czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Laska z petem w ustach

Moj stosunek do palaczy obojetny , ale jak widze fajną laskę w fajnej furze z petem w ustach to mnie krew zalewa . Widok porównywalny do menela pod sklepem z piwem w reku . Pozdrowienia dla Pani w czarnym mondeo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laska z petem w ustach

laski potrafią chodzić ? a na dodatek prowadzić auto to jest nie prawdopodobne ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laska z petem w ustach

Wniosek z tego taki, że Twój stosunek do palaczy nie jest całkiem obojętny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laska z petem w ustach

Najfajniejszy widok to jak laska jest w ciąży i trzyma peta w zębach to już wiadomo że dziecko jest na haju .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laska z petem w ustach

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laska z petem w ustach

Widok mało sympatyczny to fakt ale ludzie robią różne rzeczy , jedni piją w miejscach publicznych drudzy palą a jeszcze inni się całują nie zwracając na nikogo uwagi (kwestia gustu). Napisałaś ze była w aucie wiec stwierdzam ze przejechała i pojechała (chwila trwająca sekundę ). Bez urazy ale kali4nia skoro to cię aż tak rusza to może powinnaś pomyśleć o jakiejś terapii? tak dla twojego dobra. Wiem że czasy są ciężkie i życie przebiega nerwowo ale to nie powód przy przejmować się takimi drobnostkami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laska z petem w ustach

posunę się dalej laska w ciąży z piwem w ręku i z petem

http://www.kochamylaure.pl/bonus-dla-zdrowia/2013-01-29/

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laska z petem w ustach

Co to za prawo że kobieta w ciąży pali, pije, ćpa i nie można jej zakazać , gdzie są obrońcy życia ?????????/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laska z petem w ustach

Jako były palacz mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że nie ma nic przyjemniejszego niż poranna kawka i papierosek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laska z petem w ustach

Nikt rego chyba nie przebije . Ostatnio widziałem na ul . wojska pol. jadącą laskę na rowerze / byla już mocno posunięta życiowo /z fajkiem w ustach . Masakra....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laska z petem w ustach

gorzej jak z fajka laske strugaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org