piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
autoBorawski

proszę o opinnie

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Niestety negatywna opinia na temat tego warsztatu. Małe doświadczenie w mechanice samochodowej, odniosłem wrażenie, że nauka odbywa się na autach klientów, w tym moim, przez co nie obyło się bez problemów. Nie polecam....

Polecam natomiast na tej samej ulicy warsztat SpeedService.
Jest to warsztat godny polecenia fachowa i solidna obsługa. Wymian niezbędnych elementów bez nie potrzebnych kosztów (rzetelny uczciwy mechanik). 100% Pozytywu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

dla tego założyłem ten temat bo nie wiem czy to przypadek ze moje auto zjechało bardziej zepsute!

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Tu trochę o tym zakładzie:
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=138296&t=138296
Niepolecam.

Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Moje auto zjechało bardziej popsute niż było, a za poprawki mnie słono podliczyli jak gdyby to było normalne że za ich błędy płace. Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

NIe polecam. To co oni nie potrafili zrobić itd zrobił ktoś za 1/3 ceny A podobno to niemożliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Nie polecam tego wymieniacza bo mechanikiem to tego nie można nazwac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Ja tez nie polecam.ceny maja większe niż w prawdziwych serwisach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Nie polecam , byłem dwa razy , i dwa razy się zawiodłem . To tak jak leczyć ból głowy za pomocą wyrwania zęba. Wszystko w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Kiedyś jak mi pewien pseudo majster zepsuł robotę na moje pytanie dlaczego się brał za to skoro nie ma zielonego pojęcia o tym, odpowiedział mi że trzeba przecież z czegoś żyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

a ja nie polecam własnie SPEED SERVICE , AUTO STALO U NICH DŁUGO. COŚ TAM ZROBILI, ALE ZA TO COŚ INNEGO POPSULI.NIGDY WIĘCEJ.A TAK NA MARGINESIE,TO DLACZEGO MECHANICY NIE DAJĄ FAKTUR NA ZAKUPIONE PRZEZ NICH CZĘSCI, KTÓRE ZOSTAŁY WYMIENIONE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Jarku jak Ty robisz tynki to nie wystawiasz faktur, a tak na marginesie to należałoby sie rozliczyc za częśći z przed 2 miesięcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Witam, Ja polecam warsztat AUTO NAPRAWA T. Śmiarowski na Nowogrodzkiej 189. ja tam naprawiam swojego Golfa i jestem zadowolony

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

cześć uwaga na ten zakład dałem tam auto w pełni sprawne chodziło bdb kazałem zmienić rozrząd i amortyzatory no i przejrzeć go co tam jeszcze trzeba by było wymienić zapłaciłem za to usługę prawie 2600zł auto po odebraniu ledwo paliło bo był to diesel i waliło dymem po kilku set km pękł pasek rozrządu i rozwaliło całą głowice i pogięło korbowody silnik szrot od razu za lawetę zapłaciłem 1800zł z pod granicy wróciłem do warsztatu auto borawski a oni ze to nie ich wina i ich nie obchodzi co sie stało nie szło sie dogadać jak ludzie co do tego incydentu,, więc wziołem zeczoznawcę i stwierdził on że został złe zamontowany napinacz i za mocno na pięty napinacz się zgrzał z czarniał i stanoł a pasek sie przypalił i pękł tyłe z tego wyszło ze ciaganie sie po sądach uwaga kosztów wszystkich nie zwrócono!!!

t.o.m.u.śś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

kiedys zapaliła mi sie kontrolka check engine , no to se mysle zajade co mi tam .. podpieli pod vaga , usuneli błedy i wystawili fakture za \"usługe\" na 150 zeta .. 5 minut , 3 klikniecia myszka

z innej beczki , wymiana łancucha rozdzadu z napinaczem , gdzie trzeba bebeszyc głowice , wałki , potem ustawiac na nowo rozrzad na pasku .. i tu niespodzianka ! u nich taka usluga to tylko 180 zeta , normalnie jak mi rzucil cene to z usmiechem na mordzie zapytalem czy on wie co bedzie musial zrobic ( btw to przez debilna diagnoze jeszcze innych speców wymieniłem niepotrzebnie ten łancuch, napinacz od paska napierdalał o plastik obudowy rozrzadu, na wolnych obrotach brzmial jak zetor :D, diagnoza: łancuch rozrzadu , u jeszcze innego, żle ustawiony rozrzad itp :D , kurfa 1500 zeta wyrzucone w błoto )

ogolnie w Łomzy nie spotkałem jeszcze dobrego mechanika, jedynie co wiekszosc potrafi to drapac sie w głowe i stawiac debilne diagnozy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

zgadzam się!!!!!!!!!!!!!! witaj w klubie

t.o.m.u.śś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Panowie, zależy co serwisujecie. Jeśli golfa do dryftu po śniegu na ręcznym to może i drożej. Miałem okazje robić tam po gwarancji 3 letnie auto. Niby prosta sprawa a serwis zażyczył sobie za samą część tyle, że trzeba mnie było wynieść :D. U Borawskiego zrobiłem wszystko za znacznie mniejsza kasę, część ORI była w jeden dzień, naprawa drugi auto chodzi do dziś. Naprawę zrobiłem z polecenia i jestem zadowolony. Tyle w temacie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Nie Polecam

Auto zostało zaprowadzone ponieważ nie było stopu w tylnich lampach
Został wymieniony moduł komfortu niby ale świeciła jedna żarówka w lampie zamiast dwóch za tą usługę wzięto 1200 zł po czym oświetlenie w środku znikło stwierdzili że moduł zle zakodowany poprawili ale po tym stop raz był raz nie było stwierdzono że moduł haka trzeba wywalić ok za co wzieli 250 zł po tej akcji centralny przestał działać szkoda słów MASAKRA !!!!!!!!!!

abcxyz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autoBorawski

Wez do Jacka przy diavolo zaprowadz znaja sie super na kazdym aucie a takich paprakow jak piszesz to nie placic frajerom jak usluga nie wykonana tylko wziac rzeczoznawce i wystawic im dodatkowo rachunek za szkody niech zamykaja bude rowy kopia a tak wogole nie prowadzam nigdzie auta tam gdzie maja uczniow do pracy lepiej juz samemu zrobic zasada numer jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org