piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziś w TVN Turbo powiedzieli....


że BeMka to inaczej Bolid Młodzieży Wiejskiej. Nosiłem się z zamiarem kupna ale po tej wypowiedzi mam spore wątpliwości. Wiem, że BeMka na wsi polskiej jest bardzo ale to bardzo popularna ale, żeby aż tak to nazwać to mnie zdumiewa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś w TVN Turbo powiedzieli....

zbyt mocno bierzesz do siebie słowa z TV. a jak by w TVN Meteo by powiedzieli że jutro będzie padać to jutro będziesz w gumkach chodził??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś w TVN Turbo powiedzieli....


No właśnie, wiesz co?!, ty to masz rację, przecież od dawna wiadomo, ze ta stacja wyprała mózgi dużej części Polaków. Dlatego dziadostwa nie oglądam, ja tylko na chwile tam zajrzałem a tu taka bomba. A o tych beemkach to mówił ten siwy taki chudy co z tym drugim i z Nikiciukiem testują samochody w programie u tego Prokopa. Ja tylko telewizję publiczną oglądam bo tam prawdę mówią.

Czekam kiedy się wezmą za tych dziadów od dzikiej reprywatyzacji stolicy. Tyle kamienic ukradli, złodzieje jedne!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś w TVN Turbo powiedzieli....

masz do wyboru jeszcze WIEŚWAGENA np. dwudziestoletniego paska albo golfa :)
... a i koniecznie zamontuj dodatkowe nagłośnienie w furze , coby wszyscy w parafii podziwiali disco polo samochodowy lans :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś w TVN Turbo powiedzieli....


Re speech zakompleksiony jesteś i tyle. Nie mam zwyczaju mowić na samochód fura i słuchać muzyki w aucie ponieważ uprawiam kolarstwo i jeżdzę polskim samochodem oraz kupuję w polskim sklepie osiedlowym lub w Stokrotce. A słucham Slipknot, Antrax, Megadeth, Opeth, nawet o czymś takim nie słuszałeś więc spryszczaj na drzewo z tym polo disko czy jakoś tam nawet poprawnie napisać nie potrafię w przeciwieństwie do ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś w TVN Turbo powiedzieli....

oby jak najprędzej wprowadzili wysoki podatek od starego złomu na kółkach i wtedy nie będzie problemu z małolatami w starych autach którzy jeżdzić nie potrafią.
Kiedyś kto nie miał kasy to autobusem śmigał, a dziś każdy debil byle złomem na kółkach jedzie byle jak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś w TVN Turbo powiedzieli....


Ja mam kasę i autobusem do stolicy śmigam a nie jakąś \"furą\" ja to lewak napisał niejaki speech, piszę lewak ponieważ ma specyficzny sposób kąsania jak KODziarski element (patrz wyżej).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś w TVN Turbo powiedzieli....

ciulu, pisałeś, że jeździsz \" jeżdzę polskim samochodem \" - haha Polonezem :)

... bogacz do W-Wy śmiga autobusem :)))))
a co Polonez nie da już rady dojechać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org