czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przedłużanie włosów

Witam mam pytanko, szykuje sie do slubu chcialabym przedluzyc sobie wlosy na ten cudowny dzien, lecz nie wiem w ktorym zakladzie wykonuja ten zabieg najlepiej i w miare cenowo. prosze o opinie, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Na 100% nie jestem pewna ale w Piątnicy jest salon "Twój Styl" i tam chyba robią również przedłużanie włosów. Cen nie mają wygórowanych. Tel: 086 211 13 96

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

W Białymstoku bardziej sie oplaca wejdz na allegro i poszukaj lepiej u prywatnych osob taniej wyjdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

ostrołęka, goworowska 7. polecam, salon maria

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

uroda naturalna- bez przedluzania wlosow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

witam na allegro są dopinane włosy na klipsy bardzo szybko sie je zakłada i dobrze wygląda, sama se zakupiłam i od czasu do czzasu zaloże na jakoś okazję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Może i ja bym sobie przedłużyła, naturalne tak wolno odrastają! :) Marzą mi się takie do pasa!
Tylko gdzie w końcu jest jakis dobry salon fryzjerski w Łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Ja przedłużam w Warszawie. Przyjeżdża tam fryzjerka ze Śląska.
Robi wszystkimi dostępnymi na rynku metodami i ma dostęp do świetnych gatunkowo włosów. Przedłużam od 2 lat i nie zamieniłabym jej na żadną inną.
Jeśli chcesz jej stronkę int - napisz do mnie na priv.
Pozdrawiam

Ps. Widziałam zgrzewy keratynowe z salonu w Łomży...wielkie jak osy...ble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

A może któraś z Was widziała u nas w sklepach tych fryzjerskich takie dopinane pasma? Wiem, ,że jeden sklep jest na Krótkiej a drugi przy SP nr2 w dół Pięknej może byłyście i wpadło coś takiego w oko w naszym miescie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Podajcie jakis salon w łomży w którym juz przedłużałyście włosy i nie było tzw. skutkow ubocznych bo wg mnie jet duże ryzyko że fryzjerka może schrzanić włosy jesli wykona nieprawidłowo przedłuzanie i wtedy trzeba będzie je ściać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

wydaje mi sie ze na slub wystarczy sie umyc zalozyc ladne ubranie a nie bawic sie w barbie którą pozniej obgadują goscie, (patrz co zrobila z wlosami wyglada jak dziwka) mozna tez uslyszec cos odwrotnego, (patrz jakie doczepiła ładne wlosy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

TadeuszNaplet to jest już kwestia indywidualna. Jeśli panna młoda ma krótkie włosy, a marzą jej się długie to co innego może poradzić? Ślub się bierze raz w życiu i to jest najważniejszy dzień dla państwa młodych. Jeśli chcą wyglądać tak a nie inaczej to jest ich sprawa, a nie gości.
Jeśli ktoś ma krótkie włosy i chce je zapuścić to nie jest taka prosta sprawa. Ja się już drugi rok męczę i efekt raczej marny.
Czy może ktoś jasno i wyraźnie napisać, gdzie w Łomży można przedłużyć całe włosy (a nie wczepić pasma) to bym była wdzięczna. Wiem, że w Wawie jest kilku specjalistów ale nie mam czasu aż tam jechać :(

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Witam mialam przedłużane włosy juz 2 razy i robiłam to w Białymstoku,pierwszy raz byłam zadowolona z jakosci włosów i przystępnej ceny,jednak za drugim razem był to porazka pasemka szybko sie zsuwały i kolor inny niż chciałam wiec ogłoszen z allegro za bardzo nie polecam:( Jutro jestem umowiona w łomży w akademii na przedluzanie wiec napewno napisze czy polecam:)Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

No i mam blond włosy aż do pasa:) Rewelacja jestem bardzo zadwolona włosy b.dobrej jakosci i nie widac mikroringow.Także z czystym sumieniem polecam Akademie Fryzur.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

a jak tam cenowo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

polecam prywatnie sama nosze zakładam w łomzy u tej pani 516762901. niedrogo jestem zadowolona bo wlosy sa naturalne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

mobile nie drogo czyli orientacyjnie ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

"Mobile" jakis znany nick :-) Ciekawe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

cześć dziewczyny ja przedłużam włosy metodą kreatynową bo uważam że jest najlepsza zapraszam mój tel.516421396 mieszkam nie daleko łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

cena jest bardzo dobra podałam swój telefon wiec jak ktoś zainteresowany proszę dzwonić,mam zdjęcie jak robię wiec nie ma problemu moge pokazać pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

cena jest bardzo dobra podałam swój telefon wiec jak ktoś zainteresowany proszę dzwonić,mam zdjęcie jak robię wiec nie ma problemu mogę pokazać pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

a czy można się tutaj wreszcie dowiedzieć ile takie przedłużenie kosztuje ? mniej więcej ... bo kompletnie nie mam pojęcia ... tak piszecie o tym ... może bym się zdecydowała ... podajcie jakąś sumę, proszę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Heleno - to wszystko zależy..od metody, od rodzaju włosów, od ilości pasemek. Nikt Ci na odległość tego nie powie.
Podejrzewam, że pomiędzy 500 a 2500

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

podałam swój numer jesli ktoś zainteresowany proszę dzwonić albo na e-mail.ja robię metodą kreatynową dlatego bo sama ja mam i uważam że jest bardzo dobra a poza tym dziewczyny ją sobie bardzo chwalą.cena przedłużania to 550zl pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

550zl to cena za twoja prace czy za wszystko tz.wlosy i jakie naturalne czy sztuczne,przy przedluzaniu trzeba zrobic tez koloryzacje i troszke podciac zeby sie nie odroznialy . Metoda kreatynowa nie jest wcale taka dobra bo niszczy wlosy wiem bo mialam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

to juz twoje zdanie ja nie zauwazylam zeby dobrze zalozone wlosy i dobrze zdejmowane niszczyly wlosy kazdemu pasuje cos innego ja jestem za takim przedluzaniem bo sama sobie bym microringow nie zalozyla bo to cala glowa w blaszkach,ale nich kazdy wybierze sobie taka metodę jaka mu pasuje pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

oczywiście włosy naturalne jest to cena ze wszystkim pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Wlosy naturalne ? koloryzazja i podciecie za 550zl to nie kupilabys wlosow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

pisałam przecież ze włosy naturalne a 550zl to cena za przedłużenie i włosy tez całość tyle kosztuje.Jeśli dziewczyny macie jakieś pytania jeszcze to proszę pisać na emalia albo na kom.ok na każde odpisze pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

fajnie będziesz wyglądała jak doda elektroda

-----------------------------------------------------
Jeszcze Łomża będzie New Yourkiem !!!
-----------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Swoje włoski można umalować przed założeniem tych doczepionych włosów a potem jak już macie założone włosy i chcecie na przykład za miesiąc znowu umalować to nic nie przeszkadza normalnie włosy malujecie z tymi doczepionymi zgrzewom nic się nie stanie ja tak cały czas robię.Jeśli jeszcze macie pytania to zapraszam na emalia albo kom podałam wcześniej pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

kto będzie jak doda wyglądał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Przedłużanie na kreatynę bardzo niszczy włosy. Widziałam już kilka razy takie "kudły". O tym, że się potem strasznie plączą już nie wspomnę. Jakoś 550zł za naturalne włosy wydaje się mało. A może robisz na syntetyki? Pytam, bo przedłużenie z naturalnymi kosztuje od 800zł do 2 tysięcy.
Jak wiadomo syntetyki się bardziej niszczą, nie można ich malować, prostować, kręcić i trzeba sporo pieniędzy włożyć w ich pielęgnację. Chociaż naturalne też trzeba mocno nawilżać.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

To już każdego wybór dla mnie lepszego sposobu przedłużania nie ma.Ja przedłużam tak sobie włosy i zniszczonych nie mam widocznie te co widziałaś były złe założone.Tylko i wyłącznie włosami naturalnymi przedłużam.A co to ceny to jest dobra a w salonach jest dużo droższa bo tam dużo liczą za założenie i dlatego.Jeden woli tak drugi inaczej.Na forum mnie nie będzie teraz jeśli jeszcze macie jakieś pytania to proszę na email albo kom.podany wyżej odpowiem na każde pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

550 zl naturalne...cóż. nie ryzykowałabym.
Miałam również zakładane na keratynę.
Kiedyś jak zakładałam pierwszy raz. Też chciałam oszczędzić.
Nie dość, że włosy NATURALNE - europejskie niby - filcowały się od spodu i robił się kołtun to w dodatku przy zdejmowaniu KERATYNY straciłam trochę swoich włosow. To BZDURA że keratyna ich nie niszczy. KAŻDA metoda niszczy bo jest obciążeniem dla naszych włoskow.
Miałam bardzo różne metody i bardzo różne włosy. Najlepiej nosiły mi się wlosy Great Lenghts ale sa drogie. Pasemko kosztuje około 20 zł ( jedno !!)
nadmienię, że na głowę wchodzi średnio 150. Ale te włosy były rewelacyjne, zgrzewy również. Nic się nie kruszyło i nie wyczesywało - tylko...trochę drogo.
Włosy nosiłam równe POŁ roku.
Bardzo dobrze wspominam też syntetyki na zgrzew racoon.
Ale weźcie pod uwagę, że syntetyki TEŻ muszą być DOSKONALEJ jakości - inaczej będą filcowac się na plecach. Niestety.
W tym momencie od jakiegoś czasu już jestem przy mikroringach i wlosach słowiańskich. I zapewne przy tym zostanę.
Nie czuć tych blaszek na glowie. Nie widać. Można podciągnąć wloski. I nie tracę ich tyle co przy metodach zgrzewów.
Włosy moja fryzjerka ma nasze polskie. Ścinane z głów klientek.
Typowo słowiańskie nie indyjskie czy pseudoeuropejskie.
Ma ich spory wybór. Sama robi keratynowe końcówki do tulejek ale równiez zakłada je na zgrzewy.
Pracuje na kilkunastu rodz włosów i kilkunastoma metodami.
Jest WSZECHSTRONNA.
I JAWNIE mówi o zaletach czy wadach tej czy tamtej met ody. Prowadzi też szkolenia dla fryzjerek.
Dlatego DENERWUJĄCE jest jakktóraś z pań nauczy się jednej metody - dajmy na to keratynowej i zachwala, że tylko ta i żadna inna.
Cóż.
Każda z nas powinna dopasować sobie swoją metodę do własnego samopoczucia.
PRZESTRZEGAM JEDNAK przed włosami wątpliwej jakości.
Po prostu pewnego dnia ich nie rozczeszesz.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Ja akurat umiem każdą metodą przedłużać włosy wiec wiem co mowie mam potrzebne certyfikaty na to ukończyłam kurs w warszawie i jestem zadowolona a wybrałam to co uważam za najlepsza pierwsze słyszę żeby komuś cena nie odpowiadała wolisz płacić więcej to kto ci broni, idź do salonu i tyle.Ja jestem zadowolona przedłużam włosami słowiańskimi i europejskimi sama je nosze i wiem. jak wolisz microlingii to ok każdy ma swoje upodobania mi na przykład nie pasuje i wiem ze niektóre dziewczyny uczulenia dostały.Wiec niech każdy wybierze taka metodę jak mu pasuje.To jest twoje tylko zdanie jak wolisz tamto to się nie dopytuj i przedłużaj w salonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Jak każda metoda tak jak mówisz niszczy włosy to po co przedłużasz w takim razie nie przedłużaj i będziesz mieć problem z głowy.Jak się dba o włosy to nie ma problemów trzeba tylko dbać, a jeśli chodzi o syntetyczne włosy to nie polecam nimi przedłużać wyglądają brzydko i nic z nimi nie da rady zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Są ładne syntetyki...ale w cenie Twoich "słowianów"...
Widzę, że nie potrafisz prowadzić rzeczowej dyskusji.
Ja nie szukałam tu przedłużania bo mam gdzie.
Właczylam sie tylko do dyskusji jako DOSWIADCZONA uzytkowniczka roznego rodzaju wlosow.
Kluje Cię w oczy to, że poddaję w wątpliwość jakość włosów naturalnych za 550 zł? Nie ja jedna.
Paniom chcącym przedłużyć włosy polecam lekturę: www.wizaz.pl - FORUM
Tam jest mnóstwo informacji o przedłużaniu włosów.

Ach i szanowna Pani kaskamarcin - ja takze nie biegam po salonach i nigdzie o tym nie wspominalam.
Mam swoja fryzjerke, ktora dociera dla mnie i wielu innych z katowic do Warszawy raz na jakis czas.
A w dyskusje wdalam sie rowniez dlatego, ze prowadzisz tu bardzo agresywna reklame li i tylko metody keratynowej i pseudoslowianów.

pozdrawiam i wielu zadowolonych klientek zycze :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Tak chyba sama przedłużasz na microlingii i piszesz po swojemu,moje klientki są bardzo zadowolone i wola zapłacić tyle niż tysiąc czy więcej jak masz gdzie to sobie przedłużaj to twoja sprawa ile ludzi tyle zdań ja mam swoje takie wypróbowane na sobie i wiem co pisze .Agresywna reklama hahaha czy ja kogoś zmuszam, nie narzekam na brak klientek a twoje zdanie to akurat mnie nie interesuje.A włosy akurat mam bardzo dobre jak nie widziałaś to się nie wypowiadaj.Znawczyni sie znalazła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

enya -Każdy wybierze metodę dla siebie odpowiednia bo ile dziewczyn tyle gustów jest.Ja tylko podałam swój mail bo ktoś się pytał o przedłużanie włosów i jak ktoś zainteresowany będzie to napisze a jak nie to ok nie ma problemu.Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

kaskamarcin - mam zgoła ODMIENNY zawód :-)
nawet nie wiesz JAK BARDZO.

ach - i pisze się MIKRORINGI a nie MIKROLINGI
Myślałam, że się przejęzyczyłaś ale widzę, że się powtarzasz.
Kończę bezcelową dyskusję - a tych, które szukają wiecej info zapraszam do lektury FORUM na www.wizaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Piszę szybko i dlatego i się nie powtarzam tylko pisze swoje zdanie tak jak ty ok nie ma co tu pisać napisałam już każda dziewczyna sama sobie niech dobierze i zobaczy co jej się dobrze nosi i jaka metoda odpowiada każdy ma swoje zdanie ja mam takie i tyle. A każdy może mieć swoje zdanie nikt mu nie broni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

bez celowa dyskusja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

a ja jakos bym sie brzydzila nosic doczepiane- żywe włosy po kims, nie wiem , to normalne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

normalnie, one są czyszczone chemicznie i nie są żywe tylko już martwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

a ja chętnie spróbuje - uważam że cena jest dobra i mam zamiar wkrótce umówić się na przedłużanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Pewnie ze trzeba spróbować i wtedy zobaczysz czy metoda ta jest dobra,cena owszem nie jest taka co w salonie bo dziewczyny niektóre nie chcą tyle kasy wydawać,sama wiem po sobie, bo nie oszukujmy się jest to duża suma.To już rzecz wyboru.Włosy sa dobrej jakości nosze ja sama i nie narzekam.Każda wybierze sobie co jej się najlepiej podoba i pasuje.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów


WIATAM!!

Już nie musicie Drogie Panie jeździć do Białegostoku, Warszawy na zabieg przedłużania i zagęszczania włosów. Zapraszam Serdecznie do Nowego Salonu Urody " Long Hair" w Łomży przy ul. Mazowieckiej 1 lok 28 !! Przedłużanie Włosów już od 199 zł

tel. 796 57-37-03

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Nie warto samemu przedłużać włosy, bo konsekwencje są naprawdę olbrzymie. Źle założone włosy mogą po przecinać nasze własne ( metodą microrings) Natomiast jeżeli dobierzemy złą grubość naszych pasemek to pasemka włosów doczepianych mogą obciążyć nasze tak mocno, że nasze włosy wypadną z cebulkami... Naprawdę przemyślcie Drogie Panie czy warto!
Ja zajmuję się tym ponad 6 lat i wiem jaką krzywdę można samemu soboe zrobić.

W moim Salonie zapłacicie za samo założenie włosów do 100 pasemek TYLKO 100 zł


Włosy Syntetyczne taśma 199 zł
Włosy Syntetyczne TERMOFIBRE ( można prostować !! ) 299 zł

Włosy Naturalne Europejskie 399 zł
Włosy Naturalne Indyjskie 499 zł
Włosy Słowiańskie 799 zł


Przedłużanie rzęs 299 zł

Przedłużam wszystkimi metodami w Polsce i Europie!
Co roku startuje w ogólnopolskich Mistrzostwach w Poznaniu!


ZAPRASZAM!



Łomża ul. Mazowieckiej 1 lok 28

tel. 796 57-37-03

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

"Włosy Słowiańskie 799 zł"

ja wlosy slowianskie doczepialam u Kasi za 300zl -50 pasemek
i jestem baaardzo zadowolona 798 367 765

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

SALON URODY LONG HAIR!!!!!!!!!!!!!!!!

PROSZĘ NIE UFAĆ TEJ OSOBIE!!!
TA PANI
UKRADŁA NASZE ZDJĘCIA DOT. PRZEDŁUŻANIA RZĘS ZE STRON:
www.lawanails.pl
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=859923095

I UMIEŚCIŁA W PROFILU NA NK JAKO SWOJE!!

http://nasza-klasa.pl/profile/30344740/gallery

JEŻELI NIE POTRAFICIE ROBIĆ RZĘS TAK JAK MY TO SIĘ NAUCZCIE A NIE KOPIUJECIE ZDJĘCIA!!!

A PRZYPOMINAM O:
Zdjęcia podlegają Ustawie o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.(Dz. U. 94 Nr 24 poz.83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170). Za naruszenie praw autorskich kodeks przewiduje kary grzywny i/lub pozbawienia wolności do lat 2.
NIE KRADNIJ !!!

PROSZĘ NATYCHMIAST USUNĄĆ NASZE ZDJĘCIA ZWIĄZANE Z PRZEDŁUŻANIEM RZĘS!!

www.lawanails.pl

www.lawanails.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Chcesz mieć gęste i długie włosy w kilka minut? Wejdź i sprawdź jak to osiagnąć bez kosztownych wizyt w salonach fryzjerskich!
http://www.hairservice.pl
oraz
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10948221
Zapraszamy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Na zagęszczenie włosów polecam produkt Focus http://luciano.com.pl/ włosy wyglądają bardzo naturalnie a co najważniejsze dobrze się również układają. Zagęszczenie włosów w 30 sekund. Jest to bardzo szybka ale też tania (w porównaniu do innych) możliwość na zdobycie większej ilości włosów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Ja sobie doczepiam clip-iny z http://europe-hair.com i jestem bardzo zadowolona z nich. Świetna jakość, bardzo trwałe ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Z własnego doświadczenia polecam włosy z firmy Great Lengths. Ogólnie są dwie metody przedłużania : Multisonic i Gl apps, ja zdecydowałam się na tą drugą. Metoda ta polega na wykorzystaniu najwyższej jakości naturalnych włosów, ale są podklejane na taśmach a nie łączone za pomocą maszyny, dlatego zawsze mogłam zdjąć włosy i doczepić znowu. Włosy w stu procentach naturalne, i co ważne, trzymały się długo, a gwarancję dają na pół roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

500 zł za przedłużenie włosów, hmmm, moja żona przedłuża sobie włosy od paru lat i z tego co kojarzę to płaci więcej. Myślę, że jakiś pseudo profesjonalista zaproponował ci przedłużenie włosów za taką kwotę. Poczytaj sobie trochę o profesjonalnym zabiegu przedłużania włosów na stronie http://www.beauty-for-you.com.pl/services/szkolenia/ tam są podane metody przedłużania i orientacyjne ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Nie róbcie tego! To niszczy włosy. Widziałem efekt \"po\". Wygląda to fatalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

jak jest dobrze zrobione nie niszczy włosów, nie bardziej niz suszenie, farbowanie czy prostowanie. Zobacz sobie te dopinki - metodą clip in. Sama zamawiałam w Europe Hair taką dopinke na wesele kuzyna- z naturalnych indyjskich włosów. Super efekt a sama sobie przedłuzysz https://europe-hair.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Chodzi o takie przedłużanie http://www.peruki.info.pl/perukarstwo/przedluzanie-wlosow ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Bardzo ważna jest też odpowiednia pielęgnacja włosów przedłużanych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Świetne do przedłużania są włosy indyjskie. Nie plączą się i są zdrowe :) https://hairtalk.pl/hairtalk/106/hairtalk_extensions

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Tak jak pisałam wyżej, mam włosy indyjskie od Hairtalk - mistrzostwo świata. Polecam je każdemu bo jestem bardzo zadowolona :) https://hairtalk.pl/hairtalk/106/hairtalk_extensions

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłużanie włosów

Świetną pielęgnację włosów zapewniają Sekrety Piękna. Tylko klinika medycyny estetycznej Kraków.

; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org