środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stylowy ksiądz

Służy u nas w kościele ksiądz który moim zdaniem przesadza ze swoim wizerunkiem .Na ołtarzu wyglada jak ksiądz ale kiedy go widzę jadącego wypasionym harleyem w stylowych skórach i nieraz o trzeciej w nocy to z chęcią zadałabym mu pytanie kim ksiądz jest ?A może ów ksiądz przypadkiem to czyta to niechby nam z łaskiswojej odpowie czy taki wizerunek księdza przystoi słudze bożemu?////////////////czy ładnie jest zklłucać ciszę nocną ludziom?I przede wszystkim ile jeszcze będzie ofiar duchowości charyzmatycznej.Pytań mamwięcej ale to potem.Te\" żniwa\" ktore dzieja w kościele na oczach dgłupialych ludzi to największa przemoc o jakiej słyszałam i tak jak powiedziałam będe OSTRZEGAC!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Ksiądz jest normalnym człowiekiem jak my wszyscy i ma prawo jeździć motorem co do pory o jakiej jeździ to weź komórkę i zadzwoń na policje.
Zakłócanie ciszy jest wykroczeniem i za to jest mandacik z tego co się orientuje.
Co do samego księdza lepiej niech jeździ na swoim motorku niż molestuje ministrantów w zakrystii.
Co do samych motorów to jeżdżą po całej Łomży i urządzają wycia i stwarzają niebezpieczeństwo. Jeżdżą o każdej porze nikt z was nie bierze komórki i dzwoni na policje.
Ale na księdza napierdalać na forum to jesteście pierwsi.
Jak jesteś taka odważna to powiedz mu to w oczy temu księdzu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

hahah jak widać średniowieczny obraz księdza w naszej zakompleksionej Łomży jeszcze dość długo będzie pokutował. Wolę takiego księdza ważne tylko aby był nim z powołania i miał serce do ludzi i kochał ich a reszta to tylko dodatek oprawa bez znaczenia.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

jak cie boli ksiadz to idz do muzulmanow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Już po trzeciej, to może ksiądz coś odpiszę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

jak wyżej napisane to normaly człowiek który może pić jeżdzić po pijaku brać kasę na lewo gwałcić dzieci itp macie przykład pana Rydzyka on nawet nie jest księdzem a jest ...zrobił sektę ociemniałych ludzi i żyje se biznesmen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Chcieliby księdza rozgrzeszać, a co to ma wspólnego z poslugą, każdy będzie odpowiadał tylko za swoje...sukcesy i porażki, ksiądz za swoje ty za swoje, więc trzeba w lustro spojrzeć....a nie ploty słać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

: walteralf------- STARA DEWOTO O 3 W NOCY TO SIE SPI NIE PO OKNACH LATA .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Paplik,gdzie jestes,spisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

łotr nqpisał żeby miał serce do ludzi i kochał ich bezgranicznie i tu jest problem.Kiedy przychodzil do mnie na kolędę parę lat pod rząd kiedy u wszystkich sąsiadów byl kto inny ksiądz a u mnie zjawial się on bylo to dla mnie dziwne ale uważałam że to przyjaciel, niestety pomyliłam się,Poszłam do wspólnoty którą prowadzi przyjęli mnie z otwartymi ramionami pożniej kiedy zostalam skrzywdzona zaczęli mówić o mnie rzecz nie pokrywające się z prawdą . Tak też mowili o kobiecie ktora chodziła przedemną. Wiec kim są?Niektórzy ludzie z otoczenia tego księdza mówili mi że jest ich dwa miliony i za mala jestem żeby z nimi walczyć . Więc o czym mowili?Kiedy zapytałam go dlaczego wprowadzil mnie w tak niebezpieczne sprawy duchowe powiedzał że mu na to pozwoliłam .Ale kiedy poprosilam żeby powtórzył to przy ludziach powiedział że że jakoby nic takiego nie powiedział.A przyjaciółce zagwarantował że dam radę. A ja tylko chciałam spokojnie !żyć !.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Taka prawda ale młodzi księża za bardzo skupiają się na swoim wyglądzie. Teraz to mało księży z powołania. Niestety serca dla ludzi są zamknięte i liczą się dla nich tylko osoby wpływowe oraz bogaci, reszta to chołota. Mają świecić przykładem, nie tylko moralnym ale pokazywać dobro i miłość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Ktoś napisal trzeba spojrzeć w lustro anie ploty siać to nie ploty to moje spie.....lone życie,a podobno miało być tak pięknie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Ktoś napisał że o 3 w nocy trzeba spać a nie latać po oknach. No właśnie spałam a motor mnie obudził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

dog bardzo trafnie to ująłeś, ale to tylko wierzchołek góry lodowej .Robią tak okrutne rzeczy że nawet ich koledzy po fachu , ktorzy oddali swe serce Bogu potrafią stanąć przeciw nim!.Kościol jest podzielony , ale nie mowi się o tym glośno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Już niejednej osobie zniszczyli życie a ile ludzi jest przez nich skrzywdzonych. Boga się ne boją ale na nich też przyjdzie kara wcześniej lub później. Czasami zastanawiam się czy niektórzy księża w ogóle są wierzący bo ich postępowanie świadczy zupełnie innego. Na miano księdza trzeba zasłużyć a nie iść dla wygodnego życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Niestety Ci kapłani z sercem i miłością boją się odezwać i przeciwstawić ,komu? no właśnie biskupowi bo zaraz wyślę gdzieś na wiochę a tam życie ciężkie, więc siedzą cicho. Nie powinno tak być!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Powiem Ci tak, podziwiam ich że kary bożej się nie boją!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Jeżeli do końca nie wierzą, to się nie boją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Powiem inaczej im mniej wierzą tym więcej się nie boją!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Ci którzy krzywdza mają świadomość że Bog isnieje i są wierzący ale niestety nie boją się tej kary , Mimo wszystko życzę im wszystkim żeby się nawrócili poki mają czas poki żyją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Mam wrażenie że świadomie skazują się na potępienie a u Boga świadomość postepowania to podstawa do oceny i sadu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Sprawa pewnego kapłana który był gwiazdą zjezdzały się do niego tysiące osób uzdrawiał , ale jak się okazało byli też ludzie pokrzywdzeni i biskup zawisil go w czynnościach.A wiec jak widzisz można? można .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Bo może nie dzielił się z wpływami ...Hehe ale niestety do niektórych jest niekonsekwentny, bo ich chroni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

To nie chodzi o wplywy to chodzi o podział kościoła. wczoraj na mszy padły slowa nie bójcie się tych którzy krzywdzą wasze cialo , bojcie się tych ktorzy skrzywdzić moga waszą duszę. To byly slowz Jezusa podobne powiedzaiał do sw siostry Faustyny ...........................................księża mają moc w ratowaniu i niszczeniu dusz i nie wiadomo na kogo trafisz.To jest największa broń jaką można dać człowiekowi!Powiem teraz jak tak zwany moher za nich naprawdę trzeba się modlić a oni sami o to proszą, Wielką sztuką jest im wybaczać i oni o tym wiedzą.Ale tak niestety trzeba!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Sam tytuł wątku przykuł moją uwag- księdza nie od dziś wiadomo, że są różni. Niestety duża większość uważa się za bogów i w związku z tym wydaje im się, że mają prawo ingerować w życie obcych ludzi. Znam dużo księży, którzy prowadzą podwójne życie. Z jednej strony są kapłanami, a z 2 osobami, które mają mnóstwo słabości - wliczając w to uzależnienia od alkoholu, narkotyków, seksu i inne. Ja już dawno straciłam wiarę w Kościół, bo dla mnie to instytucja, a prawdziwą religia to Biblia i postępowanie w zgodzie z jej wytycznymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Cześć Wateralf spytaj byłego księdza który mieszka w Kisielnicy po co mu takie
wielkie okrągłe wyrko czterech chłopów wnosiło ..i żaluzje od środka i na zewnątrz ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Tak zniszczyli moją koleżankę, która kiedyś pracowała w łomżyńskich katolickich mediach, ten ksiądz dyrektor zwalnia kogo chce, jak ktoś się mu nie podoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

guwwwn noooo burze walic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Panie Boże syrzeż mnie od sąsiadów co siedzą w oknie do 3 nad ranem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

*strzeż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

hahahahahah ,,


dawac wypociny internetowe pisac komenty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

dog jeśli możesz powiedz mi coś wiecej , co znaczy że zniszczyli twoją koleżankę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Wiesz czuję że opatrzność boża nade mną czuwa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Przejezyczylo mi się tzn. skrzywdził zwalniajac z pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

a jak dlugo pracowała i powód zwolnienia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Proponowałbym nie szafować wersetami dla swoich potrzeb, i nie zmieniać ich sensu.\"Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w bezpowrotnym unicestwieniu.\" Jak pogonili ze wspólnoty bo się za księdzem ganiało to teraz trzeba pokutować, a nie jeszcze bardziej najeżdżać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

1!!!11Myślę ze dobrze wiesz oczym mówisz i być może jesteś z tej właśnie wspolnoty . skąd takie opinie ze ganiałam za księdzem? A powiedz czyimjestes pomocnikiem i skąd takie opiniee że ganiałam za ksiedzem? Pamiętaj to że jestem za mała żeby walczyć to nie znaczy że prawda nie wyjdzie na jaw . Wielu chcąc nie chcąc sprzedało się . PrzyjdZie dzień kiedy powiem wszystko i więcej się nie będę BAC i ludzie dowiedzą o wszystkim . Piłka jest krotka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Wszyscy ci którzy pomagali w unicestwieniu czlowieka będą nazwani po imieniu i oni wiedzą otym jaką prawdę kryje moje życie zniszczone i oplute przez tych ktorzy nazywali moimi braćmi i sistrami. Jeżeli dacie mi powód będę mówić!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Jak Michael Jackson którego niestety już nie ma.Był dobrym człowiekiem tylko jego wrogowie nie mogli znieść tego . Chcieli go zniszczxyć i zrobili to nawet po śmierci nie dają mu spokoju. Ja na szczęście jeszcze żyję i forumowiecze żyjący dzięku Bogu lajtowo niechwiedzą przyjdzie dzień kiedy się dowiedzą prawdy , Prawda pomocniku?Obejrzyjcie film i\\Imię Róży ato wierzchołek gory lodowej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Waterfall, a po co czekać idź i powiedz heh, chcesz żeby się przedawniło? Piłka jest krótka? Ja myślę że sama nie wierzysz w to co piszesz i tym się ośmieszasz. \"Dacie mi powód będę mówić\", samo to że ktoś skrzywdził jak twierdzisz jest powodem do mówienia. Gdybyś nie czuła się winna to byś powiedziała może boisz się prawdy z tej drugiej strony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Ja tylko Boga mogę się bać, ludzi już przestałam chociaż byl czas że zdarzały mi się dziwne sytuacje wyśmiewania, poniżania i zastraszania ale jako że co nas nie zabije to wzmocni przestalo mi toi przeszkadzać . I nic tu się nie ma prawa przedawnić . Nie wiem, o jakim ośmieszaniu mówisz . To co się stalo jest tak koronkową robotą że trudno jest to udowodnić ale można przy odrobinie szczęścia . Nawet to co mowią że jestem za mala żeby walczyć to już powod domówienia, Narazie zdecydowałam obserwować to wszystko co dzieje się w kościele, Prawda jest jedna zostałam wciągnięta w coś czego nie chcialam i oszukana.Może trochę mojej winy jest że bylam az tak glupia i naiwna.I powiadam raz jeszcze tu NIC SIE NIE PRZEDAWNI.Gdybym opisala całą prawde o mojej krzywdzie nie uwierzylibyści że to się zdarzylo . Duchowe sprawy to takie czary mary ale mogą skończyć się dramatem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

do c2 h5oh witaj ale powiem Ci tak nie obchodzą mnie rozmiary łożek jakie księża posiadają ani czy są rozgrzane ani ich rolety obchodzi mnie to żeby w kościele robili co do nich nałeży żeby dobro nazywali dobrem a zlo zlem.Charyzmaty niech zostawią laskawie sobie. pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

W Łomży mamy \"kilka\" parafii w każdej działają odnowy w Duchu Św. dziwi mnie, że tylko ty jedną masz takie przejścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Jak powiedział Papierz Franciszek :\"Boli mnie gdy ksiądz albo zakonnica jeździ drogim samochodem\" Więc jak ksiądz jeździ wypasionym harleyem to jest to samo czyli nie fer!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Niech by sobie i latał prywatnym samolotem mnie to by nie obchodziło ,tylko niech by miał empatię do ludzi i litość . ajeśli chodzi o odnowy znam trzy miejsca i mam zamiar je odwiedzić by właśnie zobaczyć jak to tam się odbywa.Mam nadzieję ze chociaż jednej osobie uratuję przysłowiowy tylek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

,,,,GOSKA jestes niedobra,,....tworzysz zło...nie wiadomo na jakiej podstawie,,,teraz jestem pewna,,,gdzie twoja przyjazn......choroba umyslowa,,,wkladasz kabaretki,,,i z flaszka do ksiedza,,,,,bo co,,,,bo uznal ,,z emusisz sie leczyc z alkoholizmu,,???....dlaczego to robiszz.....wybrallas alkohol,...a on ludziom pomaga,,,ty wybralas uzywki i tyle,,,i jeszcze mi szkodzisz teraz to wiem dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Też cię lubię!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Nigdy nie byłam w kabaretkach u ksi,edza a tym bardziej z flaszką .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Gdybyż wiedziala jak pomaga to umrla byś z wrażenia a twój Piotr kopnąłby cię w tyłek ,POZDRAWIAM WAS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

,,,,....to twoja sprawka,,,,,,wiemy.......nigdy nie zyczylas nam szczescia ,,,,,,,,,,,nawet nie zadzownisz,,,,,,,wiedzac,,ze darmo rozmowy.....zawsze pytalas tylko .....kto ile wypil,,,,,,nie wierzysz w przyjazn......chodz sobie dalej za ksiedzem nago.......i pij .....zobaczymy,,,,my ci powiedizleslimy,,,idz sie lecz,,,,,,,i nie tylko my,,,w.lasna mama i cala rodzina,,,,niech alkohol rzadzi twoim zyciem...nic zlego ci moj Piotr nie zrobil,,.,,,kochamy sie aty sobie odpieradaaj zycie na forum w we wsi lomza olle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

..ale my sobie damy rade,,,,,i ja wierze....a twpja wiara jest juz oparta tylko na msciwosci i koltunskiej zawisci i jeszcze udajesz proroka,,,,,,,,na forumm beznadzieja ech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Jakie\"pikne\" publiczne pranie brudów, oj coś mi się wydaje że kiedyś przyjaciółki a dziś? Nie lepiej w cztery oczy sobie pewne kwestie wyjaśnić?

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

nie bedzie juz 4rech oczu..niech zostanie tutaj nie uczciwie warcholstwo ..oraz woo doo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Posługujesz się słownictwem twojej wspaniałej mamy ale jad niestety saczy ci się z ust. Az przykro się czyta. Teraz wiem jak straciłaś wszystkich!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

nie ,,mam milosc a ty jestes sama ze swoim nalogiem i zemsta na ksiedzu...wydalo sie po latach ale o tym juz nie an forum,,,,i dajmy sobie juz na luz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Jestes piękną kobietą i masz piękną duszę ale niestety cos ją zatruwa.Zle mnie oceniasz .Zawsze zyczyłam i życzę ci kochana dobrze. Słowa to tylko słowa czyny są najważniejsze.Mam nadzeję że odnalazłaś swoje szczęście!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

,,nie zatruwa...on daje życie,,,,i nie ocenia....jest milosc....wszytskiego dobrego.,,moze kiedyś,,pozdrawiamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Ja *******ę, takie dyskusje to przez telefon albo osobiście, a nie na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stylowy ksiądz

Gocha, a czemu ten ksiądz-stylowy?
To może od styliska siekiery lub kilofa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org