czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
otwarcie sklepu odziezowego

czy oplaca się w tych czasach otwierac kolejny sklep odzieżowy z dobrej jakości
modnymi mlodziezowymi ubraniami? czy jednak jest już tak tego dużo ze nawet
nie ma co sobie glowy zawracać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

to wszystko zależy od podejścia i zaangażowania własnego, przede wszystkim cierpliwości nieważne jaki towar choć jeśli jest w jakiś sposób unikatowy konkurencyjny itp. tym lepiej, trudniej jest wieść na rynek z towarem \"powielanym\" dostępnym już na rynku w danym regionie, ale zawsze można nadrobić jakością obsługi klienta i jakością towaru choć w dzisiejszych czasach gdzie wszechobecna jest tandeta i byle_jakość trzeba być naprawdę CIERPLIWYM, a klient z czasem doceni JAKOŚĆ wszelaką i wróci... :) nikt za Ciebie nie podejmie decyzji, to Ty musisz być przekonany że chcesz... i potrafisz to robić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

Czemu na forum zadajesz takie durnowate pytania. Ci co nie mają pojęcia będą pisać tak otwieraj, ty utopisz się w długach. Natomiast konkurencja jak najbardziej powie nie nie otwieraj. U nas jest setki sklepów i sklepików odzieżowych, każdy narzeka na handel. Twoja decyzja, twoje będą długi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

Dokladnie twoje będą długi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

Znajomy otwierał taki sklep.Łomem.
Został złapany na gorąco.Jak wyjdzie
to go spytam czy warto otwierać taki
sklep.Myślę że powie,że nie warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

Trzeba mieć na to dobry pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

Siwy a ja myślę, że warto tylko tak na jesieni. Na zimę dostaniesz 4* hotel, i tak wkoło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

ile masz kasy ? na zatowarowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

chyba że internetowy markowy z dobrymi cenami :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

najpierw napisz tu ciekawski ile masz na to przeznaczonej kasy,
koszty pośrednie, wynajem , wystrój, zatowarowanie?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

Jeżeli jesteś osobą otwartą na kreatywność, innowację, masz dobry plan i chęci działania to masz ogromne pole do popisu. Oczywiście życzę powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

dobra jakościowa, firmowa odzież MUSI kosztować,
renomowane butiki się cenią,
pytanie jak często kupujecie i ile śr . jesteście na takową wydać w skali mca?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

Natomiast ja czekam na sklep z odzieżą dla osób w wieku 30-40-50+lat.Z niezłej jakości materiałów i fasonów,żebym nie wyglądała jak swoja ciocia lub babcia.No i rozmiar nie dla wieszaków a 38,40,42,44.To co wisi w sklepach to czarna rozpacz.Ciężko coś znaleźć ciekawego a jeśli już to w rozmiarze anorektyczki .Może weź to pod uwagę a myślę,że znajdziesz klientów.

astor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

~Głosie Ludu. Masz rację, choć nie znamy intencji zakładającego wątek. Może chce wyprać kasę? Taki sklepik z markową odzieżą jest doskonałą metodą. Masz parę ciuchów po 10 tysia za sztukę, i wychodzisz na swoim.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

Konkurencja w tej branży jest duża, nie mniej jednak jak posiada się dobrej jakości asortyment, to warto spróbować. Oczywiście trzeba pamiętać, że w tym wypadku połowa sukcesu to reklama... tak więc, wydatki są spore i to na samym początku działalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

Uważam, że dość dobrym pomysłem w tym zakresie może być popytanie znajomych. Oni zawsze mają bardzo obszerną wiedzę :)

W realnym świecie wszyscy zmuszają się nawzajem do różnych rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: otwarcie sklepu odziezowego

Teraz sklepy odziezowe to oplaca sie otwierac albo na masowa skalę, albo w malych miejscowościach, gdzie nie ma globalnych marek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org