklamowanego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklamacje Euro AGD RTV Veneda

Ja zrobiłem dokładnie odwrotnie. Serwis zewnętrzny wydał na piśmie decyzję o wymianie bądź zwrocie gotówki.
Reakcja kierownika sklepu była taka: Jak pan dopłaci to dostanie sprzęt o takich samych parametrach... Świadczy to o nie wiedzy bądź cwaniactwie. Patrząc na osobę realizującą reklamacje to obstawiam to drugie. Sprawę załatwił telefon do centrali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklamacje Euro AGD RTV Veneda

Rozumiem tylko u mnie to była mała usterka wiec przy cenę sprzętu raczej nie wchodzi w rachubę zwrot gotówki. Denerwuje mnie tylko tak długa reklamacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklamacje Euro AGD RTV Veneda

Reklamowalem mysz optyczna i zestaw głośnomówiący, po dwóch dniach zaproszenie do sklepu i wymiana sprzętu lub zwrot gotówki. Jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklamacje Euro AGD RTV Veneda

Cierpliwie czekaj 30 dni a jeżeli nic nie zrobią twoja reklamacja jest zasada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklamacje Euro AGD RTV Veneda

Polecam rzecznika praw konsumenta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklamacje Euro AGD RTV Veneda

Poczekam jeszcze tydzień, czytałam niepochlebne opinie na temat reklamacji w sieci tego sklepu i to mnie trochę zmartwiło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklamacje Euro AGD RTV Veneda

Według przepisów mają 14 dni na poinformowanie konsumenta co z reklamacją, brak jakichkolwiek informacji po tym czasie jest równoznaczne z pozytywnym rozpatrzeniem reklamacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklamacje Euro AGD RTV Veneda

Kiedyś oddałem tam do naprawy smartfona na gwarancji. Wszystko się odbyło dość sprawnie, około 2 tygodni. Może zamiast cierpliwie czekać, że ktoś Cię uprzejmie powiadomi, to sama zapytaj w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklamacje Euro AGD RTV Veneda

U mnie bez problemów się odbyło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org