czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Grube pupy

Przyszły w końcu ciepłe dni i kurtki poszły do szafy a nadszedł czas na lekkie ubrania a co z tym się wiąże widać idealnie jaką kto ma figurę. Dziewczyny co wy ze sobą robicie, DLACZEGO macie takie grube tyłki, oczywiście nie wszystkie ale jest grubasów co raz więcej, wstyd, Polki słynęły zawsze ze swoich pięknych szczupłych figur. PRZESTAŃCIE SIĘ OBŻERAĆ, niektóre są jak słonice z wielkimi dupami i jeszcze na te balerony kładą obcisłe spodnie myśląc że pięknie wyglądają. Idzie taki hipopotam i żre garściami np. chipsy nie myśląc o grubych nogach i dupach jak kosz a aby trochę było ciepła to dyszy takie monstrum jak lokomotywa bo to taki ciężar. Szkoda słów.

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Otyłość ,a raczej jak to napisałeś \" GRUBE PUPY \" nie zawsze wiąrzą sie z \" obżarstwem \" może to być spowodowane chorobą także głupie spostrzeżenia zachowaj dla siebie i zamiast kogoś krytykować spójrz na siebie i zajmij sie swoim życiem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

@wisienka75 nie zawsze, ale w większości przypadków to właśnie obżarstwo jest powodem...
Bo na pewno nie na odwrót.
Także DLACZEGO ma tu dużo racji i wszelkie prawa do swojej opinii (błędnie odbieranej przez Ciebie jako krytykę) ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy


a kogo interesuje opinia kolesia o grubych dupach i o tym czy mu się one podobają czy nie podobają .... z kontekstu wypowiedzi tego konesera można wyciągnąc prosty wniosek, że nie ma on swojej .... dziewczyny żadnej ... i lata z wywieszonymy ozorem po mieście i dupy mierzy wzrokiem ...

kobieta powinna mieć tyłek, żeby na imprezie się nie pomylić i od tyłu nie zaatakować kolegi ....

chociaż w pozycji od tyłu ważne jest tylko żeby być z tyłu !!!
reszta niech będzie milczeniem ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

No to wrzućcie krytykowcy swoje foty skoro każdy taki idealny.

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

tomek24042004 jestes genialny :D :D

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

DLACZEGO- ja Ci powiem... Bo modne są teraz duże pupy. Rozmiar 38 wzwyż a zwłaszcza wzwyż bo 38 to jeszcze mały. Kim Kardashian na topie i te sprawy... :) no i kobiety podążają za modą jak zwykle wiec skąd to zdziwienie? :)

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Podobno WSZĘDZIE! Tak czy siak w \"internetach\" ciągle o tym,że jak pupa to \"większa\". Nawet jak kobieta jest \"fit\" to dobrze, żeby miała \"brazylijskie\" pośladki :)

Ale wam panowie to ciężko dogodzić jak widać :)

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Ach Mężczyźni,
tacy idealni, zgrabni, z kaloryferem na brzuchu...
Wiele otyłych osób to faktycznie - złe odżywianie, mało ruchu itp.
Jednak nie każdy ma tak, że tyje tylko i wyłącznie przez dużą ilość jedzenia czy niską aktywność fizyczną.
Facetom jest łatwo mówić, komentować wygląd.
Ale... Wiele kobiet ma problemy zdrowotne i jest bardzo ciężko walczyć o piękną sylwetkę. Znam wiele takich przypadków.
Ja jestem tego przykładem, żeby wyglądać dobrze muszę dużo ćwiczyć, mieć specjalną dietę od lekarza- bardzo ciężką podkreślam, dużo leków itp.
Gdy tylko trochę sobie pozwolę - na większą ilość owoców lub makaron czy chleb - to od razu tyję i to w zastraszającym tempie (nie mówię tutaj o słodyczach czy wspomnianych wyżej chipsach bo to dla mnie nie istnieje od 3 lat).
Nie każdemu piękna sylwetka przychodzi z łatwością, dlatego nie oceniajmy innych tak łatwo.

Pozdrawiam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

chilipepper05 to fakt, że panowie też czesto o swoje tyłeczki nie dbają... i te mięśnie piwne.... :)

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Kochanego ciała nigdy za wiele :)

--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
https://facebook.com/PrzegrywanieKasetVideoVHSnaDVDLomza/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

No wiesz, są różne zboczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

bo to od spermovitu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy


Pupa jak u Kardashian jak najbardziej się zgodzę, miło popatrzeć.

Ale naszym Łomżyńskim i nie tylko brakuje albo kilkunastu (jak nie kilkudziesięciu) miesięcy ćwiczeń na pośladki i całą resztę, albo paru zabiegów u chirurga żeby tak wyglądać jak Kim.

Karo234 popieram, im większe i bardziej obwisłe tym lepsze! BUHAHAHA
Więcej tłuszczu i celulitu, to mężczyźni kochają!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

co racja to racja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

A ty co chcesz sobie liczbę postów nabić? Czyżby zguba(ulubieniec speech-a) się znalazła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

\"DLACZEGO\" czy Ty w ogóle wiesz co to jest baleron?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Właśnie o nim pomyślałam, bo patrzKomuUfasz nabija sobie liczbę postów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Właśnie o nim pomyślałam, bo patrzKomuUfasz nabija sobie liczbę postów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Wyłącz redtube .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Speech ty dzielisz ludzi na tych z prawa i lewa to już wiem od dawna( ja na dobrych i złych). Chociaż Korwina również \" nie lubię\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

pawbat3 zadałeś debili styczne pytanie, pytanie retoryczne. Dziewczyny żryjcie więcej będziecie \"śliczne\".
http://i4.dobramama.pl/3eec49c37b5543d07433aa74d37cd026/image.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy



____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Każdy człowiek jest piękny jeśli ma dobro w sercu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Dziewczyny , które z natury lub z powodu choroby są puszyste, przepraszam za swoje słowa które nie były do was kierowane. WIELKIE przepraszam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

PODZIELAM TWOJE ZDANIE.jA TEŻ NIE LUBIĘ GRUBYCH PUP,A JAK SIĘ UBIERZE TO POŻAL SIĘ BOŻE,NIE OGLĄDA SIĘ DO TYŁU W LUSTERKU.Tak to obleśnie wygląda.Moda nie każdemu pasuje,więc grube dziewczyny nie zakładajcie leginsów bo widok na ulicy jest żałosny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

A BIGI 2004 to nie sęśnie się wypowiada na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Nie przyjmujcie się dziewczyny, zobaczcie http://blog.modneduzerozmiary.pl/ ta blogerka ma kilka zbędnych kilogramów ale jak świetnie sobie radzi z ich zamaskowaniem i wygląda świeżo i seksownie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Dawno się tak nie ubawiłem :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

zdecydowałam się na diete cateringowa, bo koniecznie muszę cos zrobic ze swoimi zlymi nawykami zywieniowymi. od miesiecy borykam sie z zaparciami, czesto biore dicopeg 10g, ktory pomaga na jakis czas, ale potem wszystko wraca przez moje zle odzywianie sie. problem z tym, ze taki catering drogi strasznie jest, musialabym znalezc czas by w domu przygotowywac zdrowe posilki.wiec póki co jestem w klubie grubych pup ale mam nadzieje ze juz niedługo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Brawo za odwagę i samokrytykę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grube pupy

Aneks katering dietetyczny to nie rozwiązanie dla osoby z dużą nadwagą czy otylej. Do tego potrzeba dietetyka z rozpisana dieta. Jest zbilansowana i odpowiada potrzebom konkretnej osoby. Sama jestem na takiej diecie. 5,5 kg w cztery tygodnie. Owszem dwa pierwsze tygodnie były ciężkie pod względem organizacji czasu, gotowania itp. Organizm da się wycwiczyc we wszystkim. Teraz znam przepisy, idzie mi dużo szybciej i sprawniej. Dużo posiłków razem ze mną je moja rodzina. Często jednak gotuje dwa obiady a mam dwoje małych dzieci i daje rade. To ciężka praca ale można to wycwiczyc i zorganizować. Da się. Poza tym dietetyk czuwa więc muszę się ogarniać bo wstyd żeby dorosła baba podjęła się wyzwania a się obzerala i nie miala samodyscypliny w jedzeniu. Moje nawyki i przyzwyczajenia się już zmieniają. Nie ciągnie mnie tak jak kiedyś do lodówki no oprócz \"tych\" dni. :-) jeżeli chcesz spróbować zostaw coś po sobie. Dam namiary na super osobę i podam cenę. Nie będę pisała publicznie bo zaraz będzie hejt, że kogoś reklamuje. Chociaż szczerze powinnam bo ta pani pomogła już dwóm bliskim mi osobom. Nadmienie tylko, że posiłki mi bardzo smakują, są smaczne i jem wszystko prócz słodyczy i takich rzeczy jak majonezy i żywność mocno przetworzona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org