czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żarówki do samochodu

Kupujecie markowe żarówki, jeśli tak to jakie? A może stawiacie przede wszystkim na cenę?

Bum cyk cyk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żarówki do samochodu

cena idzie w parze z jakością i tak po 3mies jest po żarówce.. Jeżeli chodzi o dobre żarówki to GeneralElectric, Osram, Tungsram. Niestety Philips dużo się zepsuł, przynajmniej moim zdaniem, dlatego nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żarówki do samochodu

Zgadza się, cena idzie w parze z jakością ale niestety nie znaczy to, że 4 razy droższe żarówki będą świeciły 4 razy dłużej. Od kilku lat używam tanich żarówek marketowych i specjalnie dużej różnicy w stosunku do Philipsa czy innych markowych nie widzę, są trochę gorsze, ale tylko trochę, za to dużo tańsze.
Polecam poczytać tu: http://www.swiatelka.pl/viewforum.php?f=25


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żarówki do samochodu

Głupoty gadacie. Czy kupisz żarówką za 20zł czy za 9zł to bd świeciła tak samo i tak samo bd żywotna.
Ja kupuje żarówki H4 za 9zł i nie narzekam dobrze oświetla drogę i jest żywotna.

ASUS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żarówki do samochodu

haha rozwaliłeś wszystko.. co Ty za głupoty gadasz.. chyba hulajnogą jeździsz, a nie autem. Wystarczy włożyć dwie różne żarówki w lampy i od razu widać różnice, no chyba, że twoje klosze nadają się na złom to nawet najlepsza żarówka nie będzie świecić. Przy okazji dowiedz się jaki wpływ na lampy ma stosowanie kiepskich żarówek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żarówki do samochodu

\"Głupoty gadacie. Czy kupisz żarówką za 20zł czy za 9zł to bd świeciła tak samo i tak samo bd żywotna.
Ja kupuje żarówki H4 za 9zł i nie narzekam dobrze oświetla drogę i jest żywotna.\"

Właśnie że nie.

Nightbreakery mają większą moc i świecą dalej. Dodatkowo mają filtry zamontowane na soczewce przez co odpowiednio zmieniają charakterystykę światła. W praktyce oznacza to że światło świeci dalej i oświetla lepiej pobocze.

Myśl i działaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żarówki do samochodu

Zarowki H7:
Philips Night Breaker za 90 zł ( jakość bez zarzutu, przepalona po ok 6 miesiącach)
Tańsze o połowę żarówki Tunsgram 45 zł, ponad rok czasu działają nadal bez widocznej różnicy w jakości od droższego poprzednika

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żarówki do samochodu

Różnicy w czasie świecenia pewnie dużej nie ma, ale czytałem o tym że tanie żarówki z marketów powodują żółknięcie kloszy w lampach. To jest chyba związane z wydzielaniem promieniowania uv, którego w droższych żarówkach nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żarówki do samochodu

kup uzywke ze szrotu philipsa i bedzie swiecila 20 lat, dokladnie przemyj, zeby nie byla brudna i juz,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żarówki do samochodu

Ja tam kupiłem chińskie palniki xenonowe D2S po 30zł i pięknie świecą już rok, normalnie przeszedłem przegląd bez żadnych problemów. Nie widzę sensu przepłacać za oryginały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żarówki do samochodu

Pięknie ci wypalą klosze, te chińskie palniki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org