czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tesco stoisko miesne

Dziś około 15 robiąc zakupy przy stoisku mięsnym w Tesco zostałam złe potraktowana przez praacownice. Stało ich dwie a żadna nie podeszła do obsługi tylko sobie gaworzyly dopiero po zwróceniu uwagi obsługi z wielką łaską i wygeta mina podeszła do Lady Rzucając towarem.z takim podejściem do klienta nie powinnas tam pracowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

Barbaro K.... kupiłaś zapewne 3 plasterki salcesonu i chcesz żeby Cie w d....e za to całowali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

Mogła kupić nawet reklamówkę jednorazową.... Jakie to ma znaczenie? Salceson swojskiej roboty jest droższy niż polędwica z tesco :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

I co takiego sie pani stało ? Bo nie za bardzo rozumiem że czyjaś niedyspozycja w pracy wymaga naglośnienia na forum.Lub może pani zle odebrała zachowania tych ekspediętek.Przypomne, że w innych częściach świata ludzie wojne znoszą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

Rzeczywiście obsługa na stoisku mięsnym jest dziwna czasami, ale w łeb powinien dostać kierownik teskowni bo pozwala na to żeby na takim wielkim stoisku zatrudnionych było 2 osoby na zmianę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

Za 1300 zł pracują te panie.
Może więcej empatii i uśmiechu. Zbliżają się święta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

A kogo to obchodzi za ile pracują, jak za mało to niech się zwolnią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

dlatego nie pracuje w handlu... choćbyś obsłużył 1000 klientów i każdy wyjdzie zadowolony to zawsze znajdzie się jakaś niewydymana k..a co zepsuje ci dobry humor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

Heh paniusiu oni robią przez agencje dla Tesco mi tez by sie nie chciało jeszcze byś usłyszała co niemiłego z moich ust. Grosze płaca wiec obsługa jest i tak dobra

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

Już w tym momencie dyrektorstwo Tesco czyta to forum i nagany wysyła do pracownic. Kobieto takie rzeczy się zgłasza na miejscu a nie na forum no chyba że tam było ci wstyd a tutaj jesteś anonimowa to można po ludziach pojechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

Najczęściej gdy np.firma udaje,że płaci to pracownicy udają,że pracują.
Nie dziwmy Im się.
7 dni w tygodniu,we dwie,non stop na nogach,ciężkie skrzynki.
Chociaż nie w pełni usprawiedliwia to Ich zachowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

Byle menda chciałaby być obsłużona jak księżniczka co za ludzie,sama stań za ladą i całuj w dupe klientów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

misio

gratulują odwagi i beztroski skoro tam kupujesz mięso

byłem tam parę razy, ale gdy zobaczyłem kolor tego mięsa [ nie wiem czym je myto i ile razy ] to nigdy więcej nie zatrzymywałem się przy tym stoisku ... ale widziałem tam właścicieli restauracji i już wiem dlaczego u nich po zjedzeniu schabowego dostałem zatrucia pokarmowego - 1x w życiu miałem zatrucie po schabowym !

a sam sklep też nie rewelacja , ceny takie jak w małych sklepach , parę niby promocji bo terminy wypychają towar do śmietnika, to taka promocja to mnie nie rajcuje

zdrowie ma się jedno

proszę dbajcie o własne interesy

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

hejka.co za glupoty piszecie misio123cm (---.play-internet.pl).obsluga na stoisku z miesem i nietylko jest super.Panie sa sympatyczne i napewno nierzucaja miesem.niektorzy szukaja sensacji w zyciu.akurat wczoraj tez robilam zakupy zadnych zastrzezen niemam.a wiec kobieto opanuj sie.czyzby okres przedswiateczny tak na ciebie dzialal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

Dla mnie te Panie zawsze są mile . I nie ma co wjeżdżać za byle głupoty . Lepiej zająć się zyciem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

Mi tam chcieli wcisnąć starą wędlinę. Jak chciałam, żeby pokroiły z nowego kawałka, to się obraziły. Masakra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

moim zdaniem tematy typu SKARGI I PRETENSJE powinny trafiać w inne miejsca a nie na forum. Nie wiem Misio w jakim celu napisałeś o zaistniałej sytuacji na forum publicznym.
Jeżeli chciałeś(aś) gdzieś zaistnieć i się udzielić......to zbliżają się święta i zgłoś się do Szlachetnej Paczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

Skoro twierdzisz że na mięsnym w tesco byłaś nie miło obsłużona,to chyba w mili na mięsnym zakupów nie robiłaś :P (chyba jedna Pani jest nowa to jeszcze jest miła) a co do reszty to strach sie odezwać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tesco stoisko miesne

* Mila na wyszyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org