piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaka wyciskarka

Cześć Łomżanie, dziś mam pytanie do ekspertów z branży AGD. Mianowicie chodzi mi o wyciskarkę do soków. Taki prezent wymyśliłem dziewczynie na urodziny, jednak nigdy nie kupiowałem takiego sprzętu, a nie chcę popełnić gafy. Zdecydowałem się na sklep http://sokowo.pl/wyciskarki-jednoslimakowe teraz jeszcze potrzebuję opinii jaką wybrać i dlaczego właśnie akurat taką a nie inną. Czy ktoś może poratować? Zależy mi też żeby zmieścić się w cenie do 1700 złotych. Będę brał to na raty. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka



stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

gaz... nie dość, że głupoty pindolisz, to jeszcze siły w rękach nie posiadasz!
ja dziewczynę wyściskałem, a o owocach już nie wspomnę!

i żaden sprzęt na raty ,nawet nie jest mi potrzebny!

spadaj z tym szajsem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

Taka jest najlepsza i mało prądu pobiera



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

W takiej cenie każda dobra, ale popatrz sobie na serwis która ma blisko i ewentualnie części na wymianę łatwe do kupienia. Wykonanie z tworzywa ultem, albo stali są lepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

najlepsza jest moja baba. Poznałem ją jak stała na bramce w Jeziorku. Poszukaj tam..

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

A ty fanka nie rozumiesz problemu. Koledze chodzi o wyciskarkę do wszelkich owoców oraz ziół. Terapia Gersona. Mówi ci coś? Ja mam pionową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

lewatywę też w pionie \"przyjmujesz\"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

Wsadź \"piona\" do wyciskarki, a się przekonasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

o kurde! manierka...
co do \"piona\", to jeszcze mam w co włożyć... ale ciekawy jestem!
opisz wrażenia!

podziękował!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

Hurom HH 2G

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

Na stronie znajduje się lepsze.co/ranking/wyciskarki tak więc można sobie porównać. Obecnie jestem posiadaczem sprzętu marki Gotie i nie narzekam. Wyciskarka porządna, soki smaczne. Jest dosć ekonomiczna, na pewno bardziej niż sokowirówka jaką posiadałem wcześniej. No i łatwo się czyści Może mogłaby być trochę cięższa ponieważ czasami chodzi razem ze stołem ale i tak jestem zdania,że warto .Soki świetne O wiele lepsze niż te ze sklepu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

Mam Zelmera za którego zapłaciłem niecałe 1000 zł. i jestem z niego bardzo zadowolony . Jabłka kupuje u sadownika i jak się powie że na soki to kilogram kosztuje 0,50 zł. a sok jest rewelacyjny . Życzę smacznego .


pozdrawiam Zbyszekp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

czasem sie lepiej sprawdza sokowirówka, dlatego lepiej sobie poczytać www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-sokowirowke-i-wyciskarke/454/, żeby dokładnie wybrać sprzęt do naszych potrzeb. Bo nie wiem po co komuś, jakieś zawadzające, nieużywane ustrojstwo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

Niekoniecznie. Sokowirówka jest tańsza ale z drugiej strony mieli owoce, pozbawiając je składników odżywczych tak wiec nie wiem czy jest to lepsza opcja.

Na stronie znajduje się artykuł wyciskarka kontra sokowirówka:
vita-my.pl/blog/11_wyciskarka-kontra-sokowirowka.html

Możesz sobie dla ciekawości przeczytać. W domu u siebie mamy obecnie dwa urządzenia. Wyciskarkę oraz sokowirówkę. O ile wyciskarkę używamy praktycznie codziennie to sokowirówka stoi sobie nieużywana w szafce.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

Szukałem swojej wyciskarki na portalach z porównywarkami cen i parametrów. Warto tam zajrzeć, polecam.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

ja mam marki Kuvings i jestem zadowolony nie mogę narzekać, korzystam z niej od około trzech miesięcy, dzieciaki moje są jeszcze bardziej zadowolone bo mają na śniadanie świeże soczki, co wprost uwielbiają. Fajna strona dużo mówiąca o wyciskarkach jak i sokowirówkach http://www.wycisnijsok.pl/ warto poczytać przed zakupem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

spaletti te wyciskarki chyba mózg ci wycisnęły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

W cenie do 1700 zł mogę polecić Tobie tę wyciskarkę Kuvings zdroweimarkowe.pl/wyciskarki/15-wyciskarka-do-sokow-kuvings-ns-750sc.html
Ja mam podobny model, nieco droższy, ale za to z niższą mocą. Wydaje mi się, że do standardowego, domowego użytkowania taka wyciskarka powinna się sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

Wyciskarki są dość drogie, aczkolwiek ostatnio zakupiłem wyciskarkę ze strony http://huromwroclaw.pl . Dzisiaj mogę stwierdzić, że wyciskarka wolnoobrotowa jest na prawdę świetna i w dodatku bezpieczna dla dzieci, ponieważ nie posiada ostrych noży. Soki wychodzą świetne, smaczne. Wygląd idealnie pasuję do każdej kuchni. W ofercie znajdziecie również różnego rodzaju akcesoria.

http://huromwroclaw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

Coś z tych modeli - techfresh.pl/jaka-sokowirowka-do-300-zl-top-najlepszych-sokowirowek/ Wiadomo, że budżet jest ograniczeniem, ale ogólnie szukajac tego typu rozwiązań powinno się przede wszystkim zwracać uwagę na jakość ich wykonania i niezawodność. Pozostałe kwestie nie mają znaczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

najlepsza sokowirówka dostępna na rynku, proszę bardzo, pyk: https://www.gastrro.pl/robot-coupe-sokowirowka-do-warzyw-i-owocow-j80-ultra-483080.html. Lepszej nie ma, kogo stać, to poleca, bo ja akurat mam taką tylko starszy model.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu wolnoobrotowej wyciskarki do soku daje bardzo dobre gatunkowo produkt, czyste soki, różne sita do różnych klarowności, nie ma problemu z twardymi warzywami , łatwo się myje , zajmuje mało miejsca, polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka wyciskarka

I oczywiście jak zwykle pod tematem o sprzęcie na forum awantura. :d Tak naprawdę to to jest kwota taka, że raczej ciężko trafić na kiepską wyciskarkę, wszystko zależy od tego, jakie masz potrzeby tak naprawdę. Warto moim zdaniem zajrzeć na https://wyciskarki.pl/ - tutaj masz naprawdę spory wybór sprzętów. Co do konkretnych modeli to nie będę polecał, żeby nie wyszło, że reklamę robię, ale mam swoje typy szczerze mówiąc. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org