czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PLAGA 1. RAK FILM

https://www.youtube.com/watch?v=kym5pL3ayxs&t=354s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Odcinek 2
https://www.youtube.com/watch?v=JH3A0WXkPOI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Mija, sałata i seler też są kancerogenne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Witaminy leczące raka, bzdura. Radzę zapoznać się z genezą powstawania raka, a dopiero potem takie filmy analizować a nie bezkrytycznie oglądać. Co ma do witamin rak genetyczny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Jurek Zięba wymiata :)
Nawet straszenie go śmiercią nie powstrzymało od głoszenia prawdy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

kukulka zmien plyte bo ta ci sie zacina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Ziebę na szczęście narazie tylko straszą, wielu których za dużo uchyliło rąbka tego\"biznesu\" dziwnym trafem jest już na tamtym świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Prymulka lecz taka Wit b17 to zobaczymy jak długo poczujesz. Bo to nic innego jak kwas pruski czyli cyjanowodor . Życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Ps. Nadmiar witaminy ć tak polecanej przy raku prowadzi do kamicy nerkowej ale o tym już mało kto mówi. Nie ma to jak spiski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Witamina b17 znajduje się w wielu owocach w jeżynach, malinach, truskawkach,aronii, dzikim bzie, w nasionach sezamu, lnu, chia, w jęczmieniu,w brązowym ryżu, w życie, pędach bambusa, w ciecierzycy, soczewicy, fasoli mung (skiełkowanej), gorzkich migdałach, nerkowcach, a także w pestkach jabłek i innych owoców.. Jemy i żyjemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Na kamice nerkową polecam ostropest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

A apropo ziół , polecam tego pana :)
https://www.youtube.com/watch?v=AfnXoKhAn9o



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Ostropest jest bardzo dobry i na wątrobę, a od ziół znam również kogoś od 12 lat jeżdzę tam nastawiam i masuję kręgosłup gdy zaczyna mi dokuczać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

De. może masujesz nie tam gdzie trzeba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Powiadasz? Po masażu jestem jak nowonarodzona, więc chyba tam gdzie trzeba:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

wit c nie szkodzi wiec nie pisz bzdur
nawet przy raku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Przyjmuje 5 g witaminy C codziennie od trzech lat. W sierpniu byłam na usg u dr Nierodzinskiej i zapytałam co z moim nerki czy nie mam kamicy a Ona na to a dlaczego pani pyta ja na to ze biorę tyle wit c. Powiedziała ze od witamy C nie robią się kamienie. Jestem dowodem na to, że nie. A co do witaminy C i B17 to mój znajomy wyleczył się tymi wlewami z nowotworu prostaty i kości. Pptwiwrdzone badaniami. Z chemioterapii zrezygnował. Wlewy w Białymstoku, mogę podać namiar na tego lekarza na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

De. Tego kwasu pruskiego nie jesz na tyle dużo by się zatruć. Powiedz mi tylko dlaczego kobiety w ciąży nie mogą jeść owoców piątkowych z grupy przez Ciebie wymienionej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Pestkowych a nie piątkowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Kukułka a kto powiedział że nie mogą? Te same \"autorytety\" zachwalające szczepienia? Ja jadłam i to w ilościach że ho, ho, córka w ciąży jadła i nic się nie stało. Dla mnie takie \"autorytety\" z koncernów farmaceutycznych nie istnieją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

kukulka , tak z ciekawości, w jakiej branży robisz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

A nie czuć po wpisach:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Nie jest to branża związana z medycyną. A propo jedzenia i leki w tym również na odchudzanie, modę na różne pokarmy, w tym zagraniczne specyfiki typu chia, komosa, jagody goi itp. również kreują różne koncerny branży spożywczej, mimo że nie ma żadnych potwierdzonych badań na działanie na organizm człowieka w takim zakresie jakim są reklamowane. Moda na gluten to też tak naprawdę blef, bo nie dotyczy wszystkich ludzi. Wiele tych chorób to wymysł również koncernów zarówno spożywczych jak i farmaceutycznych. Wszędzie można się dopatrzyć spisków jak się szuka dziury w moście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAGA 1. RAK FILM

Kukułka co Ty tak nagminnie zasłaniasz sie tymi badaniami lobby farmaceutycznego? Ja mam gdzieś te \"autorytety\" jeżdzące za wypisanie największej liczby recept dla pacjentów na wycieczki, wsadź sobie to w buty! Mnie wystarczy że ostatni antybiotyk piłam ok 15 lat i wiem że w naturze drzemie ogromna siła. Niektórym\"konowałom\" to się nie podoba bo muszą jakoś żyć, a pacjenci prochów łykać nie chcą. Ale przyznam szczerze że są i bardzo uczciwi lekarze, nie każdy receptami zbiera profity i chwała im za to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org