sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wycinka drzew

Witajcie ! Czy nie sądzicie że przez zmianę przepisów dotyczącą wycinki drzew stał się to ogromny problem ? Problem ten narasta coraz bardziej http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/zielen-w-borku-faleckim-znika-zamiast-drzew-bloki,11884758/ i niesie ze sobą ogromne skutki o których ludzie nie myśląc wycinając drzewa . Las Borkowski znika a na jego miejsce powstają blokowiska , przez takie działania cała zieleń zniknie a zostaną bloki i spaliny którymi będziemy oddychać.. To przykre bardzo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew

Chętnie przyjmę te powycinane drzewa,coraz cieplej się robi na ognisko będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew

Autor: johnyb,

to typowy troll internetowy, sfrustrowany bezrobotny młodzieniec, który dorwał się do bezpłatnego internetu i z nudów ,
nigdy nie mając nic merytorycznego do powiedzenia
w każdy temat wtrąca swoje beznadziejne komentarze ,
ani to mądre , ani śmieszne :-)
żenada !
... a do tego patologia społeczna, \"kozak w necie - pi.zda w świecie \",
ot, taki bohater z za monitora :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew

Gość pod nazwą speech to typowe zero,menda społeczna,wyrzutek społeczeństwa i 9999 innych przypadków,myśli że jest bogiem na forum,wcześniej ubliżał ludziom pod różnymi nickami,próbuje z kogoś zrobić ofiarę wypisując o danej osobie głupoty,jestem sobą,prawdziwy,piszę i robię co chcę i nim mi nie zabroni,a takie mendy jak ty parszywy speechu depczę butem,jesteś jak karaluch którego trzeba zgnieść dla mnie kompletne zero,ham i prostak,nie wiem skąd się wzięłaś mendo ale trzeba cię wytępić,to by było na tyle bo i tak szkoda mi mego cennego czasu żeby się wypowiadać na twój temat,sam wiesz kom jesteś,ludzie to wiedzą i ja to wiem mendo społeczna ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew

27 letni małolat chętnie się spotka z dziadziem i da mu w mordę i zapraszam widownię,całe forum z 4lomza,podaj namiar do siebie i nie zapomnij zabrać ze sobą rodzinki do pomocy mendo społeczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew

Mendo czekam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew

tną ich sprawa ale mogli zacząć od wycięcia tych staroci straszących przy
drogach i sypiących się przy każdym większym podmuchu wiatru
Stary rynek może nasze naczalstwo znajdzie stare plany i niech się tak
mocno nie produkują można by dużo zaoszczędzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wycinka drzew

Ja mam tylko nadzieję, że całe miasto nie zostanie z czasem wycięte... Drzewa mi za nic nie przeszkadzają i uważam, że dodają one uroku całej okolicy. Jeśli natomiast wszędzie zostaną tylko szare bloki to wszystko stanie się szare i smutne. No ale co my, zwykli mieszkańcy, możemy na to poradzić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org