czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Charytatywna zrzutka dla dzieciaków ! #razemtworzymyŁKS

Witam,




Naszym projektem jest tzw. crowdfunding (forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczność) , czyli przez nas, mieszkańców miasta, kibiców oraz innych darczyńców. Celem będą pomoce naukowe i dydaktyczne oraz artykuły szkolne dla dzieci z Łomżyńskich podstawówek, które pomogą im rozpocząć naukę 1 września z uśmiechem na twarzy. Na jego realizację wyznaczamy kwotę 3 tysięcy złotych, a czas trwania zbiórki do końca lipca. Dzięki platformie specjalnie do tego przeznaczonej możemy legalnie przeprowadzić taką zbiórkę. Dla osób wpłacających[color=red] kwotę min. 100 zł[/color] zostanie wygenerowany jeden los(w wiadomości prywatnej do organizatora zbiórki trzeba podać Nick/imię nazwisko oraz kontakt do osoby wpłacającej), który będzie brał udział w losowaniu UNIKATOWYCH GADŻETÓW KIBICOWSKICH w kwocie [color=red]250 zł[/color] wyprodukowanych specjalnie na ten projekt. Oczywiście wygrywa tylko jedna osoba, a każda \"stówka\" to kolejny los i zwiększenie szansy na wygraną. Cel jest oczywiście charytatywny, także zachęcamy KAŻDEGO do udziału i promowania zbiórki. 5 czy 10 zł to nie majątek, a przelew trwa dosłownie 2 minuty

Wszystkie informacje dotyczące wpłat znajdziecie pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/23fshm












Jak wygląda forma wpłat na platformie:



INFORMACJA DLA OSÓB KTÓRE NIE CHCĄ WPŁACAĆ DODATKOWYCH PIENIĘDZY NA DZIAŁALNOŚĆ PLATFORMY ZRZUTKA.PL




ZAPRASZAMY !
https://zrzutka.pl/23fshm

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Charytatywna zrzutka dla dzieciaków ! #razemtworzymyŁKS

ja sie nabrac nie dam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Charytatywna zrzutka dla dzieciaków ! #razemtworzymyŁKS

Wyjaśnij mi proszę gdzie i z czym możesz sie nabrać ?

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Charytatywna zrzutka dla dzieciaków ! #razemtworzymyŁKS

ale moje pieniadze leza w mojej kieszeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Charytatywna zrzutka dla dzieciaków ! #razemtworzymyŁKS

Do roboty nieroby a nie uczyć młodzieży kombinacyj i dziadowania. A składki do jełkaesu kto płaci?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Charytatywna zrzutka dla dzieciaków ! #razemtworzymyŁKS

to sa tak zwane ***** leniwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Charytatywna zrzutka dla dzieciaków ! #razemtworzymyŁKS

kuuurwy ***** do poprzedniego postu, jestyem wolnym czlekiem i bede pisal co chce


kuuuurrrwywywywywywyw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Charytatywna zrzutka dla dzieciaków ! #razemtworzymyŁKS

Widzę, że niektórych bardzo mocno ponosi :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org