czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niesamowicie oszczędni krajanie!!!


Już dawno doszedłem do takiego wniosku, że jesteście niesamowicie oszczędni. Jak jest \"noc muzeów\" to walicie do nich z całymi rodzinami. A jak jest zwykły lub świąteczny dzień kiedy trzeba zapłacić marne 10 zł za wejściówkę to was tam nie widać, a nie łaska kupić bilecik i tak wspomóc tak samemu od serca placówkę muzealną np. takie Muzeum Przyrody w Drozdowie lub inne w okolicy. Na szczęście są jeszcze tacy ludzie, którzy nie czekają cały rok po to tylko żeby wejść za darmochę do placówki kultury.
To samo dotyczy kina po co mam tam iść i płacić jak mogę na jakimś badziewiastych sprzęcie ( według was jak wy to mówicie to full wypas, śmiechu warte, full wypas to jest ale w waszym łomżyńskim kinie) obejrzeć \"pirata\" w domu za darmo.
Prawda, skąd my to znamy. Na szczęście są jeszcze tacy ludzie, którzy kupią bilet do muzeum, do kina, nakarmią bezdomne zwierzątko, wezmą kotka lub pieska ze schroniska lub przekażą datek na schronisko dla zwierząt!!!
Trudno możecie mnie kochać lub nie ale takie wartości wyniosłem z domu rodzinnego i je szanuję. Zawsze wierny Tobie Ojczyzno!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesamowicie oszczędni krajanie!!!

katograjdół !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesamowicie oszczędni krajanie!!!

polska b co zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesamowicie oszczędni krajanie!!!

No nie marudz. Wiekszosc z nas caly rok na ten wieczor czekala :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesamowicie oszczędni krajanie!!!

Podbijam wątek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesamowicie oszczędni krajanie!!!

dziadu, sam pisałeś, że jeździsz \" jeżdzę polskim samochodem \" - haha Polonezem :)

i że masz kasę a do Warszawy jeździsz autobusem :))

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=764346&t=764346

haha

bogacz i koneser sztuki , a sam pewnie dvpę szkłem podciera :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niesamowicie oszczędni krajanie!!!

Bzdury gadasz ja filmy na golaska lubię oglądać i co mam isć do kina? pewnie byś chciał zboczku jeden!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org