czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lody w Wenedzie z wkładką

Wczoraj tj, sobota ok,20oo w jedne z dwóch lodziarni -zaszalałem i kupiłem sobie loda . jak sie okazało po paru lizach ze wkładka w postaci blaszki o wym .ok. 25x5 mm . Mogłem to połknąć , skaleczyć się lub złamać ząb., a gdy odniosłem i poinformowałem personel to usłyszałem ........ Zgadnijcie jak zareagowano ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Hamstwo i drobnomieszczanstwo! az brak slow, sprzedaja lody a uwazaja sie jakby co najmniej doktorat z tego mialy!

Mi raz sprzedaly lody w kubeczku , po czym poinformowaly ze skonczyly sie plastikowe lyzeczki to sie jej zapytalam czy wg niej palcem mam to zjesc?! to laskawie podala mi normalna lyzeczke..
brak kultury i empatii !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Faktycznie, brak empatii bo nie dostałaś łyżeczki :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

faktycznie, kipisz inteligencja.. ale jakos mnie to nie dziwi..
to ze ktos mogl wyladowac w szpitalu z powodu czyjegos niedopatrzenia to faktycznie moze napawac kpina .. brawo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

I na dodatek \"Hamstwo\" a nie chamstwo i to pewnie wina pracownicy że łyżeczki się akurat skończyły, faktycznie świadczy to o braku kultury przez personel że podała zwykłą łyżeczkę. \"Księżniczka\" się zdenerwowała..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Gienka nie dramatyzuj.Zenek nie odniósł się do blaszki, która się trafiła w lodzie, tylko do łyżeczki którą tak wielce się oburzyłaś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Mialo być Zenit, a nie Zenek.. Zenit chyba nie wkurzy się i nie wytknie mi \"Hamstwa\" przez drobną pomyłkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Miało być Zenit, a nie Zenek.. Zenit chyba się nie wkurzy i nie wytknie mi \"Hamstwa\" przez drobną pomyłkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Królewna poszła na lody i doznała tragedii, doświadczyła braku empatii ze strony dziewczyn sprzedających te lody gdyż skończyły się plastikowe łyżeczki :D A kto tu kipi inteligencją nie będę wytykał.. HAMSTWO! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Kuźwa sama jestem kobietą, ale jak nie cierpię takich księżniczek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

No dobra napisz jak go się skończyło megane ! Zżera mnie ciekawość;)

A tak na marginesie to panie sie tam zmieniają ale dwie takie blondynki są strasznie krnąbrne jakby hmm....były tam za karę albo jakby były niewiadomo kim 😤

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Smieszy mnie to Ze wszyscy jak jeden mąż wyrwaliście z kontekstu \"łyżeczkę \" gdzie nie o to tu chodziło ale na marginesie jeżeli żadne z was nie uważa za logiczne podanie metalowej w takiej sytuacji to nie mamy o czym dyskutować !
A teraz uwaga księżniczka ogłasza ze nie sie nie obraziła a na celu miala pokazanie jak wiele do Życzenia pozostawia zachowanie tych Pan, które są bardzo krnąbrne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

... i po co mi to było ?- jak widać są ważniejsze rzeczy na tym świecie ,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Mściwość ludzka nie zna granic.. życzę wszystkim wyłącznie takich zmartwień! Miłego wieczoru!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

megane napisz co bylo dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

trzeba było kupić loda w biedronce a nie paradować się jak inni,że jem loda w venedzie żeby wszyscy widzieli i kara cię spotkała,napisz jeszcze gdzie dokładnie kupiłaś/eś tego loda to sprzedaż wzrośnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Wkładka moze się znalesc przedzie i we wszystkim. Na pewne rzeczy zdarza sie ze nie ma się wpływu. Ważne jak reaguje sie na zwrócenie uwagi na problem. Wiec jaka byla reakcja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Megane to co się przytrafiło Tobie to jest zupelnie inna sytuacja, nic nie powinno znaleźć się w owych lodach, bez dwóch zdań..
Gienka tu nie chodzi o pieprzoną łyżeczkę tylko o Twoje podejście..Kuźwa skończyły się łyżeczki no i co? Zamiast poprosić o zwykłą odrazu wyskoczyłaś z tekstem czy masz to jeść palcem? Pani na taki tekst gdyby miała rozmawiać w Twoim tonie powinna Ci odpowiedzieć, że możesz i językiem jak masz dostatecznie długaśny i nie gwiazdorz, dostałaś łyżeczkę i co tu szukać w d.pie mózgu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

miało byc : wszędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

De - masz rację popieram Ciebie i Twój opis

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Szanowny panie De daj sobie spokój bo moja reakcja była odpowiedzią na jej zachowanie która powiedziała ze żadnej innej nie może mi dać ! Stad moja odpowiedz , wiec logiczne jest ze jak nie masz tej cudownej łyżeczki a boisz sie ze Ci ukradnie ktoś metalowa bądź tak uprzejma i zaproponuj ze sprzedasz w waflu .. ot i rozwiązanie! I przestań medrkowac jeśli przeczytałeś urywek wyrwany z kontekstu!
Paranoja po prostu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

ale lody robią zaje...e

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Gienka to pisz jasno i wyraźnie, ja przeczytałam wszystko to co Ty napisałaś,a nie urywek wyrwany z kontekstu..I żaden ze mnie pan jeśli już to pani( ale nie taka z księżniczek)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

te dziewczyny sprzedają to co im dowiozą więc o co cho?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Tak napisałam bo nie o mój post chodziło i nie na tym sie skupiłam ! PoDrawiam rownież i ciebie księżniczko!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Wiemy ze panie sprzedają co im dowiozą ale jaka była ich reakcja na zażalenie klienta na metal w lodzie! Powiedziały:\" Spiepr*aj dziadu \" czy \" wsadź Se tego Loda w du*ę\" czy jak...? Bo tu tkwi pewnie problem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Na co ja liczyłem ? Spontam - zwykłe przepraszam , przykro nam i co najwyżej na zamianę porcji . Zobaczyłem wielkie oczy i słowa ,, to nie ja robie te lody,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Przykre . a gdyby to trafilo na małe dziecko ,,,, a zresztą ja - przeciętny kowalski - tak lubiłem tą lodziarnię , a teraz bedę omijał szerokim łukiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

No moim zdaniem powinni zaproponować drugą gałkę w ramach rekompensaty. Przeciez to tylko 3,70zl.. No przynajmniej w każdym szanującym sie lokalu tak robią..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

megane weź rób sam lody klientom i sie okaże czy będą zadowoleni hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

jaka lodziarnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Celowo nie podaje nazwy / bo sa dwie w wenedzie / nie o to chodzi by kogoś udupic lub zaszkodzić , ale zwrocić uwagę na problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Zamiast wylewać żale na internecie, może lepiej weź się za naukę polskiego. Ani się obejrzysz, a zaraz koniec semestru, a tu wypowiedzi w stylu \"Kali jeść, Kali pić\". Leży budowa zdań, interpunkcja i zasady pisania wielką literą. Szkoda że pani nie powiedziała jeszcze dziecku, że lody są zimne i można się przeziębić. Wtedy usługa byłaby zadowalająca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Ooooo.... chyba trafiony..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

*-* nie przesadzaj.. Gorsi analfabeci u piszą..
megane widzisz jaka znieczulica? Nikt nie widzi problemu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Tez pracuje w handlu i wiem co sprzedaję . Biorę odpowiedzialność za to czym handluje i nie zwalam winy na dostawcę . Klient mi zaufał a ja to oferuję .... a nie dostawca . A słowo,, przepraszam,, znam i używam !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

To swołocz po podstawówce zatrudniona więc sie nie dziw, bez kultury i wychowania pustaki.. Wielkie paniusie co mają bogate słownictwo jedynie w temacie...uwaga,uwaga!......... żelowych paznokci 😆

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Nie podajesz nazwy, żeby nie zaszkodzić...
Jeśli są dwie to szkodzisz tej drugiej niewinnej :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

sensacja koniecznie warta wrzucenia na forum może załóż BLOGA tak wzruszyła Nas twa historia, co autorka chce udowodnić lodziarni bo sobie już przedstawiła kim jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Lodziarni? I znów wąskie, ograniczone myślenie.... Myślę że chodzi o obsługę i jej podejście do klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

najlepiej lody robi De.wotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lody w Wenedzie z wkładką

Kiedyś znajomy też miał podobną przygodę. ;)
Poszedł zjeść coś do chińczyka. Po obiedzie wziął na deser chińskie ciasteczko.
przegryzł, zjadł i mało się nie udławił bo w środku była mała kartka papieru. Wypluł i wezwał kucharza
Zaczął go opier**ć, jechał po nim jak po dzikiej świni.przez dobrych 10 minut.
W końcu jak wyczerpał pokłady elokwencji ulicznej, to Chińczyk mówi mu że to specjalnie, bo to są chińskie ciasteczka z wróżbą.
Wtedy ten wyprostował zmiętoloną kartkę a tam napisane:
\"Uważaj, zrobisz dzisiaj z siebie durnia\"

Taka sytuacja....
może ta blaszka też była z wróżbą ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org