piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dojazd do Warszawy do pracy

Potrzebny mi dojazd do Warszawy do pracy kilka razy w miesiącu na godzinę 6 rano. Proszę o kontakt osoby które dojeżdżają do Warszawy i mogłabym się z nimi zabrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dojazd do Warszawy do pracy

oj uważaj bo jeszcze cię ktoś wywiezie do lasu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dojazd do Warszawy do pracy

150zl kurs i moge zawiezc ;]

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dojazd do Warszawy do pracy

Wcześniej miałam 35 km w jedna stronę praca bez perspektyw rozwoju, ale całkiem niezle pieniądze, tylko czas na dojazdy tragiczny bo dziennie traciłam 3 h łącznie przez korki. Jeździłam autem wiec lepiej niż autobusem. Teraz mam prace na miejscu, nawet nie wiem czy 1 km czy mniej od domu, ale praca z perspektywą rozwoju przynajmniej a pieniądze lepsze, a przez brak dojazdu mam więcej czasu ;)

Przy dłuższych dystansach dobrze jest zastanowićs ię nad rowerem elektrycznym: https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e-bike/e-bike-city,2,15373

Jak tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dojazd do Warszawy do pracy

Albo jeszcze taniej z buta nap...ylać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org